• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nevhodné potraviny v těhotenství. Znáte nějaké?

27. května 2016 
Tú "falošnú" majonézu používam tiež, je to super, dokonca mi to viac chutí, ako majonéza. A zvykne namiesto smotany dať kyslé mlieko a jogurt, do toho už len soľ, horčicu podľa chuti a čierne korenie. Uhorky idú normálne do šalátu :slight_smile:
5. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A cibuľka ide tiež do šalátu :slight_smile:
5. lis 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mńam holky vy tady vaříte??já mám ráda salát s majonézou teda:slight_smile:
5. lis 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v majonéze ve skle jsou ve složení psaná pasterizovaná vejce, tak to by vadit nemělo, né? :slight_smile:
6. lis 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Helí, jako jestli vadí v těhu???Já si myslím, že stopro ne:slight_smile:aspoň já jí jím celý těhu:slight_smile:
7. lis 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si myslela, ze v majoneze su surove vajcia, ale to asi v domacej, potom by to teda fakt nemalo vadit.
7. lis 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to hurá na domácí salát s nedomácí majonézou :grinning:
7. lis 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo :grinning: to je Helí super jak jsi to vlastně pojmenovala :grinning: :grinning: ale je to tak domácí salát s nedomácí majonézou :grinning: :grinning: Helí jaktože nemáš žádný album s foto???honem něco nafoť:slight_smile:
7. lis 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a jak to vydíte s vlašákem všude píší o listérii a tak mám strach ale chuť ta je velká
8. lis 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chuť je velká, ale já si ji raději nechávám zajít :frowning2: , za případné nervy to nestojí..když se o tom tolik píše a těch případů už bylo tolik. Ale třeba bramb.salát udělaný doma s koup.tatarkou, tak to snad nevadí. Já jím čerstvý nanejvýš na druhý den, ale tím se řídím ikdyž těhu nejsem.. :wink:
8. lis 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a proc by se nemelo jist zeli :unamused: ?
8. lis 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že nadýmá...ale sem tam si ho dám, je zdravé. Ale pak jak budu kojit tak určitě ne. To by mimišek trpěl
8. lis 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem si teda vlašák dávala normálně, teď ne protože už moc není chuť, ale nikdy jsem nečetla že by se něměl vlašák :cry: :slight_smile: A zelí je právě doporučováno v těhu baštit:slight_smile:ale když se kojí tak zelí vynechat úplně:slight_smile:a jak se pozná listérie??
10. lis 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beru já se obávám že listerie se nepozna až později a to je špatny. A to zelí je asi dobrý ale črstvé a né knedlo zelo vepřo po tom sem něla hrozny zážitek. :wink:
10. lis 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to si taky myslím že celkově v těhu jíst všechno čerstvé, dát si na tole pozor:slight_smile:hm:slight_smile:já teda ze začátku těhu ujížděla na vlašáku:slight_smile:teď spíš samý sladký:slight_smile:
10. lis 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nejedu zatím na ničem ale sladky můžu celej život. A vlašák to je tužba. A tobě by ta listerie asi mohla vyvolat předčasny porod podle toho co jsem kde četla mohlo tak se bojím a odolávám
10. lis 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co tatarka? Nevadí? Nejde z toho chytnou slamonela nebo něco?
23. lis 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukin: z tatarky a ze všeho, co obsahuje majonézu listerie chystnou jde
23. lis 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka: :fearful: To jako vážně? :frowning2: Já myslela, že když je kupná, tak ne. A co hořčice? Tak to si budu muset asi nechat zajít chuť na bramborový salát, který dneska budu dělat :frowning2: A co hořčice?
23. lis 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hořčice je v pohodě, tak žádné přísady nejsou...
vždyť z čeho se dělá majonéza? z tuku a bílku z vajíčka.
23. lis 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka: No přiznám se, že jsem nevěděla, že tatarka se dělá z majonézy.
23. lis 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dneska udělala mísu bramborového salátu tak ho nechám rodičům :unamused: takovou chut jsem měla :grinning:
23. lis 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukin: to neva, teď už to víš :slight_smile:. je to vlastně jen majonéza, okurka, cibule, trocha pepře, trošičku octa... my si vždycky dělali tatarku s babičkou na chalupě, když jsme zrovna neměly koupenou a byla výborná. :wink:
23. lis 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossib: tak příště tam nedávej majonézku, ale třeba bílý jogurtík a pochutnáš si taky :wink:. Já teda do bramb. salátu dávám majonézy jen trošku, tak si myslím, že by to nemuselo vadit.
23. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Veselá kráva? Ve složení je napsáno: odstředěné mléko, sýry, máslo, tavicí soli, jedlá sůl. Je to odstředěné mléko v tom pasterizované? Nehrozí nákaza listeriozy? Celkem by mě to zajímalo :slight_smile:
26. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odstředěné znamená bez tuku. Nepasterizované jsou takové ty "přírodní" sýry - kozí sýr, apod. Taveňáku bych se fakt nebála.
V tatarce jsou syrová vejce a to není dobré. Ale listerii můžete chytnout i z dortů (zákusků), zmrzliny..apod. Já bych to zase tak nehrotila :wink:
26. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen: No já bych to taky tak nehrotila, kdybych nevěděla, kolik holek už potratilo kvůli listerii :frowning2: Na internetu v diskuzích vím min. o pěti, a to se stává i v ranném i pozdějším stadiu těhotenství, jenže při potratu v ranném těhotenství se moc testy na to nedělají, takže pak je hodně holek zklamáno z potratu a vůbec netuší, že to může být z toho. No tatarku jsem snědla, tak doufám, že z toho nic nebude :slight_smile: A co vlastně znamená tavený sýr? Fakt v něm nic nebezpečného není?
26. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska už je snad většina mlék pasterizovaná a nemá to s tím, jestli je odstřeněné vůbec žádnou souvislost.
ygreen: taky záleží, kde si tu zmrzlinu dáváš, jestli na ulici a nebo balenou z obchodu. a listeriozu mohou mít i blbě zpracované potraviny, takže je toho hodně, ale v té majónéze listerie převládají. A navíc, i když by tam listerie byla, tak když nejsi těhotná, tak to vůbec nemusíš poznat, protože se s tím tělo vyrovná, ale v těhotenství je mnohem náchylnější.
26. lis 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, při kolika stupních se listerie zničí ? Mám pocit, že při 70, ale jistá si nejsem. Občas ujíždím na smažených tvarůžkách, tak doufám, že to moc nepokouším :wink:
27. lis 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: Já jsem taky slyšela, že při 70 či 72 stupních. No listerie je svinstvo a doufám, že se s ní nesetkám, aspoň teď, co jsem těhotná.
27. lis 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek