Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

ajulka88
15. bře 2012

Ahojda, holky, nemáte někdo prosím zkušenost s prázdným gestačním váčkem, v 5tt- 6tt?

romanecccka
27. dub 2017

@verusch jakej caj?🙂 Jinak urcite ber listovku ta je dobra taky od kvetna zase zacnu🙂

verusch
27. dub 2017

@romanecccka kontryhelový čaj koupis ho ve zdravé výživě nebo lékárně

verusch
28. dub 2017

@romanecccka pak dej vedet jak jsi dopadla

romanecccka
28. dub 2017

@verusch jojo určitě, kontrolu mame v úterý a uvidime jak dopadnem.Hlavně at už je úterý pořad na to myslim:(:(

verusch
28. dub 2017

@romanecccka hlavne klid znam pripady kdy se tam neco objevilo

romanecccka
28. dub 2017

@verusch taky znam i právě doktor rikal,ze uz to zazil, ale nedavam si sance radši myslím na horší...

verusch
28. dub 2017

@romanecccka ale notak hlavu hore nic neni straceno jeste

ajulamamula
29. dub 2017

@marryjanew to nevadi hlavne ze klesa samo a nebudu muset na kyretaz 😊

verusch
2. kvě 2017

@romanecccka tak jak jsi dopadla?

romanecccka
2. kvě 2017

@verusch Tak hlasim všem holky,že se stal zázrak,podle Pm 9+1 podle Uz 8+2 mame miminko i srdicko prý jako zvon.I zázraky se dějí.Co může jeden týden změnit;)Nechci nic zakřiknout ale zatím jsem šťastná a vše je na dobré cestě ;)Za 14 dni kontrola plus odběry krve

absintka19
2. kvě 2017

@romanecccka presne,i 14 dni rozdilu je vicemene jeste v norme, na tech par milimetrech se to i tezko meri.
Gratuluju.

romanecccka
2. kvě 2017

@absintka19 ja už byla sbalena na rivizi, minulý týden mě na to doktor připravil a po týdnu obrat o 100 stupňů;) Jsme tedy o tyden mladsi.Týden sem sice probrecela a trapila se ale zatim to vsechno dobre dopadlo.Uvidíme dál...

marryjanew
2. kvě 2017

@romanecccka no gratuluju, taky sem věřila že to bude v pohodě 🙂 ted si jen uživej těhulkování 🙂

romanecccka
2. kvě 2017

@marryjanew Budu se snažit I když s těma druhejma detma doma to moc nejde, pořad maminko maminko🙂🙂🙂Ještě že aspoň v noci spí;)🙂

verusch
3. kvě 2017

@romanecccka tak vidis gratuluju 👍 ted uz jen at to dotahnete do zdarneho konce

snezenka123
6. led 2018

@riga ahoj, chtěla bych se tě zeptat, mám asi podobnou zkušenost za sebou, jako ty. Byla jsem těhotná,ale vyvýjel se jen váček, ale bez emrya, a dohodla jsem se s dr.na té tabletě, vypuzovací...u mě to byl teda masakr...hrozně silné křeče a bolesti,ale už je to za mnou...chtěla jsem se zeptat, jak je to s šestinedělím? Dr. říkal, že by to bylo vhodné,ale asi není úplně nutné, ale vyčkat aspoň do první ms. Kdy jste se začali snažit o mimi? a jak dlouho jsi po té tabletě krvácela? moc děkuji

dominikaromanova
6. led 2018

@snezenka123,
tak rozhodnutí je na Tobě, ale asi bych šestinedělí dodržela, jednak z důvodu srovnání Tvé psychické stránky a taky z důvodu fyzické. Sice nemám zkušenost s tabletami jako Ty, ale v lednu jsme prodělala ze stejného důvodu revizi. Lékař mi radil dodržet šestinedělí a pak alespoň jednu až dvě MS než se znovu začneme snažit a vyplatilo se.
Včera jsem četla Tvůj příběh a chápu, že miminko moc chceš, ale už jste se na tom dohodli oba, že teď je opravdu ten pravý čas? Ať se zase pak zbytečně nenervuješ, že přítel se s těhotenstvím nedokáže momentálně srovnat a zase nebrečíš, i psychika dělá hodně, nemyslím to zle, tak doufám, že to tak nevyznělo.

snezenka123
6. led 2018

@dominikaromanova šestinedělí určitě dodržím, v tom mám jasno. Nechci riskovat zánět, nebo jiné zdravotní komplikace...psychicky si myslím, že jsem na tom lépe, přeci jen ty stresy, jak to dopadne, co bude, pořád utz, odběry krve...už je to za mnou. Prostě to nedopadlo, a stalo se. Někdy se musí stát špatné věci, aby mohlo přijít to dobré.. Hodně jsme spolu o tom mluvili a shodli jsme se na tom oba dva, že chceme. Někdy člověk, až když něco ztratí si uvědomí, o co vlastně přišel...
Snažím se na to neupínat, a nechávat to volně plynout, minimálně jednu, ideálně dvě ms bych chtěla nechat proběhnout a pak se uvidí, nemusí se povést miminko taky hned. Teď se chci dát do kupy🙂jak fyzicky, tak i psychicky, protože toho bylo za poslední týdny fakt moc🙂jinak děkuji❤

dominikaromanova
6. led 2018

@snezenka123,
to chápu a ještě v tak blbém období jakou jsou vánoční svátky, to musel být nápor na psychiku jak s...a. Je fajn, že jsi na tom lépe a že jste se dohodli, určitě to vyjde, držím pěsti. 👍😉

snezenka123
6. led 2018

@dominikaromanova jj byly to nejhorší vánoce v životě...ale už jsou pryč a příští budou určitě o moooc lepší🙂děkuju za povzbuzení

janajana29
6. led 2018

@snezenka123 Ahojky. Mám stejnou zkušenost, akorát mě tabletky nezabraly a musela jsem na revizi. To se stalo v březnu loňského roku, šestinedělí jsem dodržela a hned po první MS v květnu jsem otěhotněla znovu. Dnes máme 11 měsíční holčičku ❤️. Určitě se to znovu povede a přijde to v ten správný čas. Držím moc pěstě ✊🏻✊🏻✊🏻

snezenka123
6. led 2018

@janajana29 ahojky,to jsem moc ráda, že se zadařilo tak brzo...většinou dr.radí počkat aspoň tři měsíce...ale taky si říkám, že tělo amo pozná, kdy je vhodný čas a buď se to povede a nebo ne...můj gyndař když jsem se ho ptala, jestli je možné, že se tohle bude opakovat, řekl, že riziko tam v dalším těhu je, stejné, jako v tomto...ale v nemocnici mi zase řekli, že tahle diagnoza se skoro neopakuje, nebo ta dr.co mi to říkala, že se s tím ještě nesetkala, že většinou, se opakují zamlklá těhotenství..kde je na vině třeba genetika, nebo zdrav.problém...tak věřím, že tohle bylo naposledy...mám za sebou tři úspěšná těhotenství...a pak přišlo tohle...to mě mrzí, že ti ty prášky nepomohly, já se to dozvím pozítří, jak moc to u mě bylo úspěšné...ale věřím, že ano..

janajana29
7. led 2018

@snezenka123 Mě říkali, že se tohle neopakuje ✊🏻. Ma MUDr říkala jedna ms málo, tři moc 😉. Pokud ještě budete zkoušet, tak moooc držíme pěstě ✊🏻✊🏻✊🏻.

snezenka123
10. led 2018

@janajana29 mockrát děkuju za povzbuzení, já teda těhotenství vyloučila,ale mám v děloze ještě nehomogenní obsah v děloze do 15 mm a dostala jsem v pondělí injekci a kapky, aby se to vyčistilo...v pondělí jdu znova na utz a uvidím, co bude a doufám, že už bude děloha čistá..piju i bylinkové čaje a doufám, že to taky pomůže, potom hned najedu na kontryhel, aby sliznice hezky dorostla a po první ms tomu necháme volný průběh...a uvidíme, ted hlavně aby se ta děloha vyčistila pořádně a nemusela bych stejně na reviz:-/

kikicha177
14. led 2018

Ahoj, jsem na tom podobně. Dnes ráno silné krvácení a jeli jsme na pohotovost. Dle MS bych měla být v 7+1tt, ale doktorka viděla pouze prázdný gestační váček. Asi není nějaká mini šance, že se to změní? Bohužel nevím kdy došlo k otěhotnění, tak teoreticky by bylo možné, že jsem v jiném týdnu, ale to krvácení je asi blbé,co?
Naštěstí mě nehospitalizovali, ale nechala mě jít domů, že mám zítra jít ke své gynekoložce a ta rozhodne. Je to špatné co? :(

janajana29
14. led 2018

@snezenka123 Držím pěstě, aby se to vyčistilo a následně, aby to dopadlo jak si přejete ❤️👍🏻

janajana29
14. led 2018

@kikicha177 Šance je vždycky. Jen bych se připravila i na tu horší variantu, bohužel ani krvácení není moc povzbudivé. Budu držet pěstě a kdyby to nevyšlo, nevěšet hlavu, ten správný čas přijde a bude to stát ta to. ✊🏻✊🏻✊🏻

snezenka123
15. led 2018

@janajana29 moc děkuju..dnes na kontrolním utz bylo endom.7mm, což minulý týden byla nehomog.obsah těch 15mm..takže jde vidět, že kapky zabraly, a ten zbytek, co tam je, říkala, že není potřeba operativně odtraňovat...Po menstruaci mám přijít na kontrolní utz už ke svému gynekologovi,a když ten shledá, že je vše ok, necháme miminku volný průběh. Strach sice budu mít a to větší než kdy dřív, ale musím věřit, že už to další těhotenství bude se šťastným koncem🙂

janajana29
16. led 2018

@snezenka123 Tak to je moc dobře. Určitě bude, takže žádné strachy ❤️

snezenka123
16. led 2018

@janajana29 moc děkuju..i když šestinedělí dodržujeme, mám pocti, že asi vlivem skoro 14 denního užívání vložek se mi asi rozjíždí mykóza či co, ale mám od dr. doma macmiror globule, ty jsou na to dobré, tak si je asi nasadím, at je přeléčeno a připraveno na konec šestinedělí🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru