Placenta percreta. Měla jste některá?

bubak28
8. únor 2020

Měla jste některá placentu percretu? Placentu prorustající z dělohy? Popř. Zkušenosti prosím 🙏

asinehri
8. únor 2020

A ta diagnóza je jistá? Měla jsi magnetickou rezonanci?

terezsk
8. únor 2020

Mela jsem kamaradku s touto diagnozou a bohužel vše dopadlo špatně , musela porodit ve 33 tt (miminko ale bylo v poradku) ale D. nasladně po porodu dostala plicni embolii a zemrela 😢 ale je asi vice pripadu co dopadli dobre 👍🏼 Drzim pesti

bubak28
autor
8. únor 2020

@asinehri ano měla.. ve 28 tt jdu na MR znovu a pak se uvidí

bubak28
autor
8. únor 2020

@terezsk ach jo.. Tak tohle mě moc nepotesilo 😞 podle magnetické rezonance mi vyšla percreta a na následném ultrazvuku mi doktor řekl, že mu to tak nepřijde a ve 28 tt musím na rezonanci znovu a pak se uvidí, co bude dál..

terezsk
8. únor 2020

@bubak28 Vim , ze to nebylo moc povzbudive ..ale toto nemusi byt vubec tvuj pripad a treba jeste vsechno dopadne uplne jinak 🤗 budu ti drzet moc pesti..

asinehri
8. únor 2020

Tak uvidíš, jak dopadne vyšetření ve 28. týdnu, každopádně podle toho, co budou očekávat, nechystají operační tým a prezili i pacientky, co měly placentu vrostlou až do močáku, prostě pokud se potvrdí horší varianta, budeš pro doktory oříšek, ale poradí si, neboj.

wimbledon78
13. únor 2020

@bubak28 Ahoj. Ja mela accretu. Lezela jsem od 28tt u Apolinare, bez potíží a V 36tt porodila plánovaným cisarem. O delohu jsem bohuzel prisla, delali mi rekonstrukci mocoveho mechyre, ale jinak vse ok a obe jsme zdrave 😊👍
Drzim palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru