Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evuse
17. lis 2009

Ahojte.

Adel, ty jsi snažilka 🙂 ?

Tak Tereza už to asi konečně od nás chytla, nějak jí bublá v nose 😒 . V noci se budila snad každou půl hodinu 🙄 . Ach jo.

evuse
17. lis 2009

holkýýý, kde všechny jste???

michala.l
17. lis 2009

Evus, ja som epidural nechcela, i ked pocas porodu som to uz sakra lutovala ☹ - pri prvom boli kontrakcie a porod celkom OK a dufala som, ze aj pri druhom to bude tak 😒 . Vzdy som si myslela, ze baby, co pisu o hnusnych bolestiach len prehanaju ..ach no fuj, ale uz je dobre a stalo to vsetko za to 😵
Snad budete coskoro zdravucki vsetci 😉 A ako inak prezivas tehotenstvo, citis sa dobre?

Janka,ale kdeze 20 kg ... celkovo mam menej o cca 13 kg ...takze este take 4 tehotenstva a om za vodou 😀 ...ale to by som uz bola aj tak kost a koza, kedze by me nemali pri 6 detoch co jest 😀

adelinka
17. lis 2009

evus..no uz to tak je uz to tam mam cca 3 tydny 😀

lulupopo
17. lis 2009

Ahojte par dni som tu nebola a nestiham citat, co vsetko ste popisali... no teda... Michalke este raz gratulujem k Hanicke, Pocahontas ja sa uz teraz bojim zimy.. a to som nemala take problemy ako ty...Jaber gratulujem k zubkom... fu to len tak v skratke...

mirunda
17. lis 2009

čaute kočandy!
Tak my byly dneska s Lili poprvý plavat, bylo to supr, moc jí to bavilo, celou dobu máchala rukama kolem sebe a řechtala se.. byla nejhlučnější, taky NEJVLASATĚJŠÍ 😀

jéé, Adel, tak držím palce, ať se to vyvede co nejdřív.. to asi neni prdel, když je manžel tak málo doma, co? 🙂

Michalko, 13kg míň.. těsně po porodu.. to je k vzteku.. 😀 jak jsi to proboha udělala?!?Co jíš?A Michalko, ty kojíš vůbec?Nebo už jsi to tu někde psala..? 😕

adelinka
17. lis 2009

mirun..no sak prave kdovi kdy se zadari...sice petan byl na prvni pokus ale....

mirunda
17. lis 2009

Adel, a kolik už jste měli pokusů teď? 🙂 To jsem zvědavá.. moc bych ti to přála.. naše Lili byla taky na jeden pokus a já si vždycky říkám, že na první pokus bude i další mimi.... 🙂 Ale kdo ví.....

mirunda
17. lis 2009

TEĎ mám přesně 1000 příspěvků.. 😀 😀 😀

zuzkaaaa
17. lis 2009

ahojte babenky...
tak mi dnes oslavujeme 5 mesiacov 😀 Sofinka sa dnes ráno zobudila s 38 stupňovou teplotou to z toho očkovania, celý deň len plakala nechcela spinkať tak o pol8mej zaspinkala a teraz je zas hore, hrá sa s hrkálkou v postielke už som unavená jak sviňa a aj manžel, adelinka tak vám držím palčeky nech sa zadarí
idem ju uspať dúfam v noci bude spinkať 😅 🙄

jabera
17. lis 2009

mirun, tak ti gratulujem k tisicemu prispevku... som myslela, ze mame uz ovela viac, inak...
super, ze plavete, moc zavidim.. ja som na to nenasla odvahu, aj kvoli mojmu vzhladu, aj kvoli jazyku....
a jake mas plavky? a aku velkost? 38? 😠

adel, tak to strasne drzim palceeeee!!! a kedy si sa rozhodla? ja si pamatam, ze si bola uplne proti kvoli zazitkom z predosleho porodu... co ta zlomilo? a bude manza menit pracu, ked budu dve deti, alebo stale postarom?
no, ale docela ste nakupili, teda... a aj nejake prekvapka budes robit manzelovi, ci vsetko vie?

evi, no, tak uz aj terezka, chuderka. ale ty uz si zdrava, nie? alebo manzel to ma?

michalka , ale 13 je tiez parada, do kelu... a ostatne vybehas pri malej, ved vies 😀
a vidis, to je dobry napad, ja sa branim druhemu aj z dovodu prachov a to je nakoniec super recept! ked budem menej zrat , aj na dieta vystaci!

lulu, mate super meno pre synceka! veeelmi sa mi paci.a pozeram, ze mas termin den po mojich narodeninach, tak potlac a bude z neho skvely clovek! 😉

zuzka, tak to neni pekna oslava ta teplotka... drzim palce, nech sa vyspite.

my sme mali noc, ako este nikdy, bartovi sa upchal nos a nemohol sa napit... no to bylo neco..chudak reval desne, tak som s nim vstala, zisltila, ze je total precurany, tak som ho prezliekala a nastastie mu to tie sople nejak posunulo a uz potom dychal. a odvtedy som si uz nic nevsimla, tak dufam, ze uz to nebude...
ale malo spal a ja som grogy cely den.... ci mu tie zuby stale robia zle, alebo co... papa uz perfektne, ale inak by stale len lezal v posteli, nic ine sa mu nepaci... ono je to fajn, ale nie som schopna nic doma urobit potom, ked furt lezim vedla neho... lebo sam, to ani nahodou. ale zas- uz som precitala polku knihy 🙂

jabera
17. lis 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj mirun ty mas 1000!!!!! chapem.... ja som blba, sorry..

jabera
17. lis 2009

aspon je vidno, jak to flakas... esteze uz si doma, mozes sa viac snazit.
boze a ja tak vela! to je za ten cas, ked som tu vysedaval s bartom na kojacom vankusi... a vy ste sa vsetky flakali! ved viec uz ma len adelinka a ta je na konovi ovela dlhsie ako ja...
tak uz nepisem, aby ste ma dobehli!

mirunda
18. lis 2009

jéé, Zuzi, tak snad to má z očkování a hned to zase přejde.. jaká byla noc - spinkala nakonec? 🙂

Jaber, já taky dlouho nechtěla plavat - přesně kvůli pocitu, že tam budu muset být v plavkách 😠 Nakonec jsem se rozhoupala.. ale ty plavky byl problém - už není sezona, takže v obchodech výběr není.. takže jsem si koupila přes internet, vel 40 - do 38 bych se v životě nevešla! Už takhle se obávám, že budu mít problém, tak uvidíme.. (ještě mi nepřišly) ale snad ještě půjde něco dolu 🙂 Jinak jsem si objednala ty tankyni, s holým břichem bych se propadla hanbou.. a včera jsem měla mamky plavky - jednodílný celý černý.. Ale byly tam samý hubeňoury 😠 😠 😠
Přihlásily jsme se spolu skoro stejně, tak já si máááknu, abych tě dohnala.. 😀 Teď už budu mít víc času.. 🙂

jabera
18. lis 2009

mirun, 40???! to sa nehanbis sem napisat??? ved taku velkost som mala na posledy tusim na zakladnej... tak si ma poranu rozculila zas 😖 😝

mirunda
18. lis 2009

Jaber, já nosila 40 před těhu.. přiznám se, že se mi nechtělo si kupovat větší z principu.. nesnášim číslo 42 😀 Tak proto.. 🙂 Víš, Jaber, problém je v tom, že dolejšek mi bude třeba, ale nahoře.. ne jen kvůli prsům, ale já mám širokej hrudník.. a nesnášim svoje ruce - a v plavkách jsou vidět celý.. ☹ Prostě mám problém s horní částí těla.. 😒

lulupopo
18. lis 2009

och jooooj velkosti... tak ja som mala pred 4 rokmi do pasa velkost 34-36 od pasa dole 40 😢 a to som myslela, ze j etragicka postava, hore kosti dole sadlo... to som vsak nevedela co ma este caka... teraz som uz kludna ked mi taha na 46 do kelu.. a kde je koniec 😠 ?
Inak vcera sme bolo shoppingovat... a moj muz neodolal a kupil nasej ratolesti "uvitaci frak"... ktory sa rozopina medzi nohami... skoro som sa pocurala, ked som to videla... inak keby som mala kupovat vsetky veci pre nase babo, tak bud skrachujeme, ale by mal v satniku same dekadentne kusky.. 😀
Inak ja uz chcem byt odrodena, mam bobky z porodu ako asi kazda prvorodicka... a taktiez ma to vycerpava, kedze nemozem spavat, stale mi byva zle a este mi k tomu aj tvrdne brucho...jooj ako sa dnes stazujem

hanula83
18. lis 2009

Ahojte holky, tak jsem se konečně dostala po dlouhé době k netu. Od včerejška jsme doma. Moc a moc děkuji za gratulace. Máme z holčiček hrozně velkou radost. Já je pořád pozoruju a sleduju a manža taky. Jsme oba tak trošku psycho, pořád je kontrolujem, jestli dýchají a když zamrčí, tak k nim hned jeden z nás letí... 🙂))... a to jsem si říkala, že já taková určitě nikdy nebudu 🙂))... Musím říct, že císařák byl sice opravdu hroznej, ale jen těch prvních několik dní. Dá se říct, že teď už jsem v pohodě. Akorát mám ještě pár svorek a ty mi dnes vytáhnou. Taky jsem chtěla ten spinál, ale bohužel se ho nepodařilo napíchnout, takže mám asi na desetkrát rozpíchaná záda a přitom zbytečně, nakonec mě stejně museli celou uspat... ale nebylo to tak hrozné, jak jsem si myslela. A navíc, v tom spánku se mi zdálo o Koníkovi, fakt 🙂)). První zprávu, co jsem slyšela byla, že mám dvě zdravé holčičky, víc jsem vědět nepotřebovala. Potom na té JIPce to taky nebylo tak hrozné, akorát sestra mi chodila prohmatávat břicho a to jsem myslela, že nebudu... Ale jak píšu, později den ode dne lepší, rozhodně si nestěžuju. Hned jak to půjde sem dám nějaké fotečky, ale mám pořád problém s tím, že ty fotky neumím zmenšit, aby se sem vlezly...

simisimca
18. lis 2009

Ahojte babule...chcela by som sa spytat aku vahu mali vase deticky...lebo ja mam necele 3 tyzdne do porodu a na ultrazvuku mi povedali ze maly ma 2500 gramov...to sa mi zda nejako malo...ake mate skusenosti s odhadom vahy na ultrazvuku?... 😒

Este som sa chcela spytat ko ste zmenovali fotecky aby satu dali dat?...ja som taky pocitacovy analfabet... 🙂

macalc
18. lis 2009

Ahojte babule.............................

Hanula83 este raz gratulujem k slnieckam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jabera aj my mame za sebou brutalnu noc od 23 hod do rana do 6 hod sme nespala viac placu ako ticha a spanok dokopy ziadny no mam dost som ako vygrcany rezanec som zvedava co bude dnes v noci ak bude plana ja neviem asi ujdem na mars!!!!!!!

mirunda
18. lis 2009

čaute!
Hani, to je supr, že jste doma!!!!Chceme hlavně fotečky!!! 🙂 Moc se těšim.. a jak to zvládáš? A dej si do pasu, že už máš dvojčátka a nečekáš.. 🙂

Co se zmenšování týče.. nejlíp se to dělá v nějakym programu - Photoshop - to mi dělá kamarád, když chci víc fotek.. ale když je jich pár, tak stačí kliknout na tu fotku pravym, dát UPRAVIT - a tam se to dá.. záleží na tom, jakej máte holky program.. mě to hodí tu fotku do malování, nahoře dám "obrázek" - pak "roztáhnout či zkosit" a tam místo 100% dám 90% 🙂 Tak třeba takhle to taky jde.. 🙂

Jaber - dobrá zpráva pro tebe.. přišly mi ty plavky - poslali mi velikost 42 - objednávla jsem mamce taky něco ve vel. 42, tak to posrali a poslali stejnou velikost.. ale ještě že tak 😀 Spodek teda dobrej, ale do vršku už bych nenacpala ani centimetr 😀 Takže si je nechávám..

zuzkaaaa
18. lis 2009

ahojte babenky....
tak noc bola dosť fajn zaspinkala okolo polnoci a zobudila sa až o 5 tej na papanie a potom spinkala do 7mej zas vypila mliečko a spinkala do 11.30 takže super teraz sa hrá ale asi za chvílku ju skúsim uspať.
zajtra musím ísť ku gynekologovy na soná pretože po pôrode mi nejaké od vtedy neurobili ale fakt sa mi tam nechce aj s malou po obede zajtra idem na sono klbov
🙄 😅
simisimca mne malú odhadovali nad 4kg a nakoniec mala 3650g čo je tiež dosť

zuzkaaaa
18. lis 2009

ja zmenšujem tak že kliknem na obrázok pravou stranou myši potom otvoriť v programe zvolím program microsoftoffice pictures otvorí sa mi obrázok hore je že upraviť obrázok naboku sa otvorí kolonka tam kliknem na komprimovať obrázok a komprimovať pre webové stránky a je to 😉

adelinka
18. lis 2009

ahojky
tak ja dneska byla s rodinkou v atelieru..des bes..petan vsechno prorval ale nakonec se neco poradrilo..tak mame jednu rodinnou a jednu narozeninovou a jednu vanocni..budou ve stredu tak sem pak hodim 😵

simi..no me odhadl pres 4 kila a mel 4250 😝 uz ve 31tt byl veliky na 34tt

evuse
18. lis 2009

Ahojte.

Ahoj Hani, to je fajn, že už jste doma. Těším se na fotky.

Simisimca a nemáš vysoký tlak? Tam bývají menší děti.

Lulupopo vyfoť nám ten uvítací frak, to mě moc zajímá 🙂

Macalc a proč jste nespali, nebolelo Emičku bříško?

Tak Tereza nemocná není, asi jí jen lezou horní zuby. Přijde mi, že už jí na hraně dásně prosvítá. Já už jen občas trochu smrku, takže dobrý. Jinak nemosný jsme byli krom Terezy všichni i tchánovci a manžel. Takže Rézi je fakt držák a pak že nekojený děti jsou často nemocný 😀

Dneska jsem byla na kontrolena gyndě, takže mimouš má 3,5cm a podle utz je 10+1 . Asi fotbalista, pěkně tam mrskal nohama

Jabr, už máš křupky??

mirunda
18. lis 2009

Nám velikost tak nějak seděla, ve 40tt říkali, že má cca 3,5kg a že každý 3 další dny může přibrat 250g.. nakonec měla 4150g 😅

Jinak Hanulko, Máco a Michalko - nemáte taky už zuby?????Já bych se ani nedivila.. 😖 😠

Evi, to je hezký.. a manžel chtěl kluka, viď? To jsem zvědavá..

evuse
18. lis 2009

No jo, každej chlap chce kluka. Já doufám v holku 😉 Fotbalistku 😀

lulupopo
18. lis 2009

evuse ked sa konecne naucim ako sa tu prikladaju fotky tak toto bude ako prve co tu hodim🙂

mirunda
18. lis 2009

Nechceš mít doma páreček? 🙂 Mě teda u druhýho to bude trošku víc jedno než u prvního, ale asi bych raději taky ještě princeznu.. jsou tak líbezný, viď?
Tak kdyžtak pak řekni manželovi, že do třetice všeho dobrýho.. 😉 Slibem nezarmoutíš 😀

lulupopo
18. lis 2009

evuse my budeme mat chlapca.. a moj muz chcel radsej dievca....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru