Postýlka pro miminko v ložnici nebo vlastní pokojíček?

ervinek96
15. pro 2018

Ahoj, potrebovala bych mozna trochu podporit. Posledni ms 3.11. Mela bych byt v 6tt. Ve ctvrtek jsem byla u doktorky a ona tam nic nevidela. Vzala mi krev a hodnota hormonu je 1691, ale stale nevi jestli se jedna o mimodelozni tehotenstvi. Mate nektera z vas zkusenosti tady s tim? Co si o tom myslite? Ja jsem z toho docela dost psychicky v haji a strasne se bojim, ze bych musela na operaci ☹

klea81
15. pro 2018

Tak v 6 tt už bývá i srdce, těhotenství může být mladší, podle čeho soudí 6 tt když nic neviděla?

mona91
15. pro 2018

@ervinek96 v 6tt už je určitě něco videt ale muže to byt i mladší zase na druhou stranu HCG je docela vysoké nad 1000 už bývá videt minimálně gestacni vacek. Ale teď nezbývá než počkat muže to byt mladší a třeba dvojčata 😉 držím palce

lucinkamarecek
15. pro 2018

@ervinek96 ahoj já měla poslední ms 31.10.pani doktorka poprvé v 5tydnu nic neviděla teď jsem na začátku 7 a v den 6+0 viděla toto, říkala že miminko je malé takže jsem otěhotněla později a velikost odpovídá 4tydnu, ale srdíčko bylo ,ale fakt je to pidi fazolka. Zlato neboj se vše dobře dopadne při příští kontrole tam vidět bude HCG je fakt dost vysoké já měla při první kontrole 280. Takže se ti to pěkně násobí. Držím palečky

lachtanice86
15. pro 2018

@ervinek96 pri té hodnotě už by mělo být neco vidět

ervinek96
autor
15. pro 2018

Ona nerikala ze jsem v 6tt, ale pocitala jsem si, ze bych pravdepodobne mela byt v 6tt. Jen me furt desi tim mimodeloznim tehotenstvim ☹ prave ze hodnota je uz vysoka a nic tam nevidela a nebyl tam zadny cerny puntik nic ☹ v pondeli jdu na kontrolu a strasne se bojim...

isobara85
15. pro 2018

Ja byla poprve na ultrazvuku asi 5+4, HCG asi 1540 a v deloze nic, dalsi UZV o tyden pozdeji taky nic a HCG pres 9 tisic a bylo to mimodelozni

vendelinka08
15. pro 2018

@ervinek96 bohutel to muze byt i mimodelozni....ale tim ze se bude stresovat nicemu nepomuzes...zkus verit v dobry konec...i kdyby to tak nebylo...nemysli hned na nejhorsi...drzim palce at to dobre dopadne...

ervinek96
autor
18. pro 2018

Tak je tam 🙂 8-9mm, vypada to asi na 4tt, ale je to fajna fazolka 🙂 dulezite je, ze to neni mimodelozni 🙂

mona91
18. pro 2018

@ervinek96 gratuluju a držím palce ať je vše v poradku 😉🙂❤️🍀

lucinkamarecek
18. pro 2018

@ervinek96 super gratuluji říkala jsem že tam prcoš je tam kde má být 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru