Stříbrný šampon v těhotenství, máte zkušenost?

pavlapavlinka
4. únor 2017

Ahoj všem. Kamarádka mi doporučila na melír stříbrný šampón. Je to prý menší zlo než melír, ale i tak se ho bojím vyzkoušet. Nemáte s ním někdo zkušenost? Jsem ve 13.týdnu a na melíru jsem byla ještě když jsem nevěděla, že jsem těhu a teď už vypadám příšerně, tak bych to chtěla osvěžit silver šampónem, ale bojím se, Díky

bredda
4. únor 2017

Je to šampon jako každý jiny, nemusíš se ho bát 😉 . Neodbarvuje, pouze potlačuje žluté tóny. Mimochodem, na melír bych taky klidně zašla 😉

tehulka1167
4. únor 2017

@pavlapavlinka bud v klidu. Já si dělala klasicky melíry a všechno je ok. Malej ted spokojene chrni v kočáru 🙂

pavlapavlinka
autor
4. únor 2017

Člověk je z toho internetu a čtení různých knížek úplně vyřízenej, co všechno můžu a nemůžu, tak děkuji moc za radu😉

bredda
4. únor 2017

@pavlapavlinka Kamarádce dělám vlasy každý měsíc, pořád si vymýšlí nějaký kraviny na tý hlavě a už je v šestém měsíci, začíná sedmý. Kdyby se ženský v těhotenství nebarvily tak má každá těhotná deseticentimetrový odrost 😀 je pravda, že některý ženský to úplně odsuzujou, ale to by jsi si tu hlavu nemohla ani umýt. V dnešní době, kdy existují šetrné barvy bez amoniaku a dokonce i bio barvy, tak barvení vlasů si myslím není problém.

nutricnihodnota
5. únor 2017

@pavlapavlinka Já tedy s ostatními nesouhlasím a melír, stejně jako barvení, nebo umělý nehty a podobný lahůdky, bych si v těhotenství odpustila. Ten šampon je ale v pohodě.

aneriska
5. únor 2017

osobně jsem barvení v těhu hodně omezila - na melíru jsem byla v těhu jednou 🙂. Odrosty samozřejmě jsou, ale nějak to neřeším.

makronka222
5. únor 2017

Tady jde akorat o ten smrad z barev, nekomu je z toho soufl a nekomu ne, tot vse, kdyby to bylo jedovaty pro dite, tak to bude i pro dospelyho a nesmelo by se to pouzivat ne? Hlavne ze chemicky osetreny jablko vam nevadi, zas vsichni precitlively az hruza

upuska
2. bře 2017

@bredda ahoj..mám otázku lehce mimo 😀 dá se prosím tě, ten šampon koupit i v drogérce či na netu nebo jen u kadeřnice?

bredda
2. bře 2017

@upuska mají ho i v rossmanu nebo dm ☹ Lepší je ten z rossmanu. Na internetu je jich hodně, já si kupují buď loreal nebo Helen. Loreal je hodně dražší, ale účinek stejný jako Helen. Jen pozor tyhle stříbrný šampony vysušují vlasy.

upuska
2. bře 2017

@bredda děkuju 🙂 takže to pak chce ještě olejíček nebo nějakou masku 😀 do Rossmana se asi jen tak nedostanu, ale mrknu do DM, jestli něco najdu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru