• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

25. srpna 2016 
@pipulka já vím, no věk tlačí, mě je letos taky 35 a to taky neni žádná hitparáda, no já ti rozumím, ale ještě zkusíte né??
My jsme se po všech nezdarech rozhodli pro adopčátko :slight_smile: tak se fakt těšíme , že aspoň nějakým způsobem k nám dítko cestu nejde :slight_smile:
24. bře ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@victoireux přeji ti hodně štěstí s adopčátkem. Já nevím, asi to po dnešku vzdám. zprava není od doktora příjemná a bojim se co bude dál.
24. bře v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipulka no já nevim, no na to se člověk musí cejtit jet dál, hele tohle neni ze dne na den, k tomu musí člověk dozrát a navíc po revizi se dává dokupy hlavně psychika , tělesně je na tom člověk dobře hned :slight_smile:
kdypak půjdeš už to víš?
24. bře v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@victoireux Dnes jsem byla po skoro 2 měsících cvičit, zahul, ale konečně život :slight_smile:. Jsem rada, že je ti dobře a neboj, taky budeš mít čisto :slight_smile: budu držet pěstičky :wink: písni pak :slight_smile:.
24. bře v 18:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pipulka Moc mě to mrzí :frowning2: posílám sílu :yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart:
24. bře v 18:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@victoireux na revizi jdu v uterý do Motola a prý mi budou dělat ještě kontrolu jestli náhodou
24. bře ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipulka no to máš taky velikonoce co?? Já tohle měla loni velikonoce sem prožila s mrtvým plodem v sobě :frowning2:
hele to je jasný, kontrolu udělají dycky před revizí a hodně důslednou to se neboj :slight_smile:
No kdyby se stal zázrak a objevilo se miminko moc bych ti to přála :slight_smile: ono i to se stává :slight_smile:
25. bře v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Muze prazdny gestacni vacek drzet a zvetsovat se az do 3 mesice? Jsem na zacatku 3.mesice a na kontrolu jdu za tyden. Prvni KO v 6+2tt a prazdny g. vacek. Nespinim ani nekrvacim..
23. srp ve 22:45  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hejtereza: Teoreticky ano, zvlášť pokud máš delší cyklus, než je obvyklé (tzn. delší než 28 dní).
24. srp ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam kolem 30-32.
@ponickova
25. srp v 11:50  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek