Nejlepší vitamíny pro těhulky?

verusche
14. čer 2016

Holky, řešíme problém.
V nemocnici mi lékař doporučil vitamíny s tím, že jen pestrá strava u mé diagnózy sama o sobě stačit nebude.
Že si mám vybrat ještě nějaký multivitamínek...
Jsem 12+4 a váhám.
Do teď jsem měla Femibion 1, kvůli listovce a vit. D3, tak jestli v něm pokračovat, nebo vybrat jiné...
Co byste mi doporučily?
Chytré miminko a když, tak jaké?
GS Mamavit Prefolin+ ?
Pokračovat Femibionem 2?
Potřebuji něco obsádlého, kde bude i železo, listovka, hořčík, prostě všechno potřebné.......
Je toho moc, v lékárnách jedou na provize, já se v tom nevyznám a nechci něco zanedbat.... už mám za sebou 7 nevydařených těhu ☹ a tohle maličké je jako dar 🙂 . Jsem na rizikáči, proto raději ještě vitamíny.

lajla
14. čer 2016

Myslím že nevydařené tehu nemá s vitamíny co do činění...hlavní je listovka a pestrá strava, pokud je dr tak chytrý měl nějaké doporučit, jinak pokud vitamíny tak bych vybrala s prefolinem, či jinými omega3

andreaandrejka
14. čer 2016

Vitamíny ti nezaručí vydařené těhotenství. Já 3 měsíce před otěhotněním a celý 1.trimestr brala listovku, ta je pro vývoj nejdůležitější, bavíme li se o vitamínech. Pak jsem brala Gravital, po měsíci jsem ale musela přestat, jelikož jsem po něm zvracela a bylo mi zle. Od té doby neberu nic.

puresin
14. čer 2016

Beru Femibion 1 a přejdu na Femibion 2. Máme v rodině gynekoložku a moc to chválila díky vstřebatelnosti jejich listovky i jiným věcem.

pavcatko
14. čer 2016

Já brala Femibion 1, pak mi kamarádka doporučila z DM AZ mama- beru jen ten a k tomu se snažím co nejvíce zeleniny. S vitamíny jsem spokojená- mimi roste jak má a zle mi po něm není. Také cena je výborná 🙂

konekokira
15. čer 2016

Ovoce, zelenina a vyvážená zdravá strava 😉 pro mě je teď důležitý akorát magnezko na tvrdnutí břicha a železo kvůli porodnímu krvácení + omega 3, jinak je cokoliv brát blbost, kor teď když ovoce a zelenina zraje

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru