Používáme cookies. Více informací zde. OK

Od 2. trimestru vrásky nebo strie na dekoltu

vali1
31. bře 2015
Zvětšují se mi, za chvilku abych nosila rolák. Bez nadsázky 😞
sim007
31. bře 2015
@vali1me porodni asistentka rikala at v podprsence i spim.....spim ve sportovni....treba pomuze
anetka1701
31. bře 2015
zkus AHH Bra - dá se koupit třeba na aukru za pár korun :o) já je pořídila a fakt jsem s nima spokojená... prsa mám normálně Dčka, v těhotenství E a po porodu jsem jela v G 😃
vali1
autor
31. bře 2015
@anetka1701
@sim007
mockrát děkuju za radu, jsem z toho dost špatná a utěšuju se, že snad až bude malá na světě, bude to zase původní. Ale nevím, jestli si rozumíme. Já rozhodně nemám velké prsa! Normálně 75B a teď 85C
renushkaa
31. bře 2015
Ahoj taky sem 2 trimestr a ty prsa se mi taky zvětšují a bolej normalni podprdu už na sebe nevemu ale sportovky...to je pohodličko....jinak si prsa mažu čimkoliv co je mastny...a sem bez strie i na brichu
anetka1701
31. bře 2015
@vali1 http://aukro.cz/listing/listing.php?order=m&str... fakt doporučuju :o) I se v tom pak dobře kojí 🙂
vali1
autor
31. bře 2015
no zkusím všechno, koupím a dám vědět, i když jsem celkem skeptická 😞
anetka1701
31. bře 2015
@vali1 tak doufám že pak nebudeš nadávat... já v nich i spala, fakt to je pohodlný na nošení a drží to ta prsa...
vali1
autor
31. bře 2015
@renushkaa jen dodám, že nemám strie ani na břichu ani na prsou. Doktorky na mě hledí a jsou nejednotné s názorem. Jedna říká, hluboké vrásky, druhá strie. mám je na dekoltu..
@anetka1701
renushkaa
1. dub 2015
To se omlouvám 🙂 ja to cetla v nadpisu sem tu nove tak se musim zorientovat 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli