Pověry o těhotenství - platí?

saphii
4. led 2019

Ahojky, věříte na různé pověry o těhotenství? Já jediné co plánují tak si dovést kočárek domu až po porodu ale jinak bych so rada postýlku a vše připravila dopředu. Mate nějaké zkušenosti ?

tercasv
4. led 2019

Kočárek bych taky chtěla dovést až po porodu 🙂 Moc jsme nad tím zatím nepřemýšleli, ale taky bych si to chtěla nějako nachystat dopředu 🙂

miba10
4. led 2019

My měli nachystané dopředu vše. Jen kočárek jsme měli u kamarádky a ten jsme přivezli až po porodu.
Teď čekáme druhé a bez kočáru doma se neobejdu takže bude doma vše komplet.

michaelllas
4. led 2019

Já měla kromě kočárku už úplně vše komplet doma😉

leilinka1234
4. led 2019

Nevěřím na nic. Měla jsem doma kočárek i všechno ostatní dlouho před porodem 🙂 kočárek jsme kupovali a domů přivezli asi ve 4m 🙂

leilinka1234
4. led 2019

@miba10 přesně, s druhým dítětem je doma vše od úplného početí a nikdo to neřeší 🙂

janety32
4. led 2019

Tak slovem "pověry" už jsi to snad dostatečně kategorizovala :D Jediný neštěstí, který může kočárek doma přinýst je že se o něj přerazíš :D Rozhodování o výbavičce je jen v našich rukách, a na klidu spíš přidá, když to budeš mít doma nachystané a nebudeš věci shánět a svážet na poslední chvíli...

misicka1988
4. led 2019

@saphii U všech 3 dětí jsem měla vše doma dopředu, včetně kočárku. Na takové pověry nevěřím 😊

zrzeckas
4. led 2019

Ja mela vse pred porodem i kocarek

Já měla taky vše a teď budu mít po první dceři též doma vše 🙂

makronka222
4. led 2019

Kocar mam od prvniho trimestru a golfac zustane po dceri. Postylku od 4m... hracky atp mi kamosky cpou do ruky, kdyz se vidime od zacatku. Ty povery byli driv, kdyz nebyl utz, chodili k porodu baby korenarky a nebylo jisty, jestli vubec prezije dite, matka nebo oba... pak se to svadelo na tyhle blbiny. Dneska bych to nehrotila, hodne veci se vi dopredu a muze se cokoliv podelat, ale za to nemuze kocar v kumbalu

klea81
4. led 2019

Měli jsme doma vše, pověry jsou pověry ;o)

saphii
autor
4. led 2019

Dekuju za vaše názory 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru