Sny. Rozumí jim někdo?

mimisha
1. čer 2020

Dobrý den dnes se mi zdál sen který mi vbc neudělal dobře je tu prosím někdo kdo tomu alespoň trochu rozumí ?

Momentálně jsem 30tt . Tento rok v březnu kamarádka přišla o dítě ve 35tt . ( Musím říct , že to co se stalo mě moc mrzí a dost často na ni a na to myslím ) . S druhou kamarádkou v tom snu jsme si o tom povídali a byly z toho smutné . Říkala mi , že mi ukáže místo kde toho chlapečka pohřbili . Bylo to za naším panelakem (bylo tam více hrobu ). A přesně v tom snu kde ten chlapeček byl pohřbený tak na tom místě ležel nás 5 let starý pes .

Vzbudila jsem se a nemohla usnout . 😕

orisek56
1. čer 2020

Obecně smrt ve snu mýva úplně jiný význam. Často se mi, takové sny, zdají a to už nejsou těhotná. Smrt především znamená ukončení něčeho, nějaké etapy v životě a, nástup nové. U tebe to prostě znamena přípravu na novou roli matky. Smrt a obecně tematika ve snu často říká, že by se člověk měl oprostit od starých zažitých koleji, zvyku a otevřít cestu jiným příležitostem. Po určitých zkušenostech se snu o smrti v jakémkoliv kontextu nebojím i když je to nepříjemné. Černá barva ve snu je často pozitivní. Naopak, když měl někdo zemřít v mém okolí, nebo rodině a já vtom hrála nějakou úlohu, zdal se mi o barve bílé, často o bílých koní, co se mnou rozmlouvali. Když mi měl zemřít děda, opakoval se mi 14 dní předem dokolečka jeden a ten samý sen, jak sedím na bílém koni, kolem mě je vše bile a ten kůň mě oslovoval a říkal, že je čas vstávat. Utikal smerem k dědovi baráku. Pak se mi ten samý, sen zdal, když mi měla umřít teta. To vím že není úplně dobre. Ale klid, jen některé sny na něco ve skutečnosti ukazují, rada snu jsou jen hovadiny a úklid mozku.

mimisha
autor
1. čer 2020

@orisek56 no nová role to není mám už dvouletého syna 😕

orisek56
1. čer 2020

@mimisha ale je to změna, další přírůstek, jako všechno je změna i drobnosti. To nemůžeš takhle brát prostě. Často se ti i něco zda, čeho se bojíš, protože to mozek nasbírá a pak to reflektuje,, chce to uklidit pryc

miba10
1. čer 2020

@mimisha nad těmito sny bych moc nepřemýšlela. Mě se před pár týdny zdálo o mém tatínkovi (zemřel v listopadu 2016). Ale byl to fajn sen. Nejdřív jsem z toho byla vedle, ale pak jsem si říkala, že se má asi dobře a chtěl mi to dát jen vědět. Navíc s dětmi jsme už měli tolik situaci, že si říkám, že ja mě musí prostě ze zhora hlídat.
Je to hlavně o podvědomí. To pracuje i když spíš. Prostě se ti v souvislosti s tím miminkem vynořila vzpomínka na psa. Nic v tom nehledej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru