Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
6. lis 2009

jaaj a to tetovanie by som brala aj ja ja sa už chystám asi rok sa dať tetovať ale ked som chcela tak som otehotnela ja chcem na krk a ešte mám veľký sem piercing nad hornú peru 😀 asi napíšem ježiškovy , piercing v nose mám od 13tich čiže už 10 rokov, ach to letí....

jabera
6. lis 2009

zuzi, ty testik! 😠
teraz, ked to tu fici, aby sme usledovali, ci porodi skor byggy, alebo michalka... kto si ta ma vsimat? 😀
ved ked ta stale vidime na facebooku, to si clovek ani neuvedomi, ze tu nie si..

pocahontas, to je divne, ze ti nedali priepustky. ved to je snad aj zdrave sa prejst trosku... a nelaka ta to potom stale zrat, ked musis trcat doma? ja by som praskla, keby som nemohla z domu - od prezratia.

kaci, ahoj. no, to sa mi nejak nezda, ze ma decko prespat noc, kto to povedal? ved mu nemoze stacit to, co vypije vecer na celu noc. to sa mi nejak nezda. niekedy sa stane, ze spi 5 hodin bez pitia,a le viac tazko, snad by to ani nebolo zdrave...
a krasny kocik mas!

pocahontas35
6. lis 2009

Miska, nastastie, je mi lepsie, vytasila som zbrane najtazsieho kalibru, kvoli malemu, tak ked to takto pojde buduci tyzden som ako rybicka ... 🙂 Hanke, sa urcite paci datum 9.11.2009 vtedy sa rozhodne, ze tak mami, ideme na to 🙂))

Zuzka, ja som si vsimla, ze tu nie si, tak som cakala, kedy sa ozves ... chybas vsetkym 🙂

Jaberka: vies na PN som od 19.10.2009 a vychadzky davaju po 2 tyzdnoch, lenze teraz ked som si ich pytala, si mysleli, ze mi sibe, ze vychadzky, ked som chora, darmo som vravela, ze teraz nepojdem, len potom ked vyzdraviem, tak mi povedali, ked vyzdraviem, tak mi ich napisu ... takze asi tak. Vies, zatial nepraskam od prezratia, aj ked niekedy som viac hladna niekedy menej, ale musim sa krotit, lebo ta moja vaha je neuprosna .... !!!! Zial ja nie som ten typ, ako Miska, ze chudne, ja priberam .... a o dietach viem, strasne vela hyponoza, akupunktura, delena strana atd ... kedysi mi kolegyna, ktora je tiez pri sebe povedala, neboj, raz budeme v mode ... ja myslim, ze toto uz bolo... takze nezufam, a tesim sa na boj potom, ked porodim ... budem mat male tazitko, ktore mi bude robit zivu cinku 🙂) Chuda male, keby vedelo, co ho caka ... 🙂))

michala.l
7. lis 2009

Ahojte 🙂

Pocahontas, tak drzim palce, nech uz si fit 😉
A uz viete nejake meno pre potencionalne tazitko 😀 ? Ci este ste sa nezhodli?

Ja som nejakou zahadou stale neporodila, asi mi che krpata dopriat dalsiu poradnu 😝

mirunda
7. lis 2009

Holky, vy jedete 😕 Vubec nestíhám..
Jaberko, Bart je fakt krásnej chlap, má moc krásný velký kukadla..

Zuzko, na poslední fotečce máte panenku, kterou jsme minulý týden ztratili.. Nechcete nám ji vrátit? 🙄 😀 Jinak Sofinka je taky krásná, prostě všechny tu máte krásný děti..
Ale já bych už ráda viděla konečně miminko taky Michalky!!!! Míšo!!! Už nás nenapínej.. 😵

Jdu vás aspoň trošku dočíst..

jabera
7. lis 2009

cau mirun, vies aka tu bola vcera sranda? michalka nam opisovala, ako tyra svojho manzela...

michala.l
7. lis 2009

Baby, vy si robite prdel z psychicky labilnej tehotnej zeny 😀

Ale ja vam ukazem, ja jedneho dna porodim 😝

mirunda
7. lis 2009

Tak uzavřeme nové sázky na Michalku? 😉 Tipuju 9.11.2009 - to by bylo hezký datum..

Jaber, já včera makala jak barevná, měla jsme poradu s ředitelem a tak.. a pak večer jsem šla s kámoškou do Mc Donaldu na kafe se zmrzlinou, to mi bodlo 😉

orlica
7. lis 2009

Ahojky,já nechci být vůči Michalce škodolibá,ale hezky datum je 11.11.2009!

Já jsem konečně zase bez špinění,tak jsem zvědavá na jak dlouho?Doufám že už napořád!!!!!

Nemůžu uvěřit jak mě teď dojímá každej romantickej film,ale to je asi těma hormonama 😢 😅

michala.l
7. lis 2009

Orlica, to je super. Hlavne vela oddychuj s vylozenymi nozkami 😉 Ty si vlastne doma na PN?

Mirun, hmmm...kaficko kamoskou - to som uz dlho nebola ☹ , zavidim 😅

Baby, inak mne sa paci datum 7.11.2009 😀

orlica
7. lis 2009

Michalko tobě už by se myslím líbily všechny datumy že? 🙂

mirunda
7. lis 2009

Orlica, kámoška mi říkala, jak brečela v těhu i u reklam 😀 😀

Michalko, chápu, že pro tebe by bylo nejkrásnější 7.11. 😀 Moc bych ti to přála.. ale jak už tu někdo psal, tak se ti tam čančá, naše Lili se taky čančala a stálo to za to.. byla v porodnici ze všech nejkrásnější 😉 😎 😀

jabera
7. lis 2009

michalka, mne sa paci ten 21.11. 😀 😀 😀 😀 tak tu aspon bude dlhsie sranda.
potom ukecaj chudaka manzela, ze by ti urobil cisarsky. 😀 😀 podla mna urobi, len aby mal pokoj.

orli, tak drzim palec.. uz len 28 tt vydz a je to! ty ani neupratuj na vianoce, to nestoji zato. ale ved to vies aj sama.a ak si chces dobre poplakat, pozri si nejake porody. mna to tak dojimalo, ked som videla tie mimiencka... ale porody radsej nepozeraj, vlastne.

mirun a sef neni tchan? som to blbo pochopila? jaj a kafe s kamaratkou v mekaci... jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.... to snad ani neexistuje...

michala.l
7. lis 2009

Jaberka, ja ti dam ..,ale asi sa nebudes moc cudovat, ked ti napisem, ze som ho uz o to aj prosila 😀
Ale nebude to treba, ja dnes idem na to 😝

jabera
7. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirunda
7. lis 2009

Jaber, tchán je jednatel (majitel), ale máme ještě ředitele 🙂 Pochopila jsi to správně.. jojo, kafe a taky zmrzlinu holky.. závist? 😀 😀 Když mekáč je snad jediný místo, kde se nekouří.. neznám žádnou nekuřáckou restauraci.. ale holky, já jsem v úterý po cvičení šla s tou kámoškou do hospody, dala si tam 2dcl vína a vybafla jedno cigáro 🤐 🤐 🤐 To byla nostalgie 😀 😀

Michalko, dneska? 😀 😀 😀 😀 😀 A nám dneska vyrostou ty zuby 😀 😀 😀 😀 Schválně co se stane dřív 😀 😀

michala.l
7. lis 2009

Tak tu hospodu zavidim este viac 😀

Mirun, tak ty dnes supnes foto so zubami a ja si odskocim do porodnice 😉

orlica
7. lis 2009

Tak to jsem zvědavá co se z těch vašich plánů splní!!! 😀 😀 😀
Ale přeju vám ať všechny!!!

Kde máme dneska pocahontas???

michala.l
7. lis 2009

No ja tipujem na to, ze Lilinka bude mat zuby ☹ ...teda nie, ze by som jej nedopriala 😅

A kde ste vsetky? 😕

petrach
7. lis 2009

tak ja tipuju 10.11. 😉 😀

orlica jak píše jaber žadne uklizení,kašli na všechno,nestojí to za to,me mužeš veřit..tak pekne lež,nech se rozmazlovat a odpočívej 🙂

zuzkaaaa
7. lis 2009

caute babenky...
tak dnes bola moja sestra na infekčnom oddelení ona je sestrička a na oddelení mali pacienta s prasačou chrípkou, tak dúfam, že bude mať všetky výsledky v poriadku bojíme sa teraz všetci lebo sme boli s ňou všetci v kontakte 😕

mirunda
7. lis 2009

jéé, Zuzi.. ☹ Je to nepříjemný, ale určitě budete všichni ok..

Michalko, chápu, že tě to sere, ale jak holky píšou - nic nedělej - já zkusila uplně všechno a stejně nic.. prostě si užívej telku, načančej si to doma a odpočívej a nabírej síly, až se Hanča rozhodne.. 😉 Vím, že nám se to teď říká.. 🙂

Jinak jsem dávala Lilince včera poprvý maso, koupila jsem králíka, BIO kuře neměli 🙂 Včera to vůbec nejedla, tak jsem byla nasraná, tak drahý maso a ona pohrdá 😀 😀 Ale dneska to zblajzla, tak dobrý.. Evi, rozmixovala jsem to v takovym tom ručnim mixéru - takovej ten tyčovej.. ale tak malý množství šlo blbě, ale šlo..

pocahontas35
7. lis 2009

ahojte,
tak som si vas docitala prave v tejto chvili ... 🙂 Dnes som nejaka nesvoja, nic ma nebavi, citanie knihy to sa mi nechce, v telke nic nedavaju .. dokonca som si zobrala strikovanie, boze ved ja som naposledy strikovala pred 7 rokmi aj to len preto lebo som bola 6 mesiacov na PN so zlomenou nohou ... chcela som ustrikovat ponozky pre krpca, kedysi som to strikovala na dvoch ihliciach, ale normalne som zabudla, ako sa taka ponozka ustrikuje, kde mam zacat uberat ocka atd ... ale ked porozmyslam tak si spomeniem .... mozno 😝

Miska: ja som uz nejake datumy davala do placu, cize 09.11. alebo 11.11. ale mne sa paci aj 13.11. a to by sme mohli pokracovat, drzim palce, aby sa mala uz rozhodla, ze chce byt pri svojej mamine a tatovi a bracekovi .... no pre nase male nejake tie mena su, ale este stale nie je zhoda, ja stale vymyslam, jeden den si ich napisem, druhy den ich skrtam, tam moj muz je zo mna na nervy ... ale hadam sa dohodneme 🙂)) 😀 Inak, meno Hanka sa mi velmi paci ...

Orli: so spinenim som mala problemy aj ja preto som vlastne na PN, preto oddychuj, nohy hore a pozitivne myslenie, bude vsetko dobre ... a inak, nic si z toho nerob, ze si citliva, ja som na zaciatku tehotenstva asi tak v druhom mesiaci, bola taka citliva, ze som plakala na vsetkom, dokonca aj na spravach ... cize vreckovky mi robili spolocnost vsade ... a muz len potom prepinal televizor ... mozno tak kreslene rozpravky ma nerozplakali ... 😀 ale to postupne prejde ... 🙂

Zuzka: tak to nie je velmi dobre, prave vcera davali, ze zomrela nejaka pani s prasacou chripkou, absolutne to nie je sranda ... 😖

Mirka: mala Lilinka je velmi sikovna ...

adelinka
7. lis 2009

ahojky
tak ja jsem byla ve sparu nakoupit aby jsem s petanem neumrela na hlad pac uz jsem doma mela jen neco malo a mleko 😀 😀

ted uz spinka a ja mam klid 😵

michalka a prvni jsi porodila na termin?se rika jak je prvni bude aj druhe 😕

zuz.no snad bude vse ok..

ja zitra valim na cely den ke kamosce at tady nejsem porad sama..udelame si neco na papanu a pak pujdeme do herny s deckama a na kafco se tesiiiiiiiiiiim 😀 😀

michala.l
7. lis 2009

Adel, prvy bol presne na termin. Mala som dva (1.5 a 3.5) 1.5. mi vecer zacali nepravidelne kontrakcie a 3.5 sa na poludnie narodil nas pokladik 🙂 ..., ale vtedy som mala cyklus pravidelnejsi ako teraz 😒

Pocahontas, aj ja som rozmyslala, ze pojdem strikovat, ale potom som to vzdala -nemam na to nervy 😀
Hanka je kompromis, povodne mala byt Anna 🙂 , ale kamosky Anky ma odhovorili, ze oni svoje meno neznasali, ked boli male ☹

Zuzka, hadam to dobre dopadne 😉 - ono zas vela veci v mediach prehanaju a aj klasicka chripka moze skoncit zle,ak su aj ine diagnozy (o ktorych sa casto ani nevie) , ale uz len koli psychike drzim palce, nech je to OK 😉

Mirka, ja by som aj mozno vegetila, keby kazdu chvilu nezvonil mobil, ze ci uz 😒 - to mi uz tak lezie na nervy 😠 , na druhej strane som rada, ze sa tolko ludi stara 😅

jabera
7. lis 2009

michalka, keby si nas vsetky nenabalachala tymi tvojimi kontrakciami... ved to sa nerobi, takto nas zmiast! clovek potom stale caka... uz aj maca sa tu objavi za par dni a ty este stale tu...

mirun, tak hospoda s cigaretou, to by osm si teda dala povedat! jaj, to este radsej jak ten mekac... alebo mekac a odtial do hospody. alebo mekac a zapalime si cestou domov 😀

zuzi, tiez som o tom citala, ale priznam sa, ze stale nechapem, preco je ta chripka taka obavana, ked vsade pisu, ze viac sa umiera na normalnu chripku, len sa o tom menej pise. tak by si nam mohl podat nejake konkretne infosky, ked to mas z prvej ruky.

pocahontas, ja osm takto chcela strikovat bartovi sal a zistila som, ze si proste nespomeniem na strikovanie... vsetky rucne prace som mala rada, aj mam,a le toto jedno som nikdy moc nerobila a vaazne zabudla...
a ta nalada, to vies, hormony... ja som dnes inac tiez taka nemastna neslana...

kackabrcka
7. lis 2009

zuzkaaa no moja spava od 19.30 do 4tej a doktorke sa nepaci.. ze deti od pol roka by mali spinkat celu noc.. ze mam vymenit mlieko s kasou.. neviem si to ale riadne predstavit ze ju budem vecer napchavat kasou ked ona je zvyknuta zaspat pri flaske.. vyskusam to ale asi az tak o 1-2tt.. moja sophie spava denne 3x po 40minut.. a od 5tej ju drzim hore do pol 8smej kym ide hajat..
tetovanie mam od 18stich len je uz 2x prerabane.. /skoro 10rokov/, teraz mam este permanent.tetovanie obocko ale ked uz nebude take super vyrazne dat ho prekerovat s trvalou farbou.. inak nad piercingom uvazujem paci sa mi do nosa .. mozno februar v sr aj to pojdem.. xixi

jabera nemecka lekarka mi vravela ze nocna flaska uz by nemala byt.. no ja si myslim ze keby chodila spavat o 22hej tak spi do 6tej takze by nebola nocna flasa.. lenze ja ju nebudem posuvat so spanim uz a ani nechcem.. mne to az tak nevadi ze sa budi o 4tej.. vypije mi 200ml a spi dalej, takze asi hladna je si myslim nie smadna lebo najprv davam vodu alebo caj a ked nechce tak dam mlieko..

jabera
7. lis 2009

kati, no uplne by som sa vykaslala na to, co mi v tomto smere povie akakolvek lekarka... co ju budes tyrat? neviem, no...rob si podla tvojho, ved je to tvoje dieta a neche sa mi verit, ze by si jej tym robila tak zle, ked jej das o 4. mlieko. mne pride horsie, ze by si ju drzala hore do 22... ked tak to dokotrke nepovedz a je vybavene 😅

petrach
7. lis 2009

kacka mame to doma to same..kolem 19 h da mlíko a spí do 4-5 hodin,da další mliko a spí tak do 6-7h..
me dr nutila taky kaši,ale když spí i po mliku,tak mi to přijde zbytečné,po te kaši to bude to samé 😉

jaber máš chut na cigarko? ja občas desnou,ale nedám,vím že jak dám jednu,dam i druhou 😒
ale bojím se že jak se nekdy hooodne vytočím,že neodolám

petrach
7. lis 2009

zuzí s tou prasečáí chřipkou..moje mamka delá ve zdravotnictví,včera volala kolik je u nas v kraji už případu a nikde se to neříká..pry už nedelají ani testy,jen pokud je nekomu hoodne zle,tak ho testujou,nebo pry až 😝
mám z toho desny strach,ale je fakt že na normalní chřipku umře daleko víc lidí..
narvete se vitamínama,určite to nepřenesla,ale veřím že strach máš,mela bych ho taky ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru