• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pitný režim v těhotenství. Hlídáte si ho?

28. října 2012 
ahojky, tak já piju celekem dost, tak 3 litry denně určitě, snažím se pít jen čistou vodu a bilinkové čaje...já s příjmem tekutin nikdy neměla problém...jsem holt norek... :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A vám se nikomu voda tzv. nevrací? Teď jsem vypila skleničku, začnu škytat a do pusy se mi vrací voda s kyselou natrávenou tekutinou - fakt nic moc. Snažím se to vydržet, ale stejně se dostanu k tomu, že všechno půjde dříve nebo později do záchodu :frowning2:
4. srp 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jaky by mel byt pomer tekutin v denni davce? myslim tim kolik vody bez bublinek,mineralky a treba dzusu. a pijete nekdo Magnezii?
14. srp 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec beru :wink:
Díky za připomenutí magnézie, mám jí tu koupený celý balík a zapomněla jsem na něj, tak si jdu hned sklenku dát. :slight_smile:

Jinak piju naředěné přírodní džusy obyčejnou vodou, ovocné čaje, bylinkové čaje, občas i zelený, kávu míchám s náhražkou zn. Nestle Caro z pšenice a ovsa. Dále piju hodně mléka a podmáslí, takže denně cca 6 litrů tekutin.

Ale i mimo těhu piju takto hodně. Jó a bublinkatý minerálky piju minimálně, spíš teď jen tu magnézii. :wink:
14. srp 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky lednacko :wink:
kolik myslis ze by se melo te Magnezky denne vypit?kdyz 3x denne jeste jim tablety magnezia.doktorka se me dneska ptala jestli magnezii piju.
14. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Beru,
včera už jsem tu nebyla, byli jsme na prochajdě.

K té magnézce Ti nic kloudnýho neporadím, protože nevím. Koukla bych asi na etiketu magnézky a složení tablet, porovnala množství hořčíku a třeba jednu tabletu magnézia nahradila tím množstvím magnézie.

Mě doktor řekl, že mám pít magnézku preventivně a v případě tvrdnutí břicha a křečí přidávat 1-3 tabletky magnézia. :wink:
15. srp 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte,

CAMPI: Mám to podobně..... pití už musím střídat...... čaj, voda, kola, džus, minerálka,......někdy to projde.... a někdy celý den lítám na wc......ale ty 2 litry snad dám:slight_smile: Nejhorší jsou mléčné výrobky.....z těch je mi už 2 měsíce úplně zle:slight_smile:
15. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já s pitím nemám problém, kolikrát si říkám, že jsem i snad cukrovkář, vypiju tak 4 až 5 litrů teď v těhu, jinak mimo těhu ty 3, 3,5litru. Cukr mám v pohodě, takže je to ok :slight_smile:
25. říj 2012 v 15:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruscz
teda máš můj obdiv fakt, mimo těhu vypít 3.5 l tak se nehnu ze záchoda :grinning: to by mě zabilo. já v těhotenství vypila 3 litry max, nevylezla jsem z baráku bez lahve s vodou. v netěhotným stavu vypiju 1.5 denně, víc do sebe nedostanu.
28. říj 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek