Oznámení těhotenství. Máte tip?

lucii732
2. lis 2021

Ahoj, jak hezky oznámit druhé těhotenství? 🙂 první jsem oznamovala stíracím losem udělaným doma 🙂

rozitta
2. lis 2021

@lucii732 dělala jsem dárkový voucher na miminko. Jak jsou na Slevomatu dárkové vouchery na zážitky/ dárky - tak jsem se inspirovala. bylo to jako otevírací přání do obálky. Fotka mě a mého muže a foto z UTZ.

johca
2. lis 2021

do balonku, nebo trička...nebo jako dárek pod stromeček, ale to asi nevydržíš 🙂 :D jinak gratuluji

sirinfirst
2. lis 2021

@lucii732 udělala jsem fotku dcery, stála u tabule, kde bylo napsáno "Jedináček - platnost do měsíc/rok termínu". A dala jako dárek, vyšlo to zrovna na Vánoce

maki90
2. lis 2021

@lucii732 u nás babickam říkala prvorozená dcera (v té době čerstvě 2 roky) "maminka má v bříšku miminko". Bylo to moc hezké, vtipné a zároveň dojemné 😊

veroniquecz
2. lis 2021

U nás to oznámila ta starší s fotkou utz v ruce 🤗

makovice88
2. lis 2021

Meli jsme rodinne foceni i se starsi dcerou, stali jsme vsichni tri v objeti a dcera drzela velkou fotku z ultrazvuku.

treasurka
2. lis 2021

Myslím, že na tohle nikdy nezapomene... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=06nwJRNlBzA
lenerka1
2. lis 2021

Malinký kufřík, v něm fotka z ultrazvuku (verze pro babičky pod stromeček), těhotenský test (pro manžela, protože to na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět) a k tomu telegram "prijedu v cervnu STOP moc se tesim STOP kufr mi zatim schovejte STOP vase druhe vnoucatko STOP"

triskova_v
2. lis 2021

@lucii732 naucila sem starsi rikat na ptazku “co budes? “Starsi segra” 🙂 tak jsme pak sedeli s nasima u vecere, ja se zeptala Sasenky co bude a ona to “proflakla” 🙂 protoze kdyz jedete na dovcu a u vecere si nedat vino 🤷‍♀️🤣

majulkaa
2. lis 2021

@lucii732 U nas jsme meli spolecnou oslavu narozenin deti, na ktere byla i dalsi rodina (babicky, dedeckove, atd.). Deti krome sveho darecku dostaly i jeden obri spolecny darecek. Byla to velika krabice. Do ni jsme dali same pomuchlane letaky a noviny a mezi nimi byl schovany maly latkovy sacek s realnym modelem miminka ve 12.tt (objednano z Hnuti pro zivot). A dcerka (v te dobe 5-leta) poslepu a hmatu hadala, co se v tom sacku ukryva. Samozrejme neuhodla, tak "predmet" ze sacku vytahla, ale ani tak netusila, co ten model miminka znamena 🙂 Myslim, ze ani dospeli zprvu nechapali 🙂 Tak jsme se dcerky ptali, kde by se prave takove miminko (byla jsem tehdy opravdu ve 12 tt) mohlo schovavat....a dosli jsme spolecne k tomu, ze asi v brisku u maminky! 🙂 Bylo to mile a velike prekvapeni i pro vsechny ostatni 🙂 Treba manzelovi rodice vubec necekali, ze bychom chteli 3.mimi, takze byli hooodne vykuleni a zaskoceni 🙂

ladyhacek
3. lis 2021

vyvolávala jsem fotky, pokud se někdy rozhoupe k třetímu tak mě napadlo, mezi fotky vložit i fotku UTZ s datum
nebo moje mamka se dala na pletení tak nějaou hezkou vlnu a přiložit papírek díky budu to potřebovat - termín porodu- na cestu domů

Ale musím říct, že mi někdy extra nic nevymýšleli, normáně to řekli 😀 > akorát u prvního manžel hned u vstupu řekl mojí mamace ahoj babi, ta ho praštila po raměni a řekla, já ti dám babi a pak byla v šoku a samozřejmě ráda 🙂

vopice1
3. lis 2021

@lucii732 starší dceři jsem koupila obyč triko a fixou na textil napsala 'budu velká ségra' a takhle jsme vždycky přišli na vánoční návštěvu 😊 mamka akorát říkala, že se jí zrovna zdál sen, že budu mít dvojčata.. No a opravdu po svátcích na prvním utz dvojčata 😂

rozitta
3. lis 2021

@vopice1 tak to je hodně dobrý s tím snem!! Maminka jasnovidka😮

gujduska
3. lis 2021

@lucii732 U nás to taky roztrubuje dcerka, ale pořídili jsme i triko '' Přiletí k nám Čáp! '' 🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru