Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
31. bře 2010

Marti, dej se fotečku 🙂
Jj, nezanedbávám to, opravdu se připravuju důkladně 🙂 Uhodla jsi, budem to mít do oranžova, lilie budou taky oražový, ženich bude mít oranžovou vestičku, regatu.. moc se těším jak to bude vypadat, opravdu jsem vše důkladně promyslela 😀 😀 😀 Bude nám to slušet.. 🙂 Doufám 😀

jabera
31. bře 2010

jeej, mirun, uz sa na to aj ja tesim, normalne...
neboj, uvidis, ze aj na horach bude pekne, ved uz len ta cistota tam, bez internetu.. ved si krasne oddychnes!

marti, drzim palce, nech sa vam uz konecne podari nieco ustrikovat....

predstavte si, to moje dieta si pred chvilkou zacalo strkat ceruzku pod pazuchu, zjavne ako teplomer 😀

martasl
31. bře 2010

miru-fotku bych přihodila,ale nějak nám nejde skener.o víkendu to ještě zkusím.dnes v 16.40 mažu do práce a vůbec se mi nechce 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

martasl
31. bře 2010

holky tak ahoj,jdu ještě něco dělat a ,,hurá" do práce 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzkaaaa
31. bře 2010

čaute babenky... tak ja so ešte stále sama so Sofinkou manžel jew ešte stále na ceste dnes je v robote už 18hodín vyrážal pred pol nocou chudák môj ten ale bude unavený ale aspoň ajtra má volno tak budeme všetci spolu 5 dní

mirka ja som mala do zelena mne sa tá farba vôbec nepáči ale museli sme sa prispôsobiť kaviareň kde sme mali má všetko do zelena
http://www.crowncafe.sk/ ale je krásna tá kaviareň ( sa chválim sestrina a švagrova kaviareň) 😀

jabera
31. bře 2010

zuzi, ale fakt je krasna ta kaviaren... som nevedela, ze mas segru.. z niecoho som chapala, ze si sama. ani neviem z coho 😉 no, aj ja mam vzdy nervy, ked je boris dlho na cestach,a le neboj, on sa ti vrati.. ked budete vediet, ako ste dopadli s tou hypo?

zuzkaaaa
31. bře 2010

jani hej mám sestru teraz oslavovala 30ku, tak s tou hypotékou by som už aj ja vedela niečo som si myslela že tento týždeň už dostaneme nejaké infošky ale tak až asi na budúci týždeň, minulý týždeň tu bola znalkyna či ako sa volá ohodnotiť hodnotu bytu hodnota je okolo 70 000eur, tak teraz čakáme že banka nám kolko % dá z ceny ale dúfam, že aspoň 80% kedže to ide cez známich lebo banky dávajú od 70-100% neboj ked budem vedieť čo a ako ak to tu vykričím na celého koňa (samozrejme vám lebo nikde inde nepíšem) 😀

elixia
31. bře 2010

zuzi,pekna kaviarnicka...len trochu od ruky pre nas,ze by som na kavu zasla 🙂 Nejako som asi prehliadla, staviate domcek alebo co planujete s hypo?

zuzkaaaa
31. bře 2010

elixia kupujeme 3izbový byt vlastne ĺen plánujeme ak sa podarí pôžička , elixia a odkial si?

zuzkaaaa
31. bře 2010

aha už vidím, že veľká británia tak to si sakra ďaleko 😀

jabera
31. bře 2010

zuzi, strasne vam to prajem... budete mat sice co robit cely zivot, ale predsalen, je to ine, ked clovek nie je s rodicmi..

zuzkaaaa
31. bře 2010

jaj jani ja sa už neviem dočkať ale sami budeme až okolo decembra lebo rodičia musia najprv postaviť dom a odsťahovať sa ale ten dom by sa mal stihnúť za pár mesiacov lebo nebe veľký len 2izby a kuchyňa, kúpelňa a šatňa okolo 10x6m

zahrika
31. bře 2010

Ahojte babulky.. takze konecne sa hlasim..vcera som mala nabity program 🙂
Bola som u toho dokiho vcera a teda potvrdil tehu, cca 5 tt, ale bolo vidiet len vacok a babatenko este nie.. takze za 2tt kazal prist, kedy mi povie termin aj presne tt.. ja som mala ovu v nestandard cas, cize sa to neda podla posled.menstruacie 😅
Kazdopadne som happppyyy a znamena to ze som oficial.tehu a pridavam sa k vaaaaaaam 🙂 🙂
Som trosku smutna, lebo priatel je v zahranici, a sme tak malo spolu ☹ a vacsinu tehu budem sama.... co uz ☹
najkrajsie obdobie, a prve tehu, takze to mi je tak luto.. no ale mam mamu, a sestru ktora je na materskej, tak snad to nejak ubehne a nebudem zbytocne nariekat 😨

inac snazim sa docitat co nove u vas.. 🙂

elixia
31. bře 2010

zuzi, no povodne som z vychodu,takze aj to je dost daleko 😀 Ak som spravne pochopila, kupujete byt od rodicov...aj my sme to takto poriesili, svokrovci stavaju dom a my od nich kupujeme byt..ale zatial na nho setrime tu 😀

Zahrika, tak to blahozelam a tesim sa s tebou 😀 Ja som na zaciatku stale nemohla uverit ze som 'v tom' a urobila som si asi 100 testov, lebo som stale mala pocit,ze ked rano neuvidim dve ciarky, tak to ani nie je pravda. 😀 Tak sa drz a budte zdravucki hlavne.

zahrika
31. bře 2010

dakujem Eilx.. jedno co mozem povedat, ze je to zvlastne, stale ako by som si to vymyslela..akoze to fakt?? sa pytam stale dokola, neda sa uverit 😅 😅

elixia
31. bře 2010

presne taky pocit som mala aj ja... 😀 a ked som bola na prvy ultrazvuk, tak som sa chvilu normalne bala ze tam nic nebude a povie mi,ze vobec nie som tehotna 😀

zuzkaaaa
31. bře 2010

baby konečne manža po 22hodinách jazdy dorazí domov a to jazdil v kuse ani si nezdriemol sakra som sa bála že sa mu niečo stane

jabera
31. bře 2010

zuzi, no super, ze to zvladol v pohode..! aha, tak to som nechapala, ze vy vlastne vasich byt kupujete... uz chapem...

zahrika, booze, uplne sa mi vybavil ten pocit.. ake to bolo, ked som prisla od mudr 1.x.. tiez len tu fazulu bolo vidno a ja, ze jeej, ake je uz velke a ona, ze no, ale to babo je v tom a ma asi 1mm 😀 myslela som , ze to je cele bart... ja som celu noc nemohla spat, pisala som maily vsetkym, kto ma napadol a posielala mmsky... ozaj a kde mas priatela? a pride kedy? ci je nadlho prec? a pojdes za nim? mne manzel odisiel do nemecka, ked som bola snad v 8. tyzdni, ak si dobre spominam a ja osm prisla za nim az v 4. mesiaci, ci snad az v 5... tiez mi bolo strasne luto, ze to nepreziva so mnou, hlavne to, ako mi bolo strasne zle 😅

zahrika
1. dub 2010

Bre ranicko 🙂
Jaberka, on je tiez v Nemecku, ale nemame doriesene byvanie, ja mam tu byt a on je tam a on nemoze sem koli praci ktoru musi robit tam a ja tam mozno az po porode, cize to bude dlha a tazka doba.. ale chodi sem cca kazde 2-3 tyzdne na vikend alebo dlhsi vikend... no nic moc, ale co uz 😔

Inac fakt ked som sla k dr, ja ze fakt povie ze nic, to bol moment napatia.. segra sla s mnou, lebo ona to prezivala asi 2krat pri mne tiez a este sa k dr aj do vnutra natlacila...no proste doprovod 😎

dnes idem z prace do BA, trochen nakupy atd... takze sa vidime asi az v piatok alebo sobota 🙂

papa a pekny dnik

simisimca
1. dub 2010

Ahojte babulky, kedze urputne balim nasich 5 slivak, lebo cestujeme tak vam chcem vsetkym popriat krasne sviatky.... 🙂

Sakra baby Filip ma viac veci ako mi dvaja dokopy..... 😀 ...a este balim aj psa... snad musime kupit kamion aby sme sa niekam zbalili.... 😀 😀

Zahrika blahozelam z celeho srdca ze uz je to potvrdene.... 🙂 🙂

Pa pa a pekny dnik vsetkym... 😉

hanula83
1. dub 2010

Holky, přejem veselé Velikonoce a hodné koledníky 🙂

jabera
1. dub 2010

simi, tak statnu cestu a prijemne sviatky!!

hanka, to neni mozne! tie baby su strasne velke , ale hlavne neskutocne krasne!!! krajsich zajacikov som v zivote nevidela.. 😉

hanula83
1. dub 2010

Jaberko, děkujeme 🙂

Holky, venku je dnes tak krásně a já jsem tak strašlivě unavená. A vůbec nemám důvod, prostě se mi chce spát, jsem jako bych složila fůru uhlí...

awalancha3
1. dub 2010

kukik, dnes som si bola skusat svadobne saty.... bozenecky, alebo mi boli malé v bokoch alebo v prsiach alebo ked som ich navliekla tak mi nesedeli celkovo,........ az navela navela som v trnave nasla... len zhanam také tie sťahovacie nohavičky co su az pod prsia..... nech nemam tukove faldy na bruchu... neviete kde sa daju kupi , okrem netu? babatku to neuskodi som len v 7 tt

jabera
2. dub 2010

ahojte baby, tu sa asi sviatkuje...

awalancha, no, to teda netusim presne , kde by si ich kupila, ale podla mna v predajni so spodnym pradlom to musia mat, nie?

awalancha3
2. dub 2010

este mám jednu otázku......... nerobili vám problémy s epidurálom ked ste xxl?... ze vraj je to kontraindikácia

jabera
2. dub 2010

mal tu niekto epi, uz neviem presne kto... zuzke nezabralo, ale tusim niekomu ano.. ved ti baby povedia.. ja som rodila naostro. 😅

zuzkaaaa
2. dub 2010

awalancha ja som mala proste sa nevedela trafiť potom ked sa trafila nezaberala tak sa pokúsila znova už sa vôbec netrafila mne niečo praskalo v kostiach tak som začala kričať nech mi vyberie tú ihlu a neviem či od toho ale od vtedy ale mávam strašné bolesti chrbtice a krížov...

pocahontas35
2. dub 2010

Ahojte,
awalancha, ja som mala vybavenu epiduralku,v pripade spontanneho porodu ju pouziju a nikto sa nepozastavoval na tym, ze som xxl, ale tym, ze som rodila cisarskym tam som mala spinalku ....a za epiduralku mi vratili peniaze.

hanula83
2. dub 2010

Pocahontas, a napíchli ti ji hned napoprvé? Já ji taky chtěla, ale nenapíchli mi ji... takže jsem měla celkovou narkozu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru