Sex v těhotenství, cítím tlak v podbřišku

shine19
21. únor 2017

Ahoj holky, jdu si k vam pro radu, jelikoz nemam ve svem okoli zadnou kamaradku ktera by byla tehotna. Vec se ma tak ze do ted jsme meli s pritelem sex uplne normalne bez problemu. Nyni jsem v 18tt a vse probiha jak ma.. ale.. posledni tyden kdyz mame sex, tak citim tlak v podbrisku. Je to jakoby mi nekdo tlacil ze spodu briska ven. Neboli to, nekrvacim, ale je to takovy neprijemny, clovek si pak ten sex ani neuzije. Zkousela jsem jinou polohu, kde jsem si regulovala prunik a bylo to teda lepsi. A ma otazka je. Stalo se vam nekdy neco podobneho? A cim to je?

lv
21. únor 2017

@shine19 no, není tam už tolik místa..😇

leki
21. únor 2017

No, me se to stalo taky, postupem casu me to i bolelo, takze jsme posledni 3 mesice uz sex nemeli (az pak ten vyhanejici miminko pred porodem, ale ne ze bych si to uzila).

shine19
autor
21. únor 2017

Tak jsem si to myslela spravne teda.. ono vsude pisou ze sex v tehotenstvi je v poho ale ty veci okolo se nikde nedozvim.. 😀 jinak dekuji moc za prispevky 🙂

zmrzlinka
22. únor 2017

Ja u druhého těhotenství nebyla schopná sexu styri měsíce před porodem ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru