Otěhotněl někdo po spontánním potratu a vše bylo ok?

ivicek1
8. čer 2011

Prosím o radu,v 5tt jsem potratila,je tu některá,která otěhotněla hned po spon.potratu a vše bylo následně v pořádku? Moc děkuji za radu 🙂

nlenka
8. čer 2011

Já jsem potratila v 7 tt a otěhotněla za 4 měsíce.Dneska jsem v 30.tt a vše je O.K. Takže nevěš hlavu a hlavně "netlač na pilu". 🙂

ivicek1
autor
8. čer 2011

@nlenka Ahojky,moc Ti děkuji za radu,takže jsi se začala snažit za jak dlouho? Počkala jsi nějakou dobu ? 🙂 Děkuji 😉

kami1984
8. čer 2011

Ahoj,ja mela spontalni potrat,skonceny revizi a do 15dni po revizi jsem otehotnela a za 39dni mam termin porodu🙂)
@ivicek1

ivicek1
autor
9. čer 2011

@kami1984 Ahojky Kami,v jakém tt jsi potratila? No takže jsi nečekala a pustila se do toho hned znovu,jo? 😉 Tak to je supr,že se tak rychle zadařilo 😀 a moc gratuluji a přeji bezprobl.porod a zdravé mimčo 🙂 .. a děkuji 😵 Iva

daasenka85
9. čer 2011

@ivicek1 ahoj, sice jsem ještě neotěhotněla znovu, ale dnes jsem byla na prohlídce po šestinedělí - je to víc jak 7 týdnů od revize, ale mezitím jsem (naštěstí) dostala první menstruaci, tak jsem se musela o 10 dní přeobjednat. Dr. mi dnes říkal, že po druhé menstruaci (když nepočítám porevizní krvácení u mě velmi podobné MS, äž na to, že jsem pak ještě týden špinila) tomu můžem nechat volný průběh 😉 a když si vezmu, že Ty jsi ani na revizi nemusela... šla bych do toho hned po šestinedělí.. jak se všude říká, že máš počkat minimálně 3-4 cykly... někdo říká půl roku a mámina švagrovka mě dostala rokem! jí se to říká, když už čeká druhé dítě a vždy to bylo okamžitě a povedeně.. podle mého doktora se to stává a opakovat se to může kdykoliv a taky nemusí (podle něj si buď vytáhneš černého petra nebo ne).. taky že o tom svědčí zde hodně komentářů - teď už nevím, jestli to je "Revize dělohy" nebo "Potrat - jak nastartovat a začít znovu". Např. holčina čekala po revizi 3 měsíce. stalo se znovu. tak čekala půl roku, stalo se do třetice ☹ tak se na to vybodla a začali hned po 6ti nedělích a mimčo je na světě 😀 to se asi neovlivní, ale měl by tě možná prozkoumat doktor?? nebo jak se vlastně projevuje spontánní potrat? silnějším krvácení? promiň, ptám se, protože jsem to v pátém týdnu ještě pomalu ani nevěděla.. věděla jsem to vlastně jen 14 dní a pak už revize.. kdybych potratila v 5. týdnu, tak bych si myslela, že mám öpožděnou MS.. však jsem šla taky vlastně k dr. v 5.týdnu a pak už v 7.revize 😖

ivicek1
autor
9. čer 2011

@daasenka85 Dáši,moc Ti děkuji za příspěvek a za radu 🙂 .
Jo už jsem na to koukala ,no my jsem si nakonec řekli,že tomu dáme volný průběh a uvidíme 😵
Snažili jsme se a měla jsem prostě pocit,že ano ,tak jsem testla 3dny před.oček.MS a byly tam // už dost silné 😀 a pak pořád sílily. Jenže jsem začla krvácet a bohužel "to odešlo" ☹ .bylo to v 5+4tt. Přesně tak,vlastně proběhla opož. MS. U Dr. už jsem byla ,také mi říkal,že jsem v pořádku,a že se to prostě stává. Pokud chceme,tak si máme dát pauzu 1-2MS,ale záleží na nás. Na revizi jsem jít nemusela,tělo si poradilo a děloha byla vyčištěná a v poho. Přeji Ti ,ať se brzy zadaří a máš v náručí vytoužené miminečko 😉 😵 a díííky Iva

kami1984
9. čer 2011

@ivicek1 byly to dvojcata v 5tt. no,ja se na kontrole ptala dr.,zda muzeme se sexem zacit,bylo vse ok,jen jsem si myslela, ze pokud nedorazi ms,nemuzu byt plodna a tak hned po prvnim styku se nam maly podaril.. ja na tohle tehotenstvi orisla az v 8tt,kdy mi zacalo byt spatne,prislo mi to jako hloupost, ze bych mohla byt tehotna...jinak jsme chteli po ms se chranit alespon 2-3mesice a jaxi se nepovedlo..
moc dekuji a uvidis,miminko se povede brzo!

daasenka85
9. čer 2011

@ivicek1 Taky Ti moc děkuji Ivčo 😉 Tobě též přeji, ať se zadaří co nejdříve.. Kéž bychom se za rok sešly už na diskuzi jako maminy! 🙂

ivicek1
autor
9. čer 2011

@kami1984 Jo takhle,tak to je mazec 😀
Díky moc,snad ano,dáme tomu volný průběh a uvidíme 😉

kami1984
9. čer 2011

@ivicek1 rikam,ze miminko k nam asi moc chtelo..hold podle slov me dr.,tehotenstvi je neco mezi nebem a zemi🙂

ivicek1
autor
9. čer 2011

@daasenka85 Dáši,moc Ti děkuji 🙂 . No já mám už 3 a půl letou princeznu,ale ráda bych ještě aspoň jedno mimi 😵 ,tak snad se nám zadaří co nejdříve 😉 pa Iva

ivicek1
autor
9. čer 2011

@kami1984 Jo? To povídala 😀 ? Tak uvidíme,jestli jí to vyjde i u nás 😅 ,no každopádně se budeme snažilkovat a uvidí se,co bude 😉
To tedy muselo být překvápko 😀 ,ale příjemné,aspoň člověk na to nemyslí a vlastně už pak bylo vidět srdíčko,super 😵

kami1984
9. čer 2011

@ivicek1 jj,u nas to byl zazrak,kdyz zohlednim problemy pred revizi...rikam si,ze to tak asi melo byt 😉
prekvapko to bylo,uz jsem myslela,ze mam neco se zaludkem,ze je mi porad tak zle a ono ejhle miminko🙂

ivicek1
autor
9. čer 2011

@kami1984 Kami,no jo,asi ano 🙂 ,máš pravdu 😉

kami1984
9. čer 2011

@ivicek1 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru