Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

ajulka88
15. bře 2012

Ahojda, holky, nemáte někdo prosím zkušenost s prázdným gestačním váčkem, v 5tt- 6tt?

janajana29
14. bře 2016

@pipulka Nejsem dr., ale je to malinké a zřejmě dobré, progrese je růst,pokrok či pokračování 😉

janajana29
14. bře 2016

@victoireux Ajaj tak to je mi líto, se to prodlouží ☹ ať si brzo fit a už se to vyřeší :-*

janajana29
15. bře 2016

@victoireux Vyléčila si kašel? Jdeš zítra na to?

victoireux
15. bře 2016

@janajana29 no tak nějak sem to zmírnila, zítra jdu 😀 mám sbalenou tašku, umyté vlasy, oholeno, od půlnoci nepít ....
ach jo ..... tak doufám že to bude už poslední co musim podstoupit!!!!

a jak se cítíš Jani?

janajana29
15. bře 2016

@victoireux Tak ať to dobře dopadne a jsi brzo fit 😉. Ja dnes byla na Power yoze a paráda. Musím zatukat, nic nebolí. Ve čtvrtek už asi zkusím i cvičeni, sice to bude teprve 14 dni, ale už to nemůžu vydržet 🙂. Písni pak až budeš v klidu 🙂

janajana29
17. bře 2016

@victoireux jakpak ti je?

victoireux
17. bře 2016

@janajana29 ahooj je mi úplně fajn ... 🙂
po revizi mně ani břicho nebolelo vůbec nic, a dneska dělám úplně vše ... necejtim se omezená ničím, jedu si už normálně všechno dál 😀 na kontrolu 30.3. no a bude uzavřeno 🙂
a co u tebe 🙂

victoireux
17. bře 2016

@janajana29 jo jinak sme se docela bála že mě ani nevezmou měla sem šílenej kašel a rýmu,a le neřekla sem jim to
na ten výkon sem to ustála 😀 v půl jedný sem šla na sál a ve třičtvrtě sem byla už na pokoji 🙂

janajana29
17. bře 2016

@victoireux tak to je moooc fajn. Ja dobrý, jen jsem včera začala trochu krvacet, dnes už zase nic, tak nevím, dr. říkala, že pokud nic nebolí tak se nic neděje, docela mě to vyděsilo, protože jsem po výkonu špinila jen 4 dny. Jsem rada, že to mas za sebou a je ti fajn 🙂

victoireux
17. bře 2016

@janajana29 ty hele můžeš takto střídavě špinit a krvácet a nic klidně celé šestinedělí ale 🙂

victoireux
17. bře 2016

@janajana29 no hlavně aby bylo všechno OK 🙂

janajana29
17. bře 2016

@victoireux ahaaaa tak kuju za uklidnění :-*

janajana29
17. bře 2016

@victoireux určitě bude 🙂

victoireux
17. bře 2016

@janajana29 od toho je to šestinědělí, tělo se za celou dobu dává pořád do kupy.... opravdu se neboj, jak říkám, hlavně žádné teploty nebo křečovité boleti, vše ostatní je vpořádku 🙂
no jiank koukám že mám epřesně mezi sebou týden, ty jdeš 23 a já 30 🙂

janajana29
17. bře 2016

@victoireux jooo ano, jdu ve středu, doufám, že bude vše OK a staroušek už se bude chtít tulit 😀 už mi to chybí 🙂

victoireux
17. bře 2016
victoireux
19. bře 2016

@janajana29 ahoj Jani, tak co??? Hele mám dnes 3tí den po zákroku a přijde mi jako by se ani nic nestalo 😀 musim to zaťukat, ale je mi fakt fan, jinak HCG mi po výkonu kleslo přes velkou půlku, a prý je to dobré, doma funguju naprosto běžně, jakobyse nechumelilo, nepřijde mi nic jinak, no a jelikož sem uzavřela kapitolu snažení.... mimochodem 7 let snažení 6 transferů a 5 potratů z toho 3x revize a mylsim že mám už dost, těšíme se s manželem na adopčátko, která k nám snad doufám brzy přijde 🙂

a jak se cítíš ty?? vechno v normálu že?? A jak se cítí @riga už máš po kontrole?

janajana29
19. bře 2016

@victoireux No tak to je parádička, to jsem ráda. Já dobrý, také jsem dělala jakoby nic, tyden po jsem vyklidila, vymalovala a postavila dva nové regály ve špajzu 😀 a uklizela atd, musela jsem !! Už se těším na kontrolu a doufám, že je tam vše jak má být. Tobě brali ještě krev? Mě vůbec tedy, takže nevím zda už je to dole ☹

janajana29
19. bře 2016

@victoireux Zažila sis tedy pěkné peklo, mrzí mě to ☹ ted už bude jen dobře a adopčátko ať přijde co nejdříve :-*

janajana29
23. bře 2016

@victoireux Ahojky. Tak jsem po kontrole, děloha čistá, sliznice dorůstá. Říkala jsem ji, že jsem tři dny měla bolení jako na slepák, bolelo to i když jsem si se dala atd. Tak prý to mohla být podle sliznice ovulace, poprvé za život jsem tedy asi cítila ovulaci 😀. Mám počkat dvě menstruace a mužem znova, ale mám strach, tak uvidíme. Jakpak je tobě?

pipulka
24. bře 2016

Ahoj holky, tak se jdu s Vámi na chvíli rozloučit. dnes jsem byla na kontrole UZ doktor mi řekl že prázdný váček má 25 mm a že to odpovídá 6+6 a že mám jít co nejdříve na revizi do nemocnice. Miminko přestalo růst a vzdalo to. Dnes asi celý den pro brečím, protože to bylo mé poprvé. Všem přeji hodně štěstí.

victoireux
24. bře 2016

@janajana29 ahoj Jani, no neni to po revizi tak nejlepší zpráva?? tak to je super, že je vše už azse vpořádku, já jdu ve středu, doufám že uslyšim tu samou větu - děloha čistá 🙂 ale cejtim se fajn nebolí mě od zákroku nic, tak věřim že to teď už dopadne taky dobře 🙂

victoireux
24. bře 2016

@pipulka Pipulko, moc mně to mrzí ☹ tohle zhojí už jen ten čas, na to neni žádná pomoc a úplné zahojení bude až budeš držet miminko v náručí, ale je tolik žen co tímto prošlo opravdu hodně, troufnu si říct že snad každá žena jednou za život potratila. Mně se to stalo 4x ale já jsem vyjímka - ale tak někdo tu štafetu smůly nést musí 🙂 a když to štěstí nemám já musíte ho mít vy ostatní.
Samotný zákrok je 10ti minutová záležitost a já večer odcházela domů jako kdyby se nic nestalo.
Držím palce ať to máš co nejdřív vyřešené 🙂

pipulka
24. bře 2016

@victoireux díky,ale Já se moc těšila na miminko, jsem hodně citlivá a asi mě to jen tak nepřejde. Asi sem neschopní ženská. Hodně štěstí

pipulka
24. bře 2016

@victoireux jinak Já byla na IVF a myslela jsem, že se to povede na první pokus ale asi sem stará, neschopná a asi mám být bez dětmi.

victoireux
24. bře 2016

@pipulka já měla všechny těhotenství po IVF a ještě s darovanými vajuchy, já taky děti mít nemám 🙂
jiank se v IVF plácám už 7 let no za tu dobu člověk přece jen trcohu otupí, ale tím nemyslím že mi to ej jedno, jen ten 4tej potrat nebyl tak strašnej jako ten první 🙂

ababunk
24. bře 2016

@pipulka Ahoj, neboj, nejsi neschopná, s mužem jsem čekali skoro 10 let a povedlo se....držím palce:o)

victoireux
24. bře 2016

@pipulka jen tě chci povzbudit že jsou na tom ženy mnohem hůř, však ty mít miminko ještě budeš 🙂

pipulka
24. bře 2016

@ababunk jenže Já mám přítele o hodně staršího a mě už je 37 let což už je taky nějaký věk na první miminko

pipulka
24. bře 2016

@victoireux jenže Já mám přítele o hodně staršího a mě už je 37 let což už je taky nějaký věk na první miminko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru