Prediko Zlín vs. Centrum prenatální diagnostiky Brno

Holky prosím názory na tyhle dvě centra. jestli jste v jednom z nich třeba byla napište jak jste byla spokojena. Pokud jste byla v tom 13.týdnu a řekli vám pohlaví, tak jestli vyšlo? ktereho jste meli doktora pokud vite a jak se kvam choval?... proste vsechny zazitky a postrehy...děkuji
zelvatko
20. zář 2012
ahoj.. nevím, jestli ti pomůžu, ale v Prediku ani v Brně jsem nebyla.. jestli ti jde o ty testy, tak jsem byla ve Zlíně v Baťovce, kde stejnou službu dělají zadarmo. Tam byli velmi milí od sestřičky co mi brala krev až po doktora na utz..
ruda
21. zář 2012
Já byla v Prediku a bylo to super, maximálná spokojenost, byla jsem tam několikrát, jména doktorů a doktorek nevím, asistentka/sestra/ byla moooc fajn, řekli a ukázali na velké televizi i manželovi vše do detailu i několikrát píndíka 😃
ined77
21. zář 2012
já bych napsala to samé jako @zelvatko, byla jsem ve zlíně v baťovce, přístup výborný, vyšetření příjemné a důkladné, navíc vše hrazené pojišťovnou 😉 .
co se týče určení pohlaví...u nás se trefili u dcerky hned od začátku 😉 .chlapeček byl tajnůstkář a vždy se natočil tak, aby nebylo nic jasného vidět :-p 😃 .
segafredo
2. říj 2012
Holky-zlíňačky a okolí - vyšetření NT+ neboli OSCAR v 12.tt dělají vBaťově nemocnici a je zdarma-platí se pouze regulační poplatek 30 kč a fotky z ultrazvuku. Na klinice PREDIKO to samé vyšetření stojí 1400, Prenatal v Brně chce 1200.
vendullka
2. říj 2012
Souhlasím s holkama s pokojenýma v baťovce, byla jsem tam s oběa dětma a maximální spokojenost. Na prediku jsem nebyla, ale kamarádka co čeká v prosinci dvokčátka je dost nespokojená, byla tam 3x a pokaždé jí řekli něco jiného co se týká pohlaví, jednou jí dvouvaječných dojčat dokonce paní doktorka udělala jednovaječná....
amelie001
2. říj 2012
My jsme byli v Prediku.Rozhodně nám nešlo o finance,to je u určení zdraví dítěte to poslední,kolik to bude stát.My jsme měli v Prediku doktorku,byla hodná.Pohlaví potvrdila.První potvrdil můj gynekolog nějak v 15 tt,a vyšlo to:-)Chovali se moc pěkně.
janadora
23. kvě 2018
Obnovuji tema. Mela bych se prihlasit na screening v prvnim trimestru. Poradi mi nekdo. Dat prednost Prediku nebo Batovce? Jak je to ted s placenim v Batovce?

Začni psát odpověď...

Odešli