Těhotenský test 5 dní před ms. Vidíte něco?

bublinkakocicka
4. bře 2020

Dobrý den ahoj chtěla bych se zeptat vidíte něco na testu ?mám 5 dní do ms dnes je mi na zvraceni bolest břicha trochu a prsa na ty nemůžu ani sahnout .udelala tuten test a ještě pepino ale tak skoro žádná čárka nebyla.tak vůbec nevím jestlu jsem tehu nebo proč se mi na druhém testu nic neukázalo.stalo se to někomu?diky hezky večer

tynuska1234
4. bře 2020

@bublinkakocicka na tom spodním je duch

terka80
4. bře 2020

@bublinkakocicka ano na tom poslednim je hezky duch

hermia
4. bře 2020

@bublinkakocicka tak zkus zitra z ranni moči pokud jsi mooc nedočkava, nejlepsi by bylo pickat alespon tech 5dni do predpokladane MS

jjasmina
4. bře 2020

Možná na tom spodním, pokud to není ryska.. Proč si nepočkáte na zpoždění aspon?

lachtanice86
4. bře 2020

Jen na spodním ale to může být tryska. Počkej až vynechá ms

meronym
4. bře 2020

@bublinkakocicka Nic se neukazalo, protoze proste testujete moc brzy. To opravdu nedokazete par dni vydrzet? Anebo jednoduse tehotna nejste. V kazdem pripade se uvidi podle toho, zda ne/dostanete menstruaci a pak dle vysledku testu pri zpozdeni.

jako_mala_holka
4. bře 2020

Ja mela toto 4 dny pred ms (vim, kdy byla ovulace).. ted jsem 26tt... taky jsem byla nedockavka... drzim palce, jestli to neni ryska, tak neco videt je 🙂 jinak doporucuju testy GS mamatest, nikdy jsem nemela falesne ani nic podobneho

bublinkakocicka
autor
5. bře 2020

@jjasmina ryska to určitě není vídim ji krásně a je růžová obrázek dost zkresluje. A jako mala holka diky není to ryska v životě my test neukazal niv když jsem nebyla tehu.

krupka3
5. bře 2020

Vidim, a taky jsem testovala hned 8dpo a pak kazdy den, proste jsem se na to tesila 😉 Tak si z toho nic nedelej.

bublinkakocicka
autor
5. bře 2020

Děkuji moc nedělám vůbec jsem asi 14dpo nevím to už přesně ještě do s zkusím jeden a asi digital už by tam možná něco bylo

corry21
5. bře 2020

@bublinkakocicka jsi 14 dpo a zároveň 5 dní před ms? Tak to máš ultra dlouhou lf... A pokud teda 14 dpo tak za mě spíš negativní 🤔

bublinkakocicka
autor
5. bře 2020

Já nevím kdy byla mám cykly dlouhe cca 29az 32

bublinkakocicka
autor
5. bře 2020

@corry21 vy nic nevidíte aha tak to si asi vemte brýle ne

corry21
5. bře 2020

@bublinkakocicka já neříkám že nic nevidím, jen mi to přijde na 14 dpo hodně slabé. Ale každý to má jinak, další dny může zesílit. Každopádně díky za milou odpověď 😂

terezanovotna30
5. bře 2020

@corry21 ze zakladatelky si nic nedělej, ta už je tu známou krotitelkou duchů a svým příjemným vystupováním 😂

corry21
5. bře 2020

@terezanovotna30 jo tak, já právě ziram 😀

volfici
5. bře 2020

@bublinkakocicka ty drzounko, chovej se slušně! V první větě se ptáš, jestli něco vidíme, a kdo ne, tak si má vzít brýle? Hlavně že víš, že jsi 14 DPO a pak hned píšeš, že nevíš, kdy byla ovulace. Ty asi nebudeš z nejbystřejších 🙈🤦

balogis
5. bře 2020

Na posledním testu vidím rysku,14 dpo by už byla na testu čárka,třeba slabá ale jasná,takže zřejmě negativní.Treba byla ovulace později?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru