Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
20. bře 2010

tak jsem koukla na další prsteny na těchto stránkách,no teda,krásnej výběr a mají nádherný.asi bych si nebyla schopná vybrat 😅

hanula83
20. bře 2010

Marti, já to měla tak, že zhruba v polovině února se nám stala ta "nehodička" 🙂))... No, a za pár dní na to jsem měla dostat MS. A taky jsem ji za 5 dní dostala, tak jak měla přijít... ale byla taková slabší a trvala tak 3 dny, což u mě bývá vždycky dýl. Ale nevěnovala jsem tomu pozornost... Až tak v polovině března mě začalo divně bolet břicho, myslela jsem, že to přijde zase MS, stejné bolesti... ale pořád nic, tak jsem si udělala test a byl negativní. To jsem byla tak ve 4 až 5 týdnu... Ale přesto jsem šla k doktorovi, protože nepřicházela ta MS... a tam zjistil těhotenství na ultrazvuku... Říkal, že jsem tak v 5 týdnu a i podle té naší "nehody" to tak vycházelo... 😉))

martasl
20. bře 2010

no oboje jsou krásný,ale ty druhý jsou hezčí-paráda.to bude kočka. 😀

martasl
20. bře 2010

Ahojky hanulko 😉 a jak to,že jsi měla negativní test a byla už v 5 týdnu??to teda nechápu.nevysvětlil ti to doktor??

martasl
20. bře 2010

ale krásná nehodička,ne?? 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

hanula83
20. bře 2010

Marti, ta nejhezčí nehodička 🙂)))))))))))))))... No doktor říkal, že test je jen 70%ní, takže se mohl ten testík splést. Navíc to byl jakejsi testík za 20 nebo 30 Kč, takže asi žádná kvalita... Ale to je normálka, já myslím, že se to fakt ještě nemusí ukázat, já při testování byla tak 4tt... Ale doktor mi hned vzal krev, aby ještě to těhotenství potvrdil (krom UZ) a z krve to bylo na 100%, vlastně na 200% 🙂))... ta hladina HCG byla díky dvojčatům opravdu obrovská... no vidíš a na testu přitom nic vidět nebylo.

elixia
20. bře 2010

Ahoj kocky, tak ten novy konik sa mi celkom paci,len si este musim zvyknut co a ako funguje 🙂

Pocahontas, tvoj maly-velky chlap je uzasny a vobec nechapem,ze taky velky 😀 😀 😀 Vobec nevyzera ako novorodeniatko,asi aj v porodnici bol o hlavu vyssi ako jeho kamarati,nie? 😀 Inak,tak dlho v nemocnici,to vobec nezavidim,ale hlavne ze to mas za sebou a vsetko je v poriadku 🙂

Hanulka,som najprv nechapala,ze ci si znova tehotna alebo ako...ale to asi este o dvojcatach bolo,som pochopila potom 😀 😀
Mirun, ta kombinacia s cervenym zlatom je dost dobra 🙂 tusim to teraz zacina byt moderne,na kazdej stranke som ich videla..bielo zlta kombinacia sa mi velmi nepaci,ale toto je take vyraznejsie..

Petjule,iste ze sa mozes,teda ja sa tu tiez len tak vtieram,ale zatial ma nikto nevyhodil 😀 😀 Napis nieco o sebe..

mirunda
21. bře 2010

Hanulko, já měla první test taky negativní a to jsem byla cca ve 4tt a kamarádka mi říkala, že její ségra měla první test taky negativní a byla v tom, tak ať si udělám ještě jeden.. tak jsem čekala na MS, jestli přijde a tak za 4 dny jsem si udělala další a ten už byl jasně pozitivní.. tak jsem se rozbrečela, vůbec jsem nevěděla co mám v tu chvíli dělat 😀 Moc ti přeji, ať jsi těhu.. moc moc moc.. a udělej si test, já jsem hrozně zvědavá.. už kůli nám 😀

Pocahontas byla v nemocnici 8 dní, ne? To je někdy u císaře normální, podle toho, jak je maminka fit, podle toho, jak kojí a tak.. já tam byla 6 dní a to si mě tam chtěli ještě den nechat kvůli kojení, tak jsem se rozbrečela, už jsem strašně chtěla být doma, nesnášim nemocnice.. tak mi říkali, ať si dělám co chci, ale ať si koupím Nutrilon nebo něco takovýho, že kojit nebudu.. už bych tam nechtěla rodit 😠

Elixia, taky si tu musím zvykat.. ale teda některý věci mi přišly předtím přehlednější.. a nejvíc mě se*e, že je to vlastně jak facebook.. jako že můžu napsat, co právě dělám, to mě rozsekalo 🙂 Jinak bílo žlutá kombinace se nám právě taky nelíbila, tak jsme nejdřív chtěli jen bílé zlato, a pak jsem natrefila na tohle.. vůbec jsem nevěděla, že se to dělá..

mirunda
21. bře 2010

ten první odstavec nepatřil Hanulce, ale samozřejmě Martince.. ale to jsme pochopily 😅 Po Hanulce nechci, aby si udělala test 😀

luci.kon
21. bře 2010

martas- jojo je to špatně vidět, měla jsem plnej močák, tak to miminko zastínilo, ale hlavně že tam je 😀
evuse-po ráno začínám už natahovat, je to hrozný, nebo když jdu do krámu tak u salámů, a taky strašně lehko se přejím, a je mi zle, to se dřív nestávalo, a taky mi vadí smrad kočičí kapsičky, máme kočku, a taky když se třeba pozvrací to je hnus, musím zavřít oči ucpat nos a pak to teprv uklidím, ale včera jsem to mále hodila vedle ní, hrůza, 😒

hanula83
21. bře 2010

Miru, tak teď jsem se opravdu trošku lekla 🙂)))... Já jsem ráda, že mám jedno těhotenství úspěšně za sebou a na to další si ještě počkám 😉... Teď určo další mimčo chci, ale uvidím, jak budu mluvit za rok za dva, až by to bylo aktuální 😉)... Po císaři se hned tak otěhotnět nemá a taky chci, aby už holky na mě nebyly tak závislé, nemusela bych je už přebalovat, jedly by normál jídlo atd.

Jinak já si dělala ještě druhej test, než jsem šla k doktorovi, ale ten test se nepovedl, asi jsem to tam nechala moc dlouho, nevím. Prostě se neobjevilo vůbec nic.

Elixia, ano ano, to patřilo k dvojčatům 😉... viz. výše, další ještě neplánuju 🙂

martasl
21. bře 2010

ahoj kočky 😉
tak jsem to nevydržela a jen pro kontrolu udělala test-negativní.tak to holt nevyšlo a měla jsem jen hodně slabou ms. 😠

luci-tak ty nevolnosti ti nezávidím,ale určitě to brzo přejde 🙂 přehoupneš se přez 3 měsíc a bude to určitě ok.

eli-neboj,odsud tě nikdo vyhazovat nebude.diskuze je tady od toho,aby se sem přidal kdo chce a potřebuje. 😉 a na pokec je vždy lépe,když je víc lidiček.

evuse
21. bře 2010

Ahojte.

Luci.kon, tak taj je dobrý, jestli ti je blbě až teď, mě bylo v prvním těhu poprvé blbě stnad už v 5 tt. Jo na salámové odvělené v krámě si dobře pamatuju 😝 . Na přejedení, respektive, když mi bylo těžko po jídle, mi pomohly Rennie tabletky , ty se v těhu můžou. A nebo cola, tu popíjím průběžně denně(málo), ničeho jiného se pořádně nemůžu napít, nechutná mi nic. Sice by se kofein moc neměl, ale co nadělám. 😒 . Navíc bez poobědového kafe bych nebyla schopná vyjít s Terezou na prochajdu, to bych asi cestou usnula.
Poslední dobou už jí musím venku vyndavat z kočáru, aby se proběhla, už tam douho nevydrží a vyvádí. Včera se pořád vracela k cukrárně, protože přes výlohu tam na ní lidi koukali a smáli se na ní, tak tam dělala opičky. Děsný, pořád jsme jí odnášeli z dosahu a ona zdrhla a běžela zpátky, třeba i 60metrů.

maarrtina
21. bře 2010

krásné nedělní odpoledne. Tak jdu v úterý nebo středu k Dr. tak uvidíme co mě řekne.
Jinak mě je dneska jaksi divně, po obědě hrozná únava a těď je mě těžko. Jdu umýt zem a vysát tak snad mě to přejde.

martasl
21. bře 2010

ahoj maarrti 😀 no,už moc krásné není,za chvilku večer.....a zítra na noční 😝

martasl
21. bře 2010

evi-úplně malou a její opičky vidím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to jo,to děcka milujou,když jsou středem pozornosti.

maarrtina
21. bře 2010

martasl: u nás teď svítí sluníčko. Jinak taky jdu do práce, sice na ráno, já sedím v kanclu, ale taky se mě nechce. fuj práce 😝

martasl
21. bře 2010

jo,fuj fuj 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale ty už v ní asi dlouho nebudeš,ne??

maarrtina
21. bře 2010

pokud bude vše O:.K. Tak tam ještě dlouho budu. I když bych chtěla být doma dřív než na mateřské. uvidíme

martasl
21. bře 2010

no naštěstí máš poho práci,teda aspoň doufám,píšeš,že v kanclu.hlavně se nestresovat!! 😉 a každá koruna na výbavu dobrá,že??? 😀

maarrtina
21. bře 2010

to víš, že jo peníze se hodí. Ale vůbec mě to tam nebaví. ☹

martasl
21. bře 2010

to věřím.já byla ráda,že jsem otěhotněla a že z práce vypadnu.no dopadlo to jinak a já se tam vrátila-což asi byla chyba,mám tam toho plný zuby.takže na otěhotnění čekám jak na smilování a už abych z práce vypadla.manžel nechtěl,abych se tam vracela.ale nechtěla jsem zase do jiné práce,doufám,že se brzo zadaří. 😉

zuzkaaaa
21. bře 2010

ahojte baby len na skok som chcela Mirke napísať existuje aj ružové a falové zlato! mne sa červené nepáči ale za to fialové áááánoooo 😀

mirunda
21. bře 2010

Marti, myslím, že negativní test stále nemusí nic znamenat, ne? Kdy jsi měla mít MS? Nebo si zajdi na gyndu, tam ti to řeknou na 100%, stejně je divný, že jsi MS pořádně nedostala..

Zuzi, růžové je myslím to samé jako červené, slyšela jsem oba názvy a vždycky mi ukazovali to samé 🙂 A fialové?? To jsem nikdy neslyšela.. tak jdu googlovat 🙂 Třeba si vybereme ještě jinačí 🙂 Děkuji..

mirunda
21. bře 2010

tak už jsem našla, hodně na sk stránkách 🙂 K nám to ještě asi nedošlo 😀 😀 Ale už mi to nepřijde na první pohled jako zlato, červené se mi asi líbí víc.. teda na snubní prstýnky.. na jiné šperky by se mi to naopak moc moc líbilo..

zuzkaaaa
22. bře 2010

ahojte baby...
som totálne nasraná dnes sme boli v poradni od lekárky sme vychádzali s plačom aj ja a aj Sofinka, na dnešnej poradni som sa dozvedela, že som tučná a že aj Sofinka je veľmi tučná, má 9,5kg a okolo 73cm, že jej v noci vôbec nemám dávať mlieko že mlieko v noci by mali vypiť len 3 mesačné deti tak som sa jej spýtala, že tak čo jej mám dávať jesť ona že bio výživy od hipp ale na to peniažky mi kto dá, to neviem lebo sú drahé na to aby sofi len to jedla celý deň, tak som jej povedala, že ona nepapá veľa a ona na to, že vy si možno myslíte že ani vy nejete vela a predsa ste tučná tak aj jej dávate určite vela, malú si ani nepozrela ani nepočúvala že či je všetko v poriadku tak som vyšla z čakárne bola so mnou mama tak ona mi poradila nech sa vrátim a nech sa sňou porozrávam a vypýtam kartičku že už nechcem k nej chodiť, tak sme sa vrátili ona ako by nič nepovedala tvárila sa že je všetko v poriadku a priznala že áno také mi hovorila krava jedna ale že ona je len lekárka a ona mi hovorí že zu lekárskeho hladiska čo je pre ňu dobré ale urážať ľudí by nemala, tak mi na zajtra nachystá papiere a idem k druhej lekárke, až ma žalúdok z nej bolí áno ja viem že som tučná ale urážať iných, tá lekárka nemá ani deti ani manžela takže nemá žiadne osobné skúsenosti z detmi, jáááj a ešte mi povedala že či sa ona vôbec vie pohybovať keď je taká tučná a ja jej na to že však samozrejme ona už lezie postaví sa s pohybom nemáme žiadne problémy....

baby ked idete s detmi do poradne čo všetko vám tam robia lekárka sa aspoň postaví zo stoličky a pozrie na dieťa? lebo u nás vôbec, jaaaaajjjjj som strašne nahnevaná 🙄

lji
22. bře 2010

ahojte. dlho som tu nebola...nijakovsky nestíham školu, prípravy svadby a všetko okolo toho.

pocahontas náááádherný je samko-tfuj tfuj tfuj.... musíš byť nenormálne šťastná. krásnučké miminečko až mi slzy vyšli 😕

baby ja som stále nepribrala. nie že by mi to vadilo ale je to také divné lebo stále niečo jem a furt sladké čo som ja nikdy nemohla ani cítiť teraz to hrozne potrebujem k životu... čiže od začiatku tehotenstva som stále mínus 5kíl dolu.... 😕

lji
22. bře 2010

zuzkaa teraz si na tom presne tak ako ja prednedávnom... ten hnusný neľudský prístup niektorích lekárov ktorí by sa mali vedieť správať a vedieť reagovať a pristupovať správne a šetrne k problému ma až serká.... ale pokoj ti to nedá....teda ja som doteraz tak nenormálne vytočená vždy keď si spomeniem na tú ženskú čo sa ku mne správala ako k handre len kvôli mojej váhe... a presne taká istá bez manžela a bez detí.... hlavne dýchaj a uteš sa s tým že pôjdeš k inej....

lulupopo
22. bře 2010

ahojte baby, ani nestiham citat tieto posledne dni su hekticke, Vincko vobec nechce spat, ma vetry a ked nema vetry tak mrnci a nespi.. a chce byt na rukach, ako nahle ho dam do postielky reve ako by ho z koze drali... dnes rano bol hore od 4, 30 do 9, 00 hod potom zaspal....isla som s nim von, zobudil sa o 12, 40 a do 16, 00 v kuse nejake vymyslacky ... teraz zaspal... na ako dlho to je vo hviezdach... dufam, ze tento stav je prechodny... hlavne to, ze chce . aby som bola stale pri nom....ked budem mat casu, precitam ostatne prispevky a zareagujem...caute

jabera
22. bře 2010

zuziiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! to co je??? to snad ani mozne neni?!? dobre robis, ze od nej odchadzat, toto predsa nikto nepotrebuje. a co si ona mysli, ze ty si rada, ze nemas 55 kg? ze akoze ty sa tesis, ze mas problemy s vahou? puca jedna drbnuta. a hlavne, co jej je do toho??? co ked mas manzela, ktory chce aby si bola este tucnejsia a zamerne preto zeres? co ona moze vediet? pizda jedna zakomplexovana... a sofia je tucna? a jej uz uplne drbe? ved je to uplne normalne babo, preboha...
no nas v poradni vzdy odvazia odmeraju a holeho ho celeho prehmata, brusko, kukne do krku, posadi ho, prebehne mu chrbatik a potom skusa, co uz robi, postavi ho a tak.. minule skusala, ci urobi krok, ked ho drzi za ruky.. proste vzdy adekvatne k tomu, co by mal vediet, to s nim skusi.. ale vzdy ho uplne vysetri. ty brdo, to hento co je za kravu??? keby na to clovek mal cas a zaludok, to by normlane staznost chcelo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru