NT screening u MUDr. Kavky, Frýdek-Místek

kacinda
22. črc 2015

Zdravím,chtěla bych se zeptat,jestli se tu najde nejaka maminka,ktera absolvovala 1.screening u MUDr. Kavky ve Frýdku-Místku. Zajímalo by me totiž jestli pozná takhle brzo pohlaví miminka nebo ne. Čekam už druhe mimi,ale v prvním tehu mi právě dlooouho neřekl co čekáme a nikdy se me ani nezeptal,jestli to chci vědět,takže někdy po dvacátém týdnů jsem se už sama zeptala a řekl mi ze je to jasný chlapeček. Mate někdo zkušenosti? Za připadne chyby se omlouvám,pisu na mobilu

silvusekk11
30. črc 2015

@kacinda je to individualni, nekomu to rekne nekomu ne. 🙂 podle miminka jak je natocene a za druhé je to hrubý odhad 🙂

kacinda
autor
30. črc 2015

Děkuji za reakci,jdu v pondělí,tak jsem zvedava 🙂

marriet1
17. zář 2015

@kacinda Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli Vám tehdy doktor na tom screeningu řekl pohlaví. Já jdu ve středu, ale k MUDr. Mičaníkovi do FM, tak jsem zvědavá ...

kacinda
autor
17. zář 2015

Ahoj, me sice rekl, ze pindika nevidi, ale taky ze tak brzo ro nerad rika i kdyz si mysli. Ted jsem ve 20. Tydnu a uz to vime a jistotou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru