Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? 🙂

terra
26. led 2007

Zajímalo by mne maminy,pokud jste si nechaly říct pohlaví dítěte,zda se Dr. nespletl. Zda se Vám opravdu narodilo to,co Vám řekl Lékař 🙂
Taková malá statistika toho,kolik jelo holčiček v modrém a kloučků v růžovém domů z porodnice 🙂

kajule
25. zář 2007

Tak já už od první chvíle měla pocit, že to bude kluk a nidko mi to nemohl vyvyráti, i kdyby mi doktorka řekla, že to bude holka. Někdo mi říkal, že podle bříška to bude 100% kluk a podle toho, že mi naskákaly nějaký pupínky zase říkala babička, že to bude holčička. Nicméně ve 20.tt mi doktorka řekla, že vidí kluka a tak to taky bylo. 🙂

kajule
25. zář 2007

Kamarádce pořád tvrdili, že čeká holčičku a já jí z legrace říkala, že ne vždycky jim to vyjde a třeba je to kluk. Nebrala jsem to ale tak vážně, pže jsem si říkala, že to by byla náhoda, kdyby to bylo zrovna u nich a navíc ona na tu holku vážně vypadala. 😅 No ale ukázalo se, že moje předpověď byla správná, narodil se jí chlapeček. 🙂

kaceenka81
25. zář 2007

kajule-nestraš 🙂 u nás to pořád nebylo vidět,ale ve 32tt na velkém UZ řekli že to bude holčička.no a já už mám růžové věci 😅

zusma
25. zář 2007

když to tak čtu,tak si říkám,že je dobře, že jsme si pohlaví říci nenechali 🙂 😝 mám tak vše spíše neutrální-bílá,žlutá,zelená, modrá.Spíše si myslím,že to bude kluk ale pokud ne, tak holčička nic růžového mít teda nebude 😅

denisia
25. zář 2007

no tak nam Dr. v 22tt tvrdil, ze je to kluk, a teraz som bola u jednej pani na reiki a ta "citila", ze to bude holka. tak si pockam na ultrazvuk buduci tyzden a uvidime. je mi to v podstate jedno, aj ked som uz "nastavena" na chlapecka 😀

dendisa
25. zář 2007

doktor mi dělal UTZ skoro furt, ale malá se nastavila za celé těhotenství jenom jednou. No, asi dost zřetelně, někde ve 27.tt řekl, že to je holka a nepochyboval o tom. Měl recht.

bambulik
25. zář 2007

mě na utz ve 21.týdnu řekla že pindíka nevidí, ale zase 100% nemůže říct že je to holka, takže?

petraluk
25. zář 2007

Holky mi jsme byli celé těhotenství kluk, nerodil se nám kluk a klukem už zůstanem. 😀

neliska
7. kvě 2008

Ahoj holky, čekám druhé mimi a mooc jsem si přála ve skrztu duše holčičku, doma mám kluka. Ale dozvěděla jsem se, že pod srdcem nosím dalšího kluka a ikdyž vím, že nejdůležitější je, aby bylo mimi zdravé, jsem jaksi vnitřně zklamaná, ve 13.tt mi řekli, že je to holka, tak možná už jsem se na to nachystala...Co mám dělat? Nechci, aby to mimi nějak vycítilo....Měla jste to některá taky tak? Doufám, že mě neodsoudíte 😢 Ale nemůžu si pomoct. Další dítě už mít nebudem a tak už holku mít nebudu....

coxa
7. kvě 2008

Nelisko kamarádka to mla podobně, trvalo to asi týden, než se s tím srovnala a pak už byla jen ráda, že má dva kluky a teď už by neměnila. dej tomu čas, za pár dní si zvykneš! 😉

kalo
7. kvě 2008

neliska: já tě určitě odsuzovat nebudu...já měla naprosto to samé...Akorát jsem si hrozně přála kluka a prostě jsem s ním i počítala. Když jsme si to nechali říct, na to, že by to mohla být holčička jsem nebyla absolutně připravená 😀 Dokonce jsem to obrečela, což mě teď hrozně moc mrzí. Tu moji koblížku bych nevyměnila ani za nic 😀
......A to samé se stalo mojí sestře, která si hrozně přála holčičku a samozřejmě jim řekli, že budou mít kluka. Ta z toho byla hotová a vůbec se na malého netěšila...Nevím....Prostě si myslím, že největší chyby je, nechat si říct pohlaví předem. U druhého dítěte si to už říct nenechám a nebudu se vázat na nějakou představu, co bych chtěla. Ono je to ve finále stejně jedno..holka x kluk..neeee? 😉 😉 😉

matru
8. kvě 2008

Nelisko, taky tě neodsuzuju a naopak ti velmi rozumím, taky jsem si strašně přála holčičku a splnilo se mi to, dokonce mám dvě 🙂 ale uvidíš, že budeš šťastná i z chlapečka, hlavně se netrap...a třeba se ještě holčičky dočkáš, taky jsem si myslela, že už nebudu mít druhé dítě ,ještě před rokem by mě to ani nenapadlo a dnes už je tu s námi...neumím ti nic poradit, ale moooc držím palce, at jsi štastná 🙂 🙂

papuellka
9. kvě 2008

Ahoj holky, hlavně Nelisko, také jsem si strašně přála holčičku, když nám na UZ ve 21tt řekla Dr., že je to kluk rozbrečela jsem se, asi týden jsme doma měli tichou domácnost. Teď jak to tu pročítám, říkám si, že se Dr. třeba spletla a nakonec to bude ta holčička... 🙂

toni78
9. kvě 2008

ahoj holky na velký utz.jdu ted v pondělí,tak jsem zvědavá-podle různých tabulek mi vychází chlapec a mám i jiné těhu než u dcery-tak pak Vám napíšu jak jsme dopadli 😉 rádi bychom páreček-tak snad budem mít chlapce (ale hlavně at je to zdravéééé)

toni78
12. kvě 2008

tak se hlásím z utz. čekáme chlapečka 😀

matru
12. kvě 2008

Toni moc gratuluju k chlapečkovi v bříšku 🙂 🙂

bachcha
13. kvě 2008

Taky mooooc gratuluji, toni

paolin
13. kvě 2008

Neliska, my si taky ve skrytu duse prali druhe mimco holcicku. no a mame dva kluky. taky jsem z toho byla krapet zklamana, hlavne pri pohledu na manzela. ten si holcicku mooc pral. a ted? jsem teda fakt rada, ze mam dva kluky. je to praktictejsi pro strance obleceni, hracek apod. a kolem nas je tolik holcicek, ze se vzdy vyziju do sytosti 😉 ty svoje dva divocaky nemenila ani za nic 😀

no, seknout se a tvrdit, ze mimco bude kluk a ona se pak vyklube holcicka..to je tedy umeni 😅

parybka
13. kvě 2008

já taky chtěla mít holčičku a mám kluka 😅 ještě mě to někdy chvilkama zamrzí (ale čím dál tím méně častěji).. to, že nemám holku. ale Ondráška bych nevyměnila ani za nic, takže tak. Snad to druhé, pokud nějaké bude, bude holčička. Mi to na UZ řekla doktorka už kolem 13.tt, že by to mohl být kluk. Celé těhu jsem se s tím vnitřeně nemohla srovnat, ale taky jsem nechtěla, aby ten malý z toho měl nějaké trauma či co. Tak snad nebude mít 😅
kalo: možná máš pravdu a příště si raději počkáme na překvapení 🙂

panterka
13. kvě 2008

holky, já vím, že už to píšu poněkolikátý, ale nemyslíte, že nejdůležitější je, aby to miminko bylo v pořádku a zdravý? 🙄 já jsem poprvý rodila o 5týdnů dřív, teď o 7 týdnů dřív a ten strach, jestli malej bude v pořádku, si nedokážete představit ☹ jestli to bude kluk nebo holka už mi fakt přijde jako malichernost. v dnešní době mít zdravý dítě a vůbec mít dítě je zázrak

mikira
13. kvě 2008

Ahoj holky, já jsem se v 17+1 dozvěděla, že čekáme dva kluka a taky máme dva kluky 😉 😀 byla jsem kvůli prohlídkám u několika dr. a všichni mi řekli, že jsou to jasní kluci 🙂 jen na genetice chvilku nad jedním váhal, ale pak se smál a říkal, že z těchle pinďourků holky neuděláme. Tak ať vám to všem vyjde 😉 mějte se kráděn! (už na vaši diskusi nepůjdu, tak kdyby něco, pište mi IP).

caira
13. kvě 2008

tak u nas to take vyslo, dozvedeli jsme se ve dvacatem tydnu, ze na 98% cekame holcicku a tak jsme zacali nakupovat vic do barvy, ale porad jsem se bala,ze co kdyz se spletli a budeme mit kluka a on bude chodit v cervene a ruzove :-} nastesti jsme meli i hodne pujcenych vecicek { po chlapeckovi } takze by se to taky zvladlo, ale asi bych byla zklamana, kdyby to nakonec byl kluk, clovek si proste zvykl na predstavu holcicky tak bych asi pak mela pocit, ze nam snad vymenili dite 😀 Ale cloveku je to pak stejne jedno, mela bych radost at by to byl kluk nebo holka. My si vylozene nic neprali, my proste byli radi za to co nam na utz "dali" 😀

Ale premyslim,ze u dalsiho ditete si to take necham rict..uz jen z dovodu abych vedela, jestli budu muset nakupovat nove obleceni a vybavicku v modrem nebo nam staci to co mame po nasi Phoebe.

krista
13. kvě 2008

Ahojky,
tak nám řekli v 19tt+3 "asi holka" 😅 moc jsme si holčičku přáli (ale samozřejmě že klučíka bychom taky brali 😵) potom ve 23tt se to na 100% potvrdilo na 3D UTZ kde měla nožičky dokořán a ve 28tt kdy jsem byla pohotovosti protože jsem doma spadla mi to ještě jedna Dr. potvrdila - zase nožky dokořán 😝 😀
A holčičku máme 😵

ivulinda
13. kvě 2008

nám taky hned pan doktor řekl,že to bude holčička i v OV nám to řekli 🙂 🙂

ivulinda
13. kvě 2008

měli jsme velikou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

hary
14. kvě 2008

Holky za týden jdu na UTZ, ve 12+2 mi doktor řekl, že to teda vidí na kluka. I já tam teda TO viděla mezi nožkama 😀 , ale jen se chci zeptat, jaké máte zkušenosti s tím, že vám pohlaví řekli takhle brzo??? Nevadil by mi druhý kluk, ale tehdá mi doktor řekl, že to na kluka vidí, ale s jistotou mi to v tomhle týdnu nechce říkat. Co?? Máte s tímhle zkušenosti už takhle brzy???

toni78
15. kvě 2008

hary-ve 12tt mi to připadá mooc brzo 😒 uvidíš co ti řeknou ted 😉 držím palečky at máte páreček jako my 😉

hary
15. kvě 2008

Toni, no kdybys ten UTZ viděla, tak i já jsem doktorovi řekla, že teda pinďoura ještě poznám 😀 . Na to mi řekl, že on teda taky, ale ve 12. týdnu mi to s jistotou říkat nebude, ale prý se k tomu přiklání. Já jsem se ho totiž ptala na ten 12. týden, že jsem někde četla, že se to už dá. Ono se to dá, když je zkušený doktor, kvalitní UTZ přístroj a miminko spolupracuje. Což u nás bylo všechno a ty rozcapené nožky 😉 , no uvidíme za týden. Ráda bych páreček, ale tak nějak i počítám s druhým klukem a začínám na tom vidět i víc pozitiv na dvou stejných pohlaví 😀 . No uvidíme za týden, ale jsem fakt zvědavá, jestli se trefil 😀 😀

kaciska
15. kvě 2008

mě řekli v 19 týdnu že se to tváří na holčičku...pak na poradně mě dr řekla že to bude asi z 80% holka a další dr na 4D utz mě řekla že to vypadá na holčičku...tak snad ta holčička to bude...já s tím teda počítám 😅 a mám většinu věcí růžovou 😀 😵

kaciska
15. kvě 2008

prý u holek to není vždy 100% ale příště si to už říct nenecháme 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru