• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neschopenka v těhu a dodržování vycházek. Jak to řešíte?

20. prosince 2016 
mandarinka ano měl by jí převést na jiné pracoviště :wink:

já bych doma také nebyla nemýt za sebou jeden potrat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandarinko v tom s tebou nesouhlasím, polovina ne, možná 25% , ťoď můj názor.
raději zůstat doma než si hrát na hrdinku, :slight_smile:

rizikem nemusí být jen práce, ale i třeba dojíždění, kamarádka měla PN protože dojížděla denně 60 tam a 60 zpět, to se nedá vydržet i když je ti sebelíp. a hlavně rizika jsou trochu něde jinde. každá to vidí jinak, i každej doktor.
26. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky no jde, ale třeba já mám rodinu 20 km od sebe a než se tam doplácám ... je to děsný a copak teď,ale v létě, váleníčo u bazénku na chatě jaksi nepůjde....
Mandrinko když on právě nemá kam, kdyby měl zůstanu v práci, penízky jsou potřeba a necítím se špatně, tak klidně pracovat budu....
26. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murynko dobře, u Tebe je taky důvod, já neříkám, že KAŽDÁ těhule je doma zbytečně, ale ruku na srdce dámy, je vás plno....
Mě prostě dostávají do varu příspěvky typu: nic mi není, jsem jenom těhotná a ten zlej doktor mi nechce napsat neomezené vycházky abych mohla jezdit na chatu, chodit do kina a po návštěvách...
holky ale proč někdo má neomezený????????
no já prostě nemám na to riskovat každý den to že přijde kontrola a stresovat se celé těhu to je fakt na prd a do práce chodit nemůžu, protože mám samozřejmě o mimi strach :frowning2: :frowning2:
26. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leda si domluvit s nějakým jiným doktorem, že mi v případě kontroly dá razítko :sweat_smile:
26. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy jak jsem psala, pro něj je jednodušší aby zůstala na PN.
Mě třeba bylo strašně zle celý těhotenství a tak mi bylo fakt jedno, jaký mám vycházky, protože já se maximálně dovalila na zahradu :confounded: ale přijde mi, že o vycházky nejvíc bojují ty, které jsou doma naprosto zbytečně
mandarinko :grinning: souhlas, je fakt že jsem se až tak daleko nedostala s pročítáním. :grinning:

neomezené nevím zkusím se Vám zeptat.
Mury holt má, já jsem třeba doma po operaci a mám 4 hodiny, holčina ze Sokolova, co byla se mnou na pokoji se stejnou operací má neomezené... a nenadělám nic
26. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a doma jsem už 3,5 měsíce a kontrola mi nepřišla.... ale snažím se teda vycházky fakt dodržovat, akorát přes víkend ne.... to doufám, že nechodí :wink:
26. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandariko jo stane se že nepříjde, kamarádka je v 7 doma od 3 měísce a už měla kontrolu 2*
26. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky to by jsi byla moc hodná, docela by mě to zajímalo...
mandarinko asi jo no co nadělám .... to je fakt bordel, u nás hodně gynekologů píše neomezené, tak nevím kde je problém u té mé... ach jo
26. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě jen zajímá proč to někdo píše a někdo tvdrí že nemůže??tak kde je ta pravda at je píšou ale steným metrem....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
26. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, já s tím počítám, že může přijít.... doufám, že nepřijde :wink:
26. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže hádej se s doktorem..... pokud je Ti zle, vynadá Ti, že v zájmu mimi máš doma sedět na zadku a pokud jsi na PN jen protože nechceš chodit do práce, tak bych ho asi radši neprovokovala :wink:
26. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury taky nechápu, proč u někoho to jde a u někoho ne :frowning2:
26. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde se ale poptat kde zjistit kdo má pravdu :confused: :confused: :confused:
26. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale i kdybys věděla, že napsat Ti je může tak co? Půjdeš se s doktorem hádat?
26. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne mě jen zajímá pravda :wink: :wink: :wink:
26. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
madarinko já už jsem se skoro dnes hádala :sweat_smile: přišlo mi to hnusně nespravedlivý... ale stejně s tím nic neudělám, když v ruce nic nemáš co by jí k tomu prostě donutilo
26. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No evidentně je asi psát můžou, když to někteří dělají :wink:
Ahoj holky,

na aktuální téma proč některý Dr.píše omezené a některý píše neomezené vycházky fakt neznám odpověď :wink:
Jsem dnes první den na mateřské, tzn.včera ukončena neschopenka, která trvala celé těhu (z důvodu charakteru zaměstnání).Každopádně, za celé těhu mi nepřišla kontrola.Vycházky jsem měla myslím královské a to 8-12 a 13-19hod. Samozřejmě ta pauza na oběd, či sem tam překročení 19hod.tam bylo :sweat_smile: a je fakt, že vždy jsem jukla se zrychleným tepem do schránky, co kdyby :unamused: a nic :grinning:

Přeju všem pohodové těhu a zdravá miminka :dizzy_face:
hanybany děkujeme a tobě pohodový porod :wink:
26. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No například moje kámoška je na PN, protože je jí dost blbě, hodně zvrací (několikrát denně), takže je jasné, že do práce chodit nemůže. Má vycházky myslím asi 5 hodin denně a když je jí blbě zrovna v době těch vycházek, ale pak už dobře, tak se ani nemůže jít projít, i když by to pro zdraví miminka určitě bylo mnohem lepší než sedět doma. Myslím, že těhule jsou fakt zvláštní případ a ne klasická neschopenka.
26. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margitule, já zvracela celá dvě těhotenství, opravdu celá. A NIKDY mi nebylo špatně 5 hodin v čase vycházek a pak dobře, to je blbost. Jestli má vycházky 5 hodin, tak se podle mě do chvíle, kdy jí je trochu lépe určitě trefí....
26. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No blbost to není, když ona to tak má. Prostě třeba dopoledne prozvrací, pak to přejde, odpočine si a večer by šla ven, ale nemůže. Nebo naopak, dopoledne OK a pak celé odpoledne objímá mísu.
26. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margitule ale bohužel je na PN, je to něco za něco..... já jsem teď doma se zádama - taky mi "nic" není, ale prostě nedá se nic dělat
26. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tím jsem prostě chtěla říct, že těhotné, pokud nemusí vysloveně ležet, by měly mít neomezené vycházky
26. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já si pořád myslím, že žádný člověk v pracovní neschopnosti by neomezené vycházky mít neměl. Protože pak by to byla dovolená..... Uvědom si, že dostáváš dávky od státu proto, že nemůžeš pracovat. Ne proto, abys trajdala kde a kdy se ti zachce - nemyslím osobně Tebe, aby bylo jasno
26. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek