Těhotenské oblečení. Od kdy jste nosily?

8. kvě 2023

Zdravím, vím že je to individuální ale zajímalo by mě od kdy jste nosily těhotenské oblečení, především kalhoty.
Jsem podruhé těhotná ale jsem teprve 15tt. Přijde mi, že mám neskutečně velký břicho 🤣🤣🤣 začíná mě pomalu všechno, co mám přes něj vadit a už ani spaní na břiše není moc pohodlné. Sundala jsem z půdy pytel s oblečením po prvním těhotenství a říkám si, zda kalhoty už začít nosit 🤣🤣. Připadám si ale hloupě.

shirilka
8. kvě 2023

Jak píšeš, já u prvního až někdy začátkem třetího trimestru ale u druhého jsem je vytáhla prakticky hned 🤣 Klidně je vytáhni, však jsou pohodlné a vlastně nikdo kromě tebe neví že jsou těhu😉

tasimia
8. kvě 2023

Mně je tchýně koupila asi ve 3 měsíci, vyzkoušela jsem si je a už jsem je nesundala. Ta pohoda, nikde žádný knoflík. Takže klidně do toho, vůbec to není hloupé ;).
Nosila jsem je ještě dlouho po porodu, pak mi byly velké. Škoda :D.

andelka
8. kvě 2023

Od cca 4 měsíce, hlavně u třetího a čtvrtého těhotenství. Bříško jsem moc neměla,ale pocit tlaku mi vadil dost brzy.

moonulka
8. kvě 2023

U prvního někdy kolem 15tt, u druhého snad už v 8tt. 😄 V začátku mi břicho rostlo rychle, ale nakonec tak velké nebylo.

dejvitka
8. kvě 2023

V prvnim tehotenstvi az nekdy po 24.tydnu. Ale u druheho hodne brzy, na konci 1.trimestru jsem mela pocit, ze nesnesu kolem pupiku tlak a hned jsem hupsla do tehotenskych kalhot 😀

vladienka
8. kvě 2023

V druhom tehotenstve som uz na 1.skriningu mala tehu gate, nie teda s tou velkou plachtou cez brucho ale mala 🙂 nezniesla som akykolvek tlak na brusko aj ked bolo mini

lauriak
8. kvě 2023

Pri druhom tehotenstve som stihla ponosit aj tehotenske kratasy a to som otehotnela v cervnu 🤣 Mna bolelo ked mi cokolvek tlacilo aj minimalne na brucho. Myslim, ze nikto nebude riesit ci je na tehotenske veci priskoro alebo nie ☺️

martulka88
8. kvě 2023

Podle potřeby. V prvním těhu okolo 15tt, u druhého od cca 8tt.

mysh_me
8. kvě 2023

Vubec si nepripadej hloupe a nos co je ti pohodlne. Ja jsem prestala nosit kalhoty uz v prvnim tehotenstvi nekdy v 8tt, protoze mi proste hrozne vadilo mit knoflik v podbrisku… nebyl pro to zadny objektivni duvod, nebylo na me samozrejme jeste dlouho nic videt, bricho se nezvetsilo a kalhoty mi nebyly male, ale proste mi to bylo neprijemne a tak jsem je nenosila. Nikdo jiny nez ty stejne neresi, co mas na sobe 😉 nebo mu do toho minimalne nic neni 😀

lenerka1
8. kvě 2023

U prvního tak od 12 tt, u druhého tak od 9 tt, u třetího asi v 5 tt 😁

pampeliska1313
8. kvě 2023

Jakmile mi klasicky věci začaly bejt nepohodlny a těsný. Myslím ze tak 16tt cca.)

krisstina93
8. kvě 2023

U prvního nikdy, u druhého si to moc nepamatuju, ale u třetího od druhého trimestru 😅

veru181
8. kvě 2023

V prvním asi v půlce, ve druhém skoro od začátku, protože mi cokoli těsného přes břicho bylo nepříjemné 🙂

me_druhe_ja
8. kvě 2023

Však je to fuk ne. 🙂 Já měla obě těhotenství obří břicho a to hned. Už někdy 8-9tt to na mě bylo poznat bez problémů a to i poprvé. Takže už v té době jsem nosila těhotensky kalhoty/šaty.

rebe
8. kvě 2023

U prvního až někdy ke konci, u druhého asi v půlce, u třetího snad hned po pozitivním testu .-D A taky jsem ho nosila ještě pěkně dlouho po porodu, je to prostě pohodlné oblečení.

kristyn86
8. kvě 2023

U prvniho tehotenstvi az uplne na konci. U druheho uz jsem to vytahla velmi brzy 😀 A jelikoz jsem mela dva cisare,tak jsem nosila tehotenske i pak 😀 Nikde me to netlacilo na jizvu...

nat
8. kvě 2023

u syna od 7 mesice,u dcery od 5 mesice cca,u 3 syna od 3 mesice a u posledniho syna vubec 😀

mia_von_prag
8. kvě 2023

Ja som sa hrozně nafukla. Na vahu som nepribrala ale brucho veľké. U prvého 8tt a druhýkrát hneď v 5 tt

janule0123
9. kvě 2023

Jak me začalo tlacit klasicky oblečení … u prvního podstatně později.. u druhyho podstatně dřív 😂 tak ono to až tak vidět není ze ty kalhoty jsou tehu .. a u triček a pod.. si vezmes něco volnejsihi.. kde to poznat proste není 😃ze mas větší břicho nez obvykle…

zelenaesmolda
9. kvě 2023

Nenosila jsem vubec

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru