Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evuse
9. lis 2009

Jaber přesně , mobily, obladače, kabely, zásuvky, pantofle....
Koupila jsem jí maketu otevírací Motoroly, ale víc se jí líbí ten můj, protože i svítí. Dloho Tereze jako hračka sloužila vařečka. Taky miluje krejčovský metr a pásek od županu, ale to jí půjčuju jen občas, přece jen mám strach, aby se něco nestalo. O víkendu si obrušovala zuby na ovladači hlasitosti u věže, to jsem se fakt nasmála. Tereza už nám před delší dobou reprobednu shodila na zem, a od té mřížky, co kryje repráky se ulomily dva čudlíky, takže už tam drží blbě. Tereza si tu mřížku občas sundá a škrabe na reprák, fakt pěkné zvuky.
A taky velmi ráda trhá časopisy a noviny

mirunda
9. lis 2009

a v pátek se chudinka spálila o žárovku, co máme právě u želviček, tak řvala jak tur, a přes noc se jí tam udělal přes celej prst puchýř jako kráva.. pak jí to prasklo, tak jsme jí to zalepili, mazali.. hrozný.. teď to má takový divně barevný, tak to pořád kontrolujem, jestli nemáme dojít k dr.. takže Jaber, buď ráda, že se Bart "jen" otáčí, tohle už je pak k zbláznění, beru si jí s sebou i na záchod, aby něco nevyvedla.. je hrozně akční, ležet na zádech už jsem jí pěkně dlouho neviděla 😀

jabera
9. lis 2009

ano aj noviny!!! a je cely od toho, bojim sa, aby sa nezadusil. teraz pustil cd a stisuje vezu, ale priamo, nie ovladacom 😀 cumi na nu jak puk, zjavne ho to bavi, len si ju nevie celu strcit do pusy a to ho sere!

mirin, ja som vzdy bola na povahu a dusu, takze ja by som si chodura vzala za manzela s benom by som sulozila 😀

mirunda
9. lis 2009

Holky - výbornej nadpis článku: Příliš časté cvičení snižuje ženskou plodnost až trojnásobně

Takže je to jasný, chceme mít přece ještě děti, ne?

jabera
9. lis 2009

ja som rozhodla, ze ovladace ma zakazane, akoze z principu,a le moj manzel ma vobec nepodporuje, vzdy, ked ma barta na strarosti, strci mu ovladac, aby mal pokoj! 😠

jabera
9. lis 2009

mirun, hahahhahahahahahahaha

jabera
9. lis 2009

jo, citala som, ze cca stvrtina zien pocas kojenia nechudne..... nechapem, preco tam musim patrit, do prdele

evuse
9. lis 2009

Mirun, mobil už jí nepučuju, nedávno mi do něj tak naslintala, že jsem myslela, že už ho nerozchodím 😒 .
A na záchod, samozřejmě chodí se mnou, nebo si jen přivřu dveře a než se naděju, už mi tam vleze, ale co hůř, stoupne si vedele mě a drží se mísy. Takže se mnou leda na malou, na velkou bych se nemohla soustředit 😀 . To jí pak nechám venku a celou dobu mi buší na dveře, potvůrka

Jaber, ja som zase citala, že každá žena může kojit.... asi teda nejsem žena
Ještě skáčeš? Myslím to švihadlo, vždyť jsi psala, že se cítíš líp, ne?!

jabera
9. lis 2009

evi 4% zien nemozu kojit, fakt. mozno tam patris. ale pokial si mala aspon malinko mlieka, tak by si to mozno pri laktacnej poradkyni a straaaaaaaaaaaaaaasnej makacke rozkojila, ale asi tiez nie uplne. citala som, ze uz jedine nakojenie v zivote dietata je prenho velkou pomocou vramci nejakych latok. tak to snad dostane skoro kazde mimino.

no, uz som dlhsie neskakala, chodim na veeeeelike vychadzky, prave sa na jednu zberam. dufam, ze nebudem barta zase vliect jak minule, to neplanujem. mam taky problem, totiz, spravilo sa mi kurie oko na brusku na nohe, neviem jak to nazvat, no tam, kde vyrastaju prsty, to makke. a ked skacem, tak ma boda do nohy,a le desne. obavam sa, ze budem musiet ist na pedikuru, coz ma sere., lebo tu nikoho osvedceneho nepoznam.. ach jo.
no, mozno sa niekedy citim lepsie, ale zas nejak vyhra to neni.... furt je to katastrof.

jabera
9. lis 2009

teraz mi vyplul vsetko jablko 😠 a vrestiiiii... ach jo... odchadazam za zdravim a pohybom.

inac, zistila som, ze pomaha pri jedeni recept mojej maminy, ze mu dam lyzicku, obcas ju so mnou meni. je sice vsetko ako prasa spinave, ale zje vsetko. teraz som mu lyzicku nedala, lebo je cisto obleceny a takto to dopadlo.

lulupopo
9. lis 2009

Michalke drzim palce velmi nech to ma v zdravi za sebou a aj jej malicka...
inak mne dnes tak tvrdne brucho, ze som ani chodit poriadne nevladala, neviem, ci by som o tom doktorovi nemala povedat pri najblizsej poradni, co myslite? Uz ma to takto drzi od minuleho tyzdna, ze mi casto tvrdne brucho a potom z toho ani chodit nevladzem a ked chodim, tak ma boli cele brusko.. mozno sa pytam sprostosti a je toto uplne normalne, ale viete my prvotehule sme take...

byggyt
9. lis 2009

lulu určite to musíš spomenúť doktorovi, ozaj a aké to je keď tvrdne brucho? je tak tvrdé ako čelo? alebo ku čomu sa to dá prirovnať? a ono stvrdne len na chvílu alebo na dlho?
a kludne sa pýtaj,ja čakám druhé a tiež sa pýtam 😉 😉 😉 😉

simisimca
9. lis 2009

Ahojte babulky..🙂...aj ja som tehula dost XXL, tak by som sa chcela spytat ci by som sa k vam mohla pridat....musim sa priznat ze som az teraz nabrala odvahu...ja vas totizto citam uz hroooozne davno a az teraz som sa odhodlala napisat do tejto temy... 🙂

byggyt
9. lis 2009

simisimca jasné že sa môžeš pridať no kludne si mohla napísať aj dávnejšie 😉 😉 😉
ako tak pozerám tak ty to máš tiež už za pár to je super že ešte niekto bude s témy predo mnou lebo ja už depku z toho mám

no Michalka už asi na Kramáre išla

jabera
9. lis 2009

simi, jasneeeeeeeee!! ked nas davno citas , ta k musis vidiet, ze sa mozes pridat, predsa... skoda, ze si sa nie skor. pozeram, ze si dalsia adeptka na matku! ako sa citis?

lulu, urcite to povedz, asi ti da magnezko. mne to raz jedna sestricka vysvetlovala tak, ze sa nic moc nedeje, ale je to taka predzvest toho, ze mas spomalit. odpocivat, vylozit nohy a nenamahat sa. proste byt opatrna.

byggy, no, to ti ztvrdne uplne ako celo 😀 fakt. je to divny pocit. neboli to, len je to divne. ja som to mavala len par sekund. vraj to vie byt aj par minut..

simisimca
9. lis 2009

Dakujem za privitanie... 🙂 ...ja som taka koza ze dlho predlho som sa sem k vam chystala a az teraz som sa odvazila pomaly uz pred porodom...: 🙂

byggyt
9. lis 2009

ty brďo tak ja toto nemávam preto ma to zaujímalo niekedy mám také akokeby celé nafúknuté ale neni tvrdé ako čelo, no ja som včera myslela že nezaspím strašne zle sa mi dýchalo keď som ležala a to ani tak vela už nežerem lebo som zistila že tudy cesta nevede

jaberka som sa smiala pri tvojom opise Bárta ako chce napchať do pusy reprák a nejde mu to 😀 😀 😀 😀

no postielka doma a neni toho boha čo by ju zložil, asi si zavolám nevlastného syna aby to zložil lebo môj muž je nervák on by to aj z okna praštil a radšej zloženú znova kúpil alebo to zložím ja a hotovo 😕 😕 😕
dnes som objednala koč a madrac snáď bude dobrá tá kombinácia kokos molitan

idem si zajtra tú materskú vybaviť, no a vo štvrtok poradňa ja tam už ani na tú kozu nevylezem 😝 😝 😝

simisimca
9. lis 2009

baby ja som nikdy nemala tvrdnutie bruska, akurat sama na to dnes doktorka pytala...a ako tak citam tak je to aj dobre...

byggyt ja mam opacny problem, ja na tu kozu este vylezem, ale sa uz nevladzem dvihnut... 😀 a aj z postele tazko vstavam...som ako slonica...

lulupopo
9. lis 2009

Ahoj simisimca,
byggyt to tvrdnutie bruska je fakt zvlastne, behom par sekud ti vytvrdne ako skala...to citis normalne take nieco ako stah....a potom to povoli...zajtra volam doktorovi, ze ci mam ihned dojst, alebo to pocka do stvrtkovej poradne

byggyt
9. lis 2009

presne to vstávanie z postele je hrozné a keď musím ísť v noci aj 3x na záchod ☹ a o tom že niečo zdvihnúť zo zeme tak to ani nehovorím

simi a kde budeš rodiť?

lulupopo
9. lis 2009

boozee nocne vstavanie na zachoodd, to kym sa clovek vyhrabe.. a to este niesom v poslednom trimestri...

byggyt
9. lis 2009

lulu ja mám teraz pocit že mi permanentne treba čurať a dosť ma to znervózňuje keď niekam idem a neviem či je tam kam idem záchod ☹

simisimca
9. lis 2009

no ja chodim v noci na zachod 5-6 krat...mam nizko brusko cele tehu tak ma tlaci a okrem toho som stale smadna tak toho popijem aj 2 litre...a najviac ma sere ze manzel si v noci spokojne odfukuje a ja neviem co so sebou... 🙂 a to zdvihanie zo zeme, no zakon schvalnosti a fuuuuuurt mi vsetko pada, a ked sa pre to zohnem tak mi to este 3 krat vypadne z tej paprce...no hruza.. 🙂

rodit budem na antolskej...a ty sa kde chystas v ruzinove?

lulupopo
9. lis 2009

haha no to poznam velmi doverne🙂)) zcasti ma zachranuje to , ze som na PN... keby som mala chodit do roboty tak ako som chodila dve hodiny vlakom, tak neviem ci by som vobec prezila v zdravi jeden tyzden

byggyt
9. lis 2009

simi v Ružinove ale zas tam je plno na šestonedelí tak dávajú baby na gyndu no aj mne sa to stane určite pri mojom šťastí no a tam bábatká nemôžu byť 😠 😠 😠 😠

lulu vlakom 2 hodiny? no pekne

a ako ste na tom s výbavičkou?

simisimca
9. lis 2009

suseda rodila v ružinove pred 2 mesiacmi a v ten den ich rodilo 11 a nemali ich kam dat.... 😒

vybavicka uz cela komplet a uz neni do coho pichnut... 🙂 ..vsetko poprane a pozehlene...ta nuda dokaze zazraky.. 🙂

pocahontas35
9. lis 2009

Vy ste toho popisali, ale dobre som sa zabavala pri citani ... 🙂

Simisimca, vitaj medzi nami ... ja som to spominala aj v predchadzajucich prispevkoch, ale ja sa strasne tesim, ze prichadzaju stale nove a nove baby, som sa bala, ze ked porodi Miska aj Byggyt, tak tu budem sama, ale uz nie je nas velmi vela ... inak, ked ides na Antolsku, mas niekoho zazmluvneneho, alebo ides len tak ... ja uvazujem, ze kam ist, ale odporucaju mi Antolsku, tak este neviem ... 🙂

To tvrdnutie brucha zaujima aj mna, ako sa to prejavuje, lebo ja si myslim, ze to nemam, ale ked ani neviem, ako sa to prejavuje ... no, aspon, ze ste o tom pisali, teraz uz budem vediet. 🙂
O zachode ani nevravte, pomaly sa tam mozem prestahovat 🙂 a ta spotreba papiera ... 😀 som rada, ze nie som sama ale aj Vy ste na tom rovnako 😀

orlica
9. lis 2009

simisimca:vítej mezi námi!!!Proč ses bála se dřív přidat k nám?

macalc
9. lis 2009

jabera
mam sa dobre rana trochu boli vies si predstavit ked este aj slanina co mi zostala sa tam tlaci ale da sa to vydrzat snazim sa kojit ale musim prikrmovat lebo co mam ja malej nestaci strasne vela papa ked sa mi pustilo mlieko tak spapala 100g a nikto tomu nechcel verit este ze sa deticky musia nosit pred kojenim vazit a aj ja som si ju pre istotu tiez odvazila a nechcela som tomu verit ale potom spala 5hod ale uz som nemala v noci dost mlieka a povedali mi ze mam radsej prikrmovat aby nebola hladna.Uz mame za sebou aj prve kupanie bolo celkom v pohode len mala bola veeelmi hladna tak plakala.

adelinka
9. lis 2009

teda vy kecaleny..
vitam novou tvar 😵
ja valim kukat na superstar

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru