Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

simisimca
21. lis 2009

jej zuzi dakujem, troska si ma ukludnila...ved o chvilu uz uvidime ako sa bude chovat ten nas... 🙂 ...tiez je to terier a oni su troska zvlastne povahy... 😒

zuzkaaaa
21. lis 2009

tak to sama dobre viem aj náš je taký čertisko ale neboj oni sa rýchlo prspôsobia uvidíme aký bude keď malá začne liezť alebo chodiť ale dúfam, že bude všetko v poriadku

zuzkaaaa
21. lis 2009

http://www.aaaauto.sk/sk/citroen-xsara-picasso/...
naše nové autíčko, nech sa pochválim 😀 😀

orlica
21. lis 2009

Ahoj holky jsem tu dneska jen na skok,protože jsem nakonec chřipce taky neunikla.Je to pěkně hnusny a už by sem chtěla být zdravá.Pokaždé když zakašlu tak tam mimčo je jak na trampolíně. 🙂

evuse
21. lis 2009

Ahojte.

Zuzi, pěkné 😉

Orlica, aspoň se pěkně pohoupe 🙂

Holky předělala jsem alba, tak kukněte, jestli chcete 😉

jabera
21. lis 2009

eviiiii!!!!!!!!! 😀 ze pohoupe, ty si ale!!!

orli, chcela som ta uprimne polutovat a teraz sa smejem... ale naozaj ta uprimne lututjem, lebo choroba je hnusna a vobec ti to neprajem. a cim sa liecis? len lezanim?

zuzi, gratulujem, no, caka vas teda docela perne splacanie.... tak sa musi manzel aspon viac zvrtat v praci...

jabera
21. lis 2009

evi, terezka je krasna, ale pozerala som maleho a tusim som tam zazrela pindoura!!! 😀 😀 😀

pocahontas35
21. lis 2009

ahojte,

simi: pozerala som tvoj album a velmi sa mi pacia tie kresby co ste malovali s manzelom, nieco take som chcela aj ja, len neviem, ci to predavaju ako nejake sablony, alebo .. poradila by si mi ... vdaka

evka: mala je krasna okana, ma nadherne ocka ... 🙂

orli: nezavidim ti, presla som tym, ale uz som fit, ako rybicka ... 😀

zuzka: velmi pekne auticko, a velmi dobre sa v takom aj sedi, mala som moznost, budete spokojni 🙂

byggyt: dnes som bola v PK, videla som monitor dychu, co si chcela od nanny, mali to tusim za 97 EUR ... kupila si si ?

erikasadek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evuse
22. lis 2009

Ahojte.

Jaber, neprovokuj s pindíkem ! 😠

simisimca
22. lis 2009

ahojte baby...

pocahontas: to som malovala ja z maleho obrazka co som nasla v knizke, malovala som to najprv ceruzkou na stenu a potom mi to manzel pomohol vyfarbit...robili sme to tyzden.... 🙂 ...ale viem ze existuju aj sablony na stenu, ked si hodis do google sablony tak maju toho dost..ale to mi neni jasne ako sa to s tymi sablonami robi... 😒

zuzi: prajem vela stastne najazdenych kilometrov...🙂...take rodinne auticko je aj moj sen...

zuzkaaaa
22. lis 2009

pocahontas aj ja som robila také krezby ja som si to vytlačila normálne v tlačiarni zväčšovala som a tak mi to vytlačilo na 5-6 paperov tie som zlepila, papier som zo zadu ceruzkou začiernila a potom som to pritlačila k stene a obkreslila, a pretlačilo sa to pekne na stenu, jaj a obrázok som mala z internetu, odfotím

zuzkaaaa
22. lis 2009

http://www.predlohy.sk/ tu sú predlohy ale mne sa to zdá strašne drahé, už som prdidala fotky

pocahontas35
22. lis 2009

simi, zuzka diky ... ste mile 🙂

simisimca
22. lis 2009

jej zuzi, ten meter pri vypinaci je uzasny, aj ja chcem taky.. 🙂 ...odkial si mala predlohu?

zuzkaaaa
22. lis 2009

to som si z internetu stiahla obrázky z googla je ich tam až až zapíš wnnie the pooh

zuzkaaaa
22. lis 2009

winnie

zuzkaaaa
22. lis 2009

http://disneycoloring.net/wp-content/uploads/20...
mne sa toto strašne páči len to už nemám kde dať

simisimca
22. lis 2009

dakujem zuzi...ja mozno miesto najdem... 🙂

evuse
22. lis 2009

Teda holky, vy jste malířky. Já namaluju sotva klasický prase

hanula83
22. lis 2009

Ahojte holky, tak jsem si zas udělala chvilku... Většinou jsou holky hodny, ale někdy mají teda den nebo noc, že sotva se mi podaří uklidnit jednu, tak začne vřískat druhá 😉... no prostě sranda... Mám teď docela depky z toho kojení, že se nám to nedaří, jak bysme chtěly, no snažím se jim aspoň dávat, co jde a zbytek vyřeší Nutrilon. Asi jsou horší věci na světě.

Jinak naše holčičky jsou na odkaze http://olomoucky.denik.cz/miminka/nove-narozena... musíte najet šipkama o pár fotek dál, jsou tam jediná dvojčata 🙂

zuzkaaaa
22. lis 2009

evus teraz som si pozrela fotky na tvojej vebovke, mám ju uloženú medzi oblúbenými a vidím, že aj stôl v obyvačke máme rovnaký tiež z ikei 😀

zuzkaaaa
22. lis 2009

hanulka sú krásne!

hanula83
22. lis 2009

Zuzkaaaa: Děkuji 🙂... jména mají být obráceně, první je Anička a druhá Elenka. Anička se tam trošku zlobila a na fotce je to vidět 😉.

pocahontas35
22. lis 2009

hanka: su nadherne !!!! 🙂

hanula83
22. lis 2009

pocahontas: Moc děkuji 🙂

mirunda
22. lis 2009

čaute kočky!
Byla jsem o víkendu u babičky (Jaberko - u té vrzající 😀 ), tam je tak špatný signál, že trvalo třeba minutu, než jsem se připojila, tak jsem se na to vyprdla.. 🙂
Nebudu dočítat, co jste napísaly, jen jsem tak jukla a zageristrovala, že Jaberka viděla u Evuš pindíka 😀 Tak jsem zvědavá.. 🙂

Hani, nádherný!!!Chceme ještě!Jestli ti to nejde zmenšit, tak mi to pošli na email a já ti je pošlu zmenšený.. kdyžtak napíšu e-mail do IP..

Jinak dnešní Superstar - asi mám nového favorita.. toho vašeho slovenskýho Šmajdu 😀 Ten jeho úsměv.. 🙂

Holky, já se o víkendu snad podruhý narodila.. normálně Lilinka se tak vztekala, když jsem jí položila, že už se nemohla nadechnout.. když jsem jí vzala, tak jsem jenom cejtila, jak omdlívá.. normálně jí padala hlavička, jak neměla kyslík.. tak jsem ječela a bušila jí do zadíček.. jsem myslela, že se zblázním.. pak se naštěstí nadechla.. ten pohled nikdy nezapomenu, bylo to příšerný.. 😒 😒 😒

pocahontas35
22. lis 2009

ahojte,

Mirka: mala som zimomriavky, ked som citala o malej Lilinke ... nastastie sa nic nestalo a je v poriadku ...

Inak, v dnesnej Superstar sa mi najviac pacil, ako spieval Smajda a dueta Bendig - Chodur ...

Zuzka: super odkaz na stranku, pozerala som to a bola som nadsena, ja urcite nieco vymyslim ... a nieco zrealizujem na stenu ... 🙂

lulupopo
23. lis 2009

Ahojte baby,
ja som vas cez vik iba citala nemala som silu pisat, lebo mi bolo zle cely vikend... bleee, mna tie nevolnosti budu drzat urcite az do porodu...este aj v noci ta nasa psia hyena stale chodila hore dole... rozhodol sa, ze sa potrebuje ist vycikat... tak s nim muz o pol piatej po vyse dvojhodinovom prerusovanom jemnom kvicani nasho biglika isiel von... tam pustil styri indicke oceany... ja som na hodku zaspala... a muz ten uz ani spat nesiel... naranajkoval sa a isiel skor do prace....

evuse
23. lis 2009

Ahojte.

Lulupopo, jak se u nás říká "noc plená her" 😀

Zuzi, my máme snad všechno z Ikea, krom postele. No cítila by ses tu jako doma 😉

Mirun, to je dost příšerný, co píšeš 😖 . Asi bych pak byla na panáka. A proč se tak hrozně vztekala?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru