Placenta na přední stěně. Kdy jste cítily pohyby?

16. bře 2024

Holky vy co jste měli placentu na přední stěně kdy jste ucítili první pohyby kolikaty tt

danca_
16. bře 2024

Az ve 23tydnu cca jsem je citila poradne

autor
16. bře 2024

@danca_ fiiiiha tak to si ještě počkám 🫣

linusha
16. bře 2024

26-27tt

nikolite
16. bře 2024

Já to tak měla u prvního syna. A pohyby jsem cítila 22tt. A celé těhotenství byli mírné. Teď čekám druhé mimčo a mám placentu vzadu dole a jsem celkem všoku jaký je to rozdíl.

autor
16. bře 2024

Priznam se ze mi je z toho trochu smutno 😏 no ale nedá se nic dělat

danca_
16. bře 2024

Dceri bude osm,tak proto pisu cca,ale myslim,ze si to pamatuju. I de mel zaznam,ze je citim pozde. A nikdy to nebylo jako u kamaradek,ze bych to citila cely den. Az vecer kdyz jsem si lehla..a zadne velke rany..nikdy bolestive. A to jsem mela i maly bricho..

orangutan123
16. bře 2024

Já to teda citila teda opravdu brzo, už si nevzpomenu přesně v kolikátém týdnu, ale nikdy to nebyly velké kopance nebo tak. Bylo to fakt utlumeno oproti tomu, co sem cítila v druhém těhotenství 😂

juliavolna
16. bře 2024

21

kosi_cek
16. bře 2024

Placentu vpředu jsem měla 3* a po první zkušenosti, kdy jsem ty pohyby necítila až do porodu (tedy v takové intenzitě, aby se nedaly přehlédnout, když jsem byla úplně v klidu a hodně se soustředila, tak něco málo cítit šlo), tak jsem taky byla smutná, ale ta zkušenost se už naštěstí neopakovala, i když je to pocitově hold jiné, než když tam ta placenta nezaclání, pohyby jsem pro příště začala cítit vždy tak od 19.tt (dle PM by to ale vycházelo na 20.tt-21.tt), ovšem teď posledně, ač se jednalo už o 6.té dítko a placenta byla vzadu, jsem ty pohyby stejně cítila taky tak nějak stejně , i když jsem byla natěšená, že to bude určitě dříve (v jednom těhotenství s placentou
vzadu jsem pohyby vnímama od 16.tt a od toho 19.tt už se nedaly přehlédnout, i když jsem se věnovala intenzivně něčemu úplně jinému).

andelka
16. bře 2024

U posledního jsem měla na přední straně. Navíc po potratu. Fakt super. U druhého od 17tt, u třetího taky, a u posledního až po 20 TT.

marketa1218
17. bře 2024

21tt a opravdu jenom málo.

hanka_12345
17. bře 2024

ja uz v 19tt a tak tyden predtim takovy posimravani ale nebyla sem si jista, ale v tom 19 tt uz to vypuklo naplno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru