Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
27. led 2010

Jaberko, promiň, ale musela jsem se smát, jak to píšeš 😀 Taky mám občas takový stavy, že je mi jedno, co Lili dělá 😀 Hlavně,že je klid 😀

Jinak Dande, taky šátkuju.. 🙂 Je to výborná věc!!! Když byla lili menší, tak jsem jí nosila v šátku i doma, aby nekňučela.. ven jsem s ní chodila taky v šátku, někdy i s kočárkem, a když mi v šátku usnula, tak jsem jí dala do kočárku.. taky jsme byli v létě stanovat, to bylo Lilince 5 měsíců a tam byl šátek nepostradatelný - na výlety - těma lesama bychom se s kočárem nedostali.. ale teď asi zdědíme takovou tu krosničku na záda pro děti, tak asi na výlety budem brát tu místo šátku.. uvidíme..

A Hanulko, neprovokuj 😀 😀

jabera
27. led 2010

dande, sme obaja z bratislavy a tam sme sa aj brali, ale uz zijeme v nemecku. vtedy som vazila 74 kg.. to si presne pamatam. bola som so sebou vlastne spokojna... kde ty lonske snehy jsou...

mirunda
27. led 2010

Bože, Jaberko, ty jsi kočka!!!! Ty jsi schlank!!!! 🙂 A pořád o sobě tvrdíš jak to není pravda.. jak je to stará fotka?

hanula83
27. led 2010

Já si s nějakou ... nebudu kazit den a raděj to tam dám pozděj... dávala jsem 5 fotek..

Pocahotas díky za tip 🙂...

Jaber, asi to tak bude 😉))))))

jabera
27. led 2010

jaka som bola krasna, ze????????? ☹ ☹ ☹ ☹ fotka je z 9.12.2006

dandelion
27. led 2010

jaber: no já když měla 80kg tak jsem byla věčně v depce jak jsem tlustá :D a teď mám přes 100 a sem možná i víc v pohodě :D ale je to takový klišé :D
miru: my šátkovali i když byli děcka malý, ale už si nepamatuju ani jeden úvaz :D chystám se pak jít někam na kurz.. abych jich uměla víc ;)

martasl
27. led 2010

hanulko-tak to zkus s tím ,,představením rodičů",ale jinak teda děs...

jabera
27. led 2010

mirunko, my toi tu este nemame usposobene jeho pohybu.. cez vikend sa to musi pomenit, ved nanho nieco moze spadnut, hlavne, ked nanho kaslem, ako trebars teraz. 😎 ale, baby, musim povedat, ze vdaka vam sa mi strasne zlepsila nalada, vazne, ked som sem sadala mala som slzy na krajicku, vdaka, fakt

jabera
27. led 2010

jejk a este chcem, ze bart uz robi to, co lilinka asi pred polrokom, ze sa postavi v lavori na kupanie... a dnes si sam sadol. ale nelozi, coz ma stve, lebo sa ma najprv lozit az potom sadiet, kvoli vyvoju.... no, co uz.. plazi sa jak dabel..

hanula83
27. led 2010

Holkyyyy, já se teď tak nasmála, že to ani není možný 🙂)))))))))).... fakt, normálně jsem se tomu musela smát, jak strašlivě provokuju, ach jo... ale už jsem to vyřešila po svym.

Já tam napsané nic neměla, měla jsem to u fotek s holkama... ale to je jedno.

Jaber, opravdu ti to moc sluší, ale ne jen na svatbě 🙂

Dandelion, to já bych musela mít depku pořád, pokud to nevadí tomu tvému, tak není co řešit přece 😉

jabera
27. led 2010

marti, tu je -15, ale kosa desna.. pozeram, ze u vas -23?!?!? to uz co je..

mirunda
27. led 2010

Hanulko, co jsi použila za nadávku? 😀 😀 Že ti to upravili? Ty sem teď určitě nakukujou, jak je drbeme 😀

Jaberko, to je surp, vidíš, Bartík je šikovnej.. a fakt se má nejdřív lézt než sedět?? To je divný, Lilinka si sedla v půl roce, ale lézt začala až tak... mno, už ani nevím 😀 Ale na konci srpna, což jí bylo 5 měsíců, tak si poprvý "stoupla na všechny čtyři" a pořád sebou hejbala dopředu a dozadu 😀 a pak začala z toho lézt - to jí mohlo být taky tak kolem půl roku.. určitě to má napsané na svých www, ale nechce se mi to hledat 😀 To jsem ti pomohla, viď? 😀

hanula83
27. led 2010

Miru, použila jsem nadávku "trubka", jestli to stihneš přečíst, než to vymaže... a to jsem tu Admin ani nejmenovala, což jsem asi měla. Ona se zaměřila jen na mě, že nadávají ostatní i na jiných diskuzích ji zřejmě nezajímá a to jsou opravdové nadávky...

No nic, holky tu na mě pokřikujou, takže z fotek teď stejně nic nebude...

Holky, co máte holčičky, že jste je nedávali sednout násilím? Prý se má u holčiček počkat, až to udělají samy...

mirunda
27. led 2010

Sednout násilím?A u chlapečků se to smí?? Myslím, že rozhodně neposazovat, ony si sednou, až se jim bude chtít 🙂 Ta moje je strašně moc zvědavá, tak se to naučila brzy, aby všechno viděla a o nic nepřišla..
Nadávku jsem stihla, tak to jsem tu teda četla taky horší.. nedá se svítit.. 🤐

hanula83
27. led 2010

Miru, nemá cenu to řešit, navíc jsem tu ani předtím nepsala nic hrozně provokujícího... prostě jak má někdo moc, tak si to potřebuje dokazovat (teď provokuju)...

No ne, já to asi blbě napsala, nemyslím násilím, ale prostě je dávat sedět, než to udělají sami od sebe... no vím, že spousta lidí to tak dělá, u kluků určitě, proto se ptám...

byggyt
27. led 2010

Čaute baby, to aká debata sa tu rozprúdila? Normálne nestíham dočítať 🙂 🙂 🙂 🙂

Dande ahoj 🙂 🙂 🙂

jabera
27. led 2010

hanulko, to , ze sa to robi u kluku je tiez kravina.. nema sa to robit vobec. proste mas cakat, kym si sadne, ale jasne, ze obcas to dieta clovek posadi na kolena, alebo tak niekma, ked to nutne potrebuje. ja som sa snazila tomu branit, ale obcas sa mi to nedarilo, kedze boris robil vsetko, len aby bol bart ticho 🙄
poradie by malo byt lozenie, postavenie sa k niecomu, sedenie, chodenie. tak je to, ked nedavas dieta pasivne sediet. ale ked sa dava sadat, tak sa stane, ze nelozi, ale sedi a hned chodi. comu som sa chcela vyhnut,ale neviem... stve ma to,a ni nevies ako

jabera
27. led 2010

cau byggy, , hanulke vymazala adminka fotky zo svadby... proste ju bavi, odbavovat sa na nej. tak to tu riesime, ako niektori mozu a niektori nie,.. a potom riesime, ze asi nieco urobim mojmu dietatu

dandelion
27. led 2010

byggyt: ahojky ;)

hani: asi to nemá cenu, zkus to třeba zítra :D aneb zásada 3 a 4 Petra Novotného ;) http://www.petr-novotny.cz/Pohoda/tabid/67/Defa...

hanula83
27. led 2010

Dandelion, mně právě vytočí máloco 😉.. jenže jsem se s tím prčila, abych taky ukázala, jaká jsem byla krasavice (to myslím samozřejmě s nadsázkou), no a ona mi to vymaže.

Jaber, od toho je tu tahle diskuze, aby se člověk odreagoval, no ne? Jenže někteří to holt nechápou...

jabera
27. led 2010

hanul, hlavne, ked si predstavim, kolko ti to vzalo casu, kym si tam tie fotky dala.. ale ked das dve nemoze ti nikto nic!!

jabera
27. led 2010

terezka uz bude mat rok!!! v piatok ak si dobre spominam

dandelion
27. led 2010

tak nám ukaž aspoň 2 ;) 🙂 zkusím si tam nahrát taky další :D

jabera
27. led 2010

hahaha, dande, chces rypat? 😀

dandelion
27. led 2010

jaber: jen maličko.. páč mi to příde dosti ubohé :D někdo se blbě vyspí a pak má za potřebí dělat problémy.. 🤐 😨 už mlčim 😀 😀 😀

jabera
27. led 2010

😀 😀

hanula83
27. led 2010

Holky, škoda plnit tuhle hezkou diskuzi bavením se o jistých lidech... Zkusila jsem dát dvě fotky, tak uvidíme.

jabera
27. led 2010

jee, videla som ,juchuu!! preco sme vzdy take krasne ako nevesty.... jeden moj kamarat mi raz povedal, ze by vsetky zeny mali chodit prezlecene za nevesty stale 😀 na mojej prvej svatbe som mala rovnaky strih siat ako ty..

mirunda
27. led 2010

Fotečky vidím 😀 Krááása!!!

hanula83
27. led 2010

Takže jsi podruhé vdaná? Nechci vyzvídat 😉... No jo, s těma nevěstama je to fakt.. akorát já se na to těšila, ale pak jsem si to jaksi ani neužila, jaksi jsem pořád přemýšlela, aby to všechno klaplo. No a tak rychle to uteklo, že jsem ani nemrkla..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru