Porodnice Svitavy vs. Boskovice? A nebo něco jiného?

kaii
6. bře 2018

Zdravím,
je sice brzo jsem na začátku 2 trimestru, ale zajímalo by mě, která porodnice je lepší, jaké s nimi máte zkušenosti, popřípadě jakou by jste doporučili jinou.
Neslyšela jsem zrovna dobré ohlasy ani na jednu výše uvedenou, ale to jsem se jen doslechla.
Takže bych se chtěla zeptat přímo.
Děkuji, za rady a tipy. 🙂

lenule243
6. bře 2018

Ja jsem rodila v Boskovicich a nemuzu si stezovat, mela jsem suprovou asistentku, ktera maleho i privedla na svet a pritel byl celou dobu se mnou. Byla jsem spokojena, jen zrovna v tu dobu bylo plno takze docela narvana porodnice. A co si slysela za negativa na Boskovice? Budu rodit podruhe tak abych se kdyztak pripravila.

markyzzaa
6. bře 2018

Porodnici v Boskovicích vůbec neznám ale všechny mé kamarádky a rodina rodily v SY a nikdy si nestěžovaly. Ale to je těžký, každá to prostě vnímá jinak a pro každého je hranice únosnosti jinde a vždy se šíři hlavně negativa.. bez osobní zkušenosti prostě člověk nikdy neví 🙂

petra357
6. bře 2018

Záleží odkud jsi. Já i lidi okolo jsme rodili v Ústí nad Orlicí a za nás můžu jen a jen doporučit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru