Polštář na spaní v těhotenství, máte zkušenost?

djohana
30. pro 2016

Ahoj holky...chci poprosit o radu...chtela bych tehu polstar...jsem teprve v 8tt a uz me boli zada ( mam to od mala,mam spatnou pater a pri kazde menstruaci me boli bederka) ale nevim ktery polstar je nej. Nasla jsem dva druhy. Pripada mi,ze jeden se da pak pouzit i na kojeni mimca, druhy asi moc ne...co.myslite? Mate zkusenost?
1. https://www.decodoma.cz/Tvarovany-polstar-pro-s...
2. https://www.polstarnakojeni.cz/kojici-polstare/...

paulline_loli
30. pro 2016

Ahoji já mám už asi od 10 tt tu druhou variantu, která se dá na koncích svázat a je velmi pohodlný. Využiju pak i na kojení .... kupovala jsem na fleru ...

wampzee
30. pro 2016

Měla jsem tu první variantu, konkrétně od Motherhoodu...neměla jsem moc velké břicho, tak mi až tak nepomáhal..ale využívala jsem ho jako takové hnízdo v posteli pro malou 🙂 aby ji manžel nezalehl nebo já.. 🙂 každý jsme tak měli, a v případě potřeby i máme, svůj vlastní prostor.

eternitypel
30. pro 2016

Ahoj,kojici polštář druha varianta super pred porodem super na kojeni pak pro mimi da se taky na konci zapnout udela to ovalek a ted uz ho ma jako valeci polstar dcerka.mam ho z Dity Little Angel Tabor.plněné kuličkami a když se slehne dosypu.doporucuji

apacheee
AMBASADORKA
30. pro 2016

Na druhem typu jsem kojila hrozne dlouho,je super 🙂

djohana
autor
31. pro 2016

Ja si prave myslim,ze ten druhy bude super na kojeni...ale na spani mi lepsi pripada ten prvni

marky027
31. pro 2016

Ten druhej je lepsi, že si tam můžeš zvolit výplň.Kulicky nejsou zrovna nejlepsi, slyšela jsem že dost šustí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru