Pohlaví miminka

maminkapetula
22. pro 2015

Ahojky chtěla bych se zeptat ohledně pohlaví miminka celou dobu se nám mimi moc ukazovat nechce dnes ve 28 tt mi dr řekla ze konečně vylezl mezi nožičkami kosoctverec který tam minule vidět vůbec nebyl je to opravdu holčička? Znám u holčiček kávové zrno

no_title
22. pro 2015

holčičky si často pohlaví schovávají už v bříšku 😉 Nejsem sice vědma, ale podle mě budete mít holčičku 🙂

pjodatle
22. pro 2015

Ahoj,ja hsem v 29.tt a pohlavi zatim nevim. Mimi se proste nechce ukazat. Přejeme si moc slečnu, protože už doma máme 2 malé pány... 🙂

pampeliska1
22. pro 2015

@maminkapetula myslím, že by nejlíp odpověděla lékařka, která prováděla utz 😉

maminkapetula
autor
22. pro 2015

@no_title to jo pěkně si ho střeží 😀 syn nám ukazoval svou chloubu už od začátku, to je milé kéž by to vyšlo a moc děkuju 🙂

maminkapetula
autor
22. pro 2015

@pjodatle jé takže vás taky pěkně napíná co a ani náznak mimi neukázalo? Moc Vám holčičku přeji, také by jsme za ni byli moc šťastný, protože už jednoho chlapečka máme, tak držím palce ať tam jst🙂

maminkapetula
autor
22. pro 2015

@pampeliska1 moje dr si pořád mysli, ze je to holčička i dnes jsem se jí ptala a ukazovala mi ten kosoctverec, říkala, že tak vypadá pohlaví holčičky, že u kluků to vypadá jinak ptám se náhodou i tady jestli někdo nemá podobnou zkušenost s tím názvem kosoctverec 😀

pjodatle
22. pro 2015

@maminkapetula Nápodobně! Poslední velký UTZ mě čeká 8.1. a jestli ani tam mi to neřeknou, tak už fakt budu mít překvápko až do konce! Jenže já chtěla nakupovat, šít a chystat v barvě, no a kulový 😀

pjodatle
9. led 2016

@maminkapetula Včera jsem byla na posledním UTZ a vypadá to, že je tam schovaná holčičkaaaa 😀 😀 😀 😀 Juchuuuuuuuuuuuu!!! 🙂

maminkapetula
autor
10. led 2016

@pjodatle no neee to je nádherná zpráva 🙂 mám radost za vás

klarkaadd
10. led 2016

@maminkapetula a nemate foto z UZ ?

pjodatle
10. led 2016

@maminkapetula dekujuuuuuu 🙂

maminkapetula
autor
10. led 2016

@klarkaadd nemam ☹ teď mi v týdnu dr ukazovala pohlaví, ale já tam stejně nic neviděla tak jsem fotku nebrala

maminkapetula
autor
10. led 2016

@pjodatle u nás je to také stále holčička dokonce jsem teď. měla 2x vtýdnu Uz a moje doktorka mi řekla, že je to prostě holčička <3 🙂

pjodatle
10. led 2016

@maminkapetula to je skvělé! Ja tentokrat pohlavi taky videla. Dr. je presvedceny o holce. Ja tam zadne varlatka ani pindika taky nevidela,tak mu věřím. No a jestli bude u porodu překvapení, tak to bude mazec 🙂

maminkapetula
autor
11. led 2016

@pjodatle přesně tak mi taky neviděli ani náznak pindika a myslím, že teď už by musel být pěkně vidět 😀 my jdeme ještě 18. 1 na velký ultrazvuk tak snad tam pohlaví ještě uvidí

maminkapetula
autor
7. bře 2016

@pjodatle tak u nás to je opravdu holčička <3

pjodatle
8. bře 2016

@maminkapetula Naše holčička si pospíšila na svět a narodila se už 25.2. 😀 Termín jsem měla až 14.3. Moc moc Ti gratuluji a přeji hodně zdraví a štěstí celé rodině 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru