Prenatal box, dává ho ještě doktor?

lentilka04
16. srp 2016

Ahoj 😉 , chtěla jsem se zeptat, jestli dr.ještě dává takový ten kufřík Prenatal box s různými vzorečky a časopisy? 🙂 Vím, že to tak bylo před 5ti lety, ale jestli i teď? 🙂 Děkuji 😉

nuninove
16. srp 2016

ja jsem dostala asi pred 14ti dny po predani prukazky 🙂 mela jsem tam nejake casopisy, vzorek ustni vody, vzorek sudocremu, pak nejake vzorky vlozek, vzorek lactacydu pak nejake slevove knizecky a od xxx lutz dvoje detske ponozky a brindacek :D

astyna
16. srp 2016

Já jsem nic nedostala - ale pak jsem dostala Klinik box po narození syna 🙂

lukza
16. srp 2016

Ja dostala a bylo tam more letacku pak sudokrem malinkej, kojenecka voda, vlozka ,dve vlozky intimky, a dudlik avent neutralni barvy a uz to nebylo v kufriku jak kdysi ale v pytliku 🙂)

lentilka04
autor
16. srp 2016

@lukza
@nuninove a v kolikatem tt jste to dostali? 😊

nuninove
16. srp 2016

@lentilka04 ve 13tt pri predani tehu prukazky...ale tyhle boxy od dr se dostavaji jen tam kde s nima snad spolupracuji..maji to takhle nejak napsany na strankach tech boxu

lenda77
16. srp 2016

u gynekologa a to hned dvakrát(měli málo maminek),to byl ten pytlikovy a potom v porodnici kufřík.Ještě potom u lékaře nějaky balzám a při nástupu do školky je tam taky ještě nějaky dáreček.

lukza
16. srp 2016

@lentilka04 ja az nekdy okolo 20tydne rikala ze me sestricka ze jim nedodali tak proto ho dostavam tak pozde jinak predchozi tehu vzdy s prukazkou okolo 12tydne

linee
16. srp 2016

@lentilka04 mne informovali u klinik boxu, ze jsem kolem 20tt mela dostat, ptala jsem se u sve dr., vubec o nicem nevedela, dostala jsem nakonec az v porodnici. Zavisi na gynekologovi, nekteri to davaji svym znamym a nebo si nechavaji:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru