• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stříhání nehtů na nohou v těhotenství. Jak to děláte?

2. listopadu 2007 
ahoj holky, mj tip na holení intimních partií je použít veet nebo nějaký depilační krém, který máte vyzkoušený - pak si tam nemusíte vidět a cholupky jen opláchnout vodou. Mě to funguje super - mám citlivou kůži takže pak okamžitě nanáším bepanten a paráda ...
31. říj 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek, tak tohle byl fakt problém :grinning: ! Nehty mi nakonec stříhal manžel a holení jsem šidila, jak to šlo. Nakonec jsem si skoro nemohla oholit ani nohy :slight_smile: Bohužel nejvíc těhotná jsem byla, když už bylo teplo a v dlouhých kalhotech chodit nešlo.
31. říj 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Taky me to napadlo,jak se dudu holit s pandirkem. :grinning: Koukam,ze to mate vychytany.Ja to mam blby,ze pritel je mesic pracovne pryc a mesic doma.Tak se na nej nemuzu spolehnout na 100% a budu to muset zvladnout.Uz jsem zvedava,jak to budu nacvicovat.Smrt bobrum! :grinning:
31. říj 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se asi bála nechat si tam sáhnout s žiletkou někoho cizího (ať už manžela nebo sestru v nemocnici), ani ta představa není příjemná... Já už mám na to grif a zvládám to v pohodě, akorát to holt dýl trvá :grinning:
31. říj 2007 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Treba to taky nebudu potrebovat. :grinning: Ale kdybych si mela vybrat,tak radeji pritel,nez cizi sestra. :wink:
31. říj 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko viď. Škoda, že na čas těhu a 6nedělí nemůže bobřík vypelichat :grinning:
Já myslím, že z celého porodu je tohle nejmenší, ale taky se budu snažit přijet už oholená :wink:
31. říj 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky nějak tak:slight_smile:je to asi nejmenší z toho:slight_smile:ale nevím nedokážu si ani představit že bych šla s bobrem na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cítila bych se tak jako ani nevím...takový divný:slight_smile:takže se budu snažit abych k porodu šla pěkně připravená:slight_smile:
1. lis 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..já byla oholená..ale pár chloupků jsem tam měla...jak jsem si tam už neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak mi to vzala..a na sucho :zipper_mouth: si neumím představit, že bych nebyla..a brala by mi to celý na sucho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2007 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi fakt tě brala na sucho jo? :cry: :fearful: ježiši ještěže holky ty manžely máme:slight_smile:
2. lis 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek