Obličej v těhotenství, měnil se vzhledem k pohlaví?

innula
2. zář 2013

Ahoj holky, jsem ve 14tt a i když jsem si řekla, že pohlaví miminka si necháme jako překvapení do porodu (doufám, že vydržím) , tak stejně brouzdám po netu a vyhledávám, jaké "příznaky" pasují na holčičku, jaké na chlapečka. Má intuice mlčí.. chvíli říká kluk, chvíli holka, nevím. Co jsem se tak dočetla, tak nejvíce co sedělo bylo tvar a postavení břicha (ale samo, také to není jisté a je to vidět až dost pozdě) a také si já myslím, že podle vzhledu obličeje, že by mohlo fungovat. U holčičky je změna obličeje, buď se zakulatí, nebo prostě nějak změní. U kluka prý změna obličeje není. Prosím, jak jste to měly Vy se změnami obličeje vzhledem k pohlaví. Jo a pokud změna, od kdy, hned od začátku těho., nebo až později.?Děkuju

maciik
15. zář 2013

Nečetla jsem všechny předchozí příspěvky, jen napíšu své postřehy z těhu 🙂 Obličej jsem měla hrozný (kolegyně od mamky z práce řekla, že vypadám opravdu strašně - a to přímo mi 😀), takže podle toho jsem vypadala na holčičku (holka ubírá krásu...), bříško jsem měla špičaté, ze zadu vůbev nešlo poznat, že jsem těhotná (kluk), na tohle otázka nebyla, ale chuťě jsem měla na pikantní, pálivé věci (kluk) a byl to kluk 🙂 Chlupy na nohou byly stejné... A narodil se nám kluk.. Jen jsem vnitřně prostě cítila, že je to chlapeček, možná proto, že jsm e si ho moc přáli? Nevím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru