Poslání vzorků pro miminka zdarma

greplajda
17. kvě 2019

Ahojky holky, jak jistě víte, každý má rád vzorečky aby mohl vyzkoušet co miminku sedí. Vkládejte odkaz kde vám posílají vzorečky zdarma

barumat
17. kvě 2019

Jen bych chtěla varovat méně asertivní maminky. Já u první dcery neodolala a pár "nezávazných" dotazníků pro získání vzorečků vyplnila. Vzorečky byly fajn, ovšem další roky mi každou chvíli někdo volal a něco nabízel, strašně zajímavé a výhodné koupě, pokud možno i podporující chráněné dílny a podobně. Pokud dokážete pak říct "nechci a nevolejte", a nemít blbý pocit, fajn. Já to neumím a dost mě to rozčilovalo 😁

garfulka78
17. kvě 2019

@greplajda Nemaji moc vyber, ale treba ten bepanten se hodi. http://www.vzorkyzdarma.eu/category/deti/

petralak
20. kvě 2019

Mrkni ke mě na bazar, mám vzorky různých produktů... vzorky od 10,- ... dá se domluvit, za dvěstě udělám pěkný balíček... pořád je to levnější než jeden balík plenek, vyzkoušíte jich kupu a balíky objednáte až to bude aktuální, dnes je dovezou do druhého dne... nebo si řekni někomu jako dárek 😉 k větší objednávce přidávám vzorky navíc, např. pytlík na uchování mléka, tamponky do podprsenku atd.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru