Průhledný "cucek" v 9. týdnu těhotenství

petulkanono
8. srp 2017

Ahoj holky, mam takovy dotaz. Bezne trpim na vytoky, ale v tehotenstvi mam bezne bily, husty vytok. Vcera se mi stalo, ze ze me vypadl takovy pruhledny cucek tak 1x1 cm byl jako zele. Stavalo se vam to taky? Mam se bat? Me se to stava nekdy jen po kontrole, kdyz pri uktrazvuku pouzije gyndarka gel, ale na posledni kontrole jsem byla asi pred tydnem a pul. Dekuji

vanea
8. srp 2017

Průhledné a bílé výtoky bych vůbec neřešila, v těhu je normální spousta takových výtoků =) řešila bych zabarvený - zelený, tmavě žlutý, hnědý, nebo nedejbože krvavý

belleelle
8. srp 2017

@petulkanono to, co popisujes, je ok. Neboj.

petulkanono
autor
8. srp 2017

Takze to je v pohode ikdyz to nebyl vylozene vytok ale spise jako takovy rosol ktery drzel tvar?

vanea
8. srp 2017

@petulkanono ano, mohl to být klidně "uleželý" gel z toho ultrazvuku, ze mně to klidně týden vychází, případně kousek hlenu z čípku...není v tom krev, ani zašpinění, ani to není jinak zabarvené, jiné obtíže nemáš, a to co by byl problém by bylo krvavé, nebo nějak zašpiněné...vevnitř nic takto průhledného není🙂 jestli jsi furt nervózní, zavolej si k doktorovi a zeptej se ho aspoň po telefonu ;)

belleelle
8. srp 2017

@petulkanono a ktery jsi tt?

vanea
8. srp 2017

@belleelle v nadpisu má 9tt=)

belleelle
8. srp 2017

@vanea jde mi o to, jestli 8+ nebo.9+.
Ikdyz je to.rozdil, kazda to pouziva jinak. Ono to muze byt hlen z doby ocekavane menstruace ci ovulace.

belleelle
8. srp 2017

@vanea pochybuji, ze by v sobe mela 10 dni gel 🙂

vanea
8. srp 2017

@belleelle tak 9+ už by byl 10tt, ale je fakt, že holky občas píšou jinak ty týdny no =) těžko říct co to je, ale jako nemyslím si, že by to měl být nějaký problém...každopádně když ji to žere, ať se zeptá doktora, si myslím že my to tady těžko vykoumáme:/

luska__
8. srp 2017

@petulkanono taky jsem to mívala - vždy po sexu druhy den .. nebyl?

petulkanono
autor
8. srp 2017

Beru 9.tyden jako 8+, jinak sex nebyl, k doktorce jdu zitra, jen se ujistuju, at vim jestli s tim mam zitra prijit taky. Samozrejme se zeptam, ale vite jak to je, kazda malickost mnohdy vystrasi, ja prave cetla o hlenove zatce, ale tak brzo snad ne.

petulkanono
autor
8. srp 2017

Jinak zrovna ted bych mela mit menstruaci, tak je teda mozne, ze to muze byt z toho?

belleelle
8. srp 2017

@petulkanono jj, urcite ms. Hlenova zatka ma naprosto jinou barvu a vzhled. To bys urcite poznala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru