Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

pocahontas35
24. čer 2010

Ahojte,
Erika, veru tak je to, ale spravim fotku pre Tvojho manzela, ked maly bude v celej svojej dlzke a uveri, je to maly dlhan. Oblecenie kupujeme 74, na dlzku mu je to dobre, ale v pase vsetko velke ... 🙂)) je dlhy a chudy 🙂)) Skolsku tasku nie, ale neviem ako vyriesim kocikovanie ... mozno este taky mesiac nam bude dobra vanicka, ale co potom ... no ved uvidime 🙂))

martasl
25. čer 2010

ahoj holky 😉
nešlo mi 3 dny připojení k pc,tak jsem z toho měla pěknýho nerva,jsem nějak na koníkovi závislá,to je děs.

pocahontas-no ty brďo-to máte doma pořádný chlapisko.a ještě takovýho fešáka-to z něho holky na písku budou paf 😀 😀 😀

zuzi-tak hlavně že jste ve zdraví dojeli domů.a jak se tam líbilo Sofince??

eri-ještě nic??už to čekáš každým okamžikem,co??já ti tááák závidím(samozřejmě v dobrém)že už budeš rodit.já bych tak chtěla být těhotná.normálně mě ms totálně rozhodila,bulela jsem jak želva 😠

jo,bych zapoměla přivítat novou tvář-adavrtule-vítám(kde jsi byla na té přezdívce??) 😀

martasl
25. čer 2010

Miru-chtěla jsem ti popřát(než odjedeš na chalupu),ať svatba dopadne podlé tvých představ a hlavně si to pořádně užijte a hodně foteček,jo??no,ale díky našemu,,bezva"internetu jsem to nestihla.tak ať ten zítřejsší den je s velkým D 😀 😉

martasl
25. čer 2010

luci-k tvému dotazu,jak dlouho se snažíme.než jsem loni v srpnu otěhotněla-tak jsme se snažili rok-od loˇmskýho března jsem užívala 3 měsíce clostilbegyt-no zadařilo se až v srpnu,bohužel v prosinci bylo po všem ☹ ☹ 😠 😠 No a teď se snažíme od března,ale jsem hrozně nedočkavá-taky už nejsem nejmladší.Strašně mi to miminko chybí a nějak se z toho potratu nedokážu dát pořádně do kupy.sice se trošku přestalo bolet,ale už ta psychika a vůbec cšechno není co bývalo.

evuse
27. čer 2010

Ahojte holčičky, mám tu vzakaz od naší od naší teď už paní Mirundy:

"Vše dopadlo výborně, byla jsem krásná, počasí super, lidi bezvadný, oslava nejlepší 🙂
Všechny koníkovské kočky zdraví paní Bokočová "

erikahla
27. čer 2010

Marti,
ano cakam to kazdym dnom. Ale nic sa nedeje. Elisku som rodila v 42. tt. Mam strach z toho, aby to aj teraz tak nejak nedopadlo. Dokinu mam do 12.7. na dovolenke, tak som trosku nervozna, ked nebudem mat potvrdene, ci je vsetko ok. A asi aj hormony uz zacinaju blbnut - mam dost velke vykyvy nalad a zial prevladaju take tie nervozne a placlive stavy. Musim sa strasne kontrolovat. Najviac ma stve, ze uz nevydrzim stat dlshsie na nohach, hned som unavena, ale ked si lahnem, maly mi da hned najavo, ze to nie je dobry napad. Tak sa pomaly trapim 😅 Uz chapem vyjadrenia typu - "uz aby to bolo". Teraz som na tom rovnako. Samozrejme, ze radost z ocakavania sa stupnuje 😀 😀 😀

pocahontas35
27. čer 2010

Ahojte,

Erika, ja som si tu povestnu vetu, uz aby to bolo, povedala asi uz v 36tt 🙂) ale neboj uz bude o chvilku Samko medzi nami 🙂)

Pani Bokočovej želam vsetko len to naj ... 🙂) a tesim sa na fotky 🙂

luci.kon
28. čer 2010

Ahoj, Marti stejně držím palce, uvidíš že příští léto už budeš vozit 🙂
tak mám cukr za sebou, byly tam hrozně hodný sestřičky, ale to bylo asi všechno, když donesly ten sajrajt, zvednul se mi žaludek, natěstí jsem měla hořkej čaj, tak mi to rozmíchaly v tom, ale stejně to byl hnus, když jsem viděla jednu slečnu jak to exuje naráz, bylo mi ještě hůř, dvakrát se mi to pěkně vrátilo zpátky ale ustála jsem to , no a až za 2 hodiny byl další odběr, hned po tom jsem naběhla do kantýny pro chlebíčky a pití 😀 , no a u nás sem si koupila půlku melouna, žádný omezování, výseldky přijdou na gyndu, tak nač se předčasně stresovat 😉 . Novomanželům přeji hodně lásky a štěstí 😉
Ale že je dneska nádherně co? 🙂 papa

martasl
28. čer 2010

Ahojky kočky 😉

Tak už to má Mirun za sebou.Hlavně,že jim to klaplo a užili si to.Taky se těším na fotečky.

Jo,to byl dnes hic,v práci na padnutí,klimoška k ničemu.

Eri-ty vedra jsou teď nejhorší,co??Ale jak píše Adrianka,už to brzo bude a dočkáš se.Tu vaši radost si dovedu víc než představit.Já ji zažila už dvakrát.Ten okamžik zrození prostě nic nepřekoná 🙂

luci-díky a doufám,že máš pravdu.nejraději bych vozila už za 9 měsíců.no ale pochybuju. 😢

martasl
29. čer 2010

ahoj holky,no kde jste??konečně padla a jdu až v pátek + víkend noc.starš holka měla vyznamenání,ale pohoršila si o jednu 2 z němčiny.všechny důležitý předměty má za 2.tak nevím,co vyberem za školu,ani neví co chce.

Miru-tak jak je,mladá paní?? 😀 😀

mirunda
29. čer 2010

ahoooojte kočky moje!!!
Tak dneska jsme se vrátili, jsem totálně utahaná, peru, uklízim, peru, uklízim 😝 Ale holky, bylo to báááječný, TAKHLE jsem si to vždycky představovala, byla jsem jak princezna, zítra dám na fb nějaký fotečky.. a pak ta kalba 😀 My už jsme tam teda pili od středy, takže fakt mám předpito tak na půl roku.. 😀 Ale všechno to bylo s mírou 😉 Vůbec nevím, co bych vám napsala, bylo toho tolik krásnýho, ale perlička - jak jsem se měla podepsat, tak první novým jménem a pak tím starým a já samozřejmě do nového jména začala psát Horá.... pak jsem si to uvědomila, tak jsem to tam zaškrtala, normálně jsem tam udělala bubáka jak hrom a vedle se podepsala správně, tak docela koukali 😀 Taky jsme byli na novomanželský procházce - na Sněžce - já tam nikdy předtím nebyla 🙂 Táhli jsme i Lilču, docela záhul.. jo, jinak Lilinku tam každý obdivoval, hrozně jí to slušelo a hrozně si ty krásný šatičky užívala ;) Zkusím dvě fotečky...

pet.s
30. čer 2010

miru..teda nádhera..gratuluji.hlavně at to vydrží 😉

pet.s
30. čer 2010

martasl..známky dětí nesmíš tak brát..hele já byla premiant celou základku..měla jsem samí.Na gymplu hrůza děs. Propadala jsem, trojky z chování, maturitu jsem si dělala až na po druhé. Vejšku až při dětech. A co? Papír mám, tak jako tak. Stejně ho nepoužívám. Ani titul.Dělám úplně něco jiného.
A několik opačných případů. Na základku se mnou chodil kluk, samá 4. Šel na zedníka. Pak na vojnu, tam se uchytil doděl si maturitu, pak vješku a je pan ing. Sice je to stejnej debil jako byl na základce(možná ještě větší),ale má stejně vzdělání jako já.
A ve firmě, co pro ně děláme účto. Firma obrovská, obrat přes 20 mil ročně, 300 zaměstnanců-jeden majitel malíř a druhej zedník. Ředitel provozu zedník, vedoucí provozu automechanik. Sekretářka cukrářka.A máte vidět ty jejich příjmy.
Takže ne vzdělání vůbec,ale vůbec nezáleží.
Dnes přinesou ty moje prdky vízo. Bára 3 z chování, čtyřky z předmětů ani nepočítám. Je na učňáku, tak dokud nepropadá, tak to neřeším.Na tu hrůzu jaká to byla na základce(chtěli nám ji dát do pomocný), jsem s ní spokojená.
Kluk 7.třída snad jen asi jedna nebo dvě trojky, tak taky spokojenost. Hlavně, že jsou zdraví.
Terinka dostane vízo ode mě. Za kopání matky do močáku dostane řiditelskou důtku,ale jinak dostane samé jedničky, jen z pohybů v bříšku by se měla polepšit 😀 😀Asi bude po mamince. Na gymplu jsem propadala z TV 😀 😀

erikahla
30. čer 2010

Ahojte kocky !!!
Miru, Kuba musel byt v 7. nebi, ked mal pri sebe hned dve princezny. Boli ste krasni. Myslela som na vas a som stastna s vami, ze to vsetko tak krasne dopadlo 😀 Tesim sa na viacej fotiek !!!
Marti, ved 2 su super znamky a ako pise pet.s, vobec ale vobec na nich nezalezi. Ja som tiez mala takmer vzdy len same, na maturite tiez, vysku som skoncila tiz super, ale v oblasti sa mi nepodarilo uchytit. Zial tam väcsinou pracuju ludia, ktori to stale vnimaju ako pracu a nie ako poslanie. A to sa bez srdiecka robit neda. Vlastne da, ale potom to vypada presne tak, ako teraz 🙄
Takze vasim deturencom ten den nekazte nejakymi vycitkami a teste sa, ze ich mate a ze su zdrave. Je to to najdrahsie, co mame a to naaajlepsie, co sme mohli tomuto svetu dat 😉
Krasny den vsetkym !!!

jabera
30. čer 2010

baby zdravim vas a vrucne bozkavam. priznam sa, ze nic moc nestiham, len mirunku smirujem, ci si ju ten kuba teda vzal, ci jak to dopadlo 😉
ved ja sem zacnem zase chodit riadne, ked budem v klude vacsom...

aduliak
30. čer 2010

ahojte....sice k vam do temy nechodim, ale riadna baculka som..... 😀 chcela by som sa vas opytat, ci sa mi oplati vobec ist na 3D ultrazvuk, lebo na normalnom mi povedali,ze mam zhorsene akusticke podmienky.... 😀 😀 😀

pocahontas35
30. čer 2010

Ahojte,

Mirka, bola si s Lilinkou velmi pekna, naozaj ako princezne ... velmi krasne fotky, tesim sa s vami, ze vsetko dobre dopadlo 🙂)
Jaberka: tak sa tesim na tie tvoje hefty, ktore tak bohovsky pises 🙂) to sa musi smiat kazdy a pravdupovediac, ze aj pri zlej nalade, mi riadky od teba, urobia dobru ... a v poslednej dobe, casto myslim na teba, ohladom diety, vlastne cvicenia, ja sa nejako neviem dokopat k cviceniu, stale si hovorim, ze lietam okolo maleho, a vecer som uz K.O., tak sa mi nic nechce, jasne vyhovorky, ospravedlnujem sa sama pred sebou, ale uz aj ja som fakt na seba napalena ... musim zacat cvicit !!! No a moje citenie, ze po porode sa mi zmeni metabolizmus, no houby, houby zlata rybka, kojenie sa nekonalo, takze je vsetko po starom, musim zase makat cize jest menej a vela sa hybat, je to tvrdy boj, ja viem, stoji to za to... uz som sa postazovala, uz je dobre. Ale aj tak by ma zaujimalo, ako ste na tom vy ostatne, co ste sa pustili do 90dnovej .. viem, ze Silvika schudla a co Zuzka a SImi ...
aduliak: samozrejme, vsetci doktori hovoria, ze je vacsia brusna stena a neoplati sa 3D ultrazvuk, ja som prikladom toho, ze ani brusna stena nebol problem, a doktror mi spravil v pohode 3D, vravel, ze vsetko sa da, len treba trochu chciet, ale je pravda, ze on mal jeden s tych lepsich ultrazvukov...

aduliak
30. čer 2010

@pocahontas35 dakujem.....tam, kde sa chystam na 3D, tak by mali mat celkom dobry utz...tak dufam 😀

erikahla
30. čer 2010

Jaberka, veru nam tu chybas. Ako pise Adka, aj ja sa strasne vzdy tesim na tie tvoje hefty 😀 Tak sa laskavo polepsi a nabehni sem, nech nam je veselsie. Ja mam s kazdym horucim dnom väcsiu depku, lebo mi je priiiiserne, tak potrebujem vzpruhu. Ja viem - je to ciste "nezistne" 😀 😀 😀

Adi, zatial este kasli na dietovanie, este budes mat kopec casu. Vychutnaj si toto obdobie zazrakov minimalne do 2. roku a potom to mozes skusit. A mozno uz nebude ani treba, ked maly zacne okolo roku cupitat ... ani nebudes vediet ako a kilecka pojdu dole 😉 Alebo ma teda pockaj - ja porodim, aspon 1/2 roka odkojim a dame sa na to spolu 😀 😀 😀

Aduliak, na tvrdenia tohto typu sa zvysoka vykasli. Od toho su lekarmi, aby sa o dobre vysledky posnazili a od toho maju pristroje, aby im v tom pomohli. Jasne, ze podmienky su stazene, ale co je dnes jednoduche? Ten pohlad bude stat za vsetky netaktne poznamky sveta - uvidis 🙂 🙂 🙂

martasl
30. čer 2010

ahoj holky 🙂
já vím,že maj holky krásný výza,ale znáte to.prostě chci,aby si mohly vybrat školu podle svých představ,aby se na ni bez problémůl dostaly a hlavně-aby se měly lépe než my.prostě,aby měly více možností a lepší šance na uplatnění.nechci,aby skončily ve fabrice a nesnášely svoji práci.štve mě,že mě nikdo nenutil a nedusil kvůli učení.

Miru-krásně na těch fotkách vypadáte,hlavně šťastně.hned jdu juknout na fb,jestli máš aktuální fota.A přeju Tobě i manželovi-trošku opoižděně:
Buďte spolu šťastni tak jako ve svatební den,
ať je Vaše manželství hezčí než ten nejkrásnější sen.
Přeju Vám, ať Vaše láska jenom vzkvétá,
abyste se milovali po celá dlouhá léta.
Blahopřeji!

Jaberko-ahoj.Už jsi doma,nebo ještě na Slovensku?Doufám,že je ti mnohem líp,než jak vyznělo,co jsi napsala..Jak bylo na Slovensku?

eri-ještě nic??myslím na tebe a čekám každým dnem šťastnou novinku.Ale to se tady asi chvilku neukážeš,co??ani se ti nedivím. 😉

martasl
30. čer 2010

Miru-tak jsem koukla na fb na svatební fota.krásný,hrozně ti to slušelo-manželovi samozřejmě taky.Lilinka vypadala rozkošně.tu čepičku měla háčkovanou nebo z perliček.kočka jedna...a jak se svatba líbila??

erikahla
1. črc 2010

Ahojte !!!
Tak dnes aj mojej slecne zacali prazdniny a pre mna to znamena, ze moje dni az do prichodu manzela z prace bude dost narocne. Ak mate niektora recept na travenie casu pre velrybu, ktorej prilis nevyhovuje byt na slnku a prehnane aktivnu 5-rocnu slecnu, sem s nim 😀 😀 😝 😅 😅 !!!!!

Marti, kiez uz by to bolo, ale stale nic. Po veceroch ostre bolesti celeho spodku ako blazon, vratane ms bolesti krizov a nepravidelnych kontrakcii, ale skutek utek. Vsetci hovoria, ze telo sa pripravuje. Ved ja viem, len mne uz to trva min 3 tyzdne. Ja uz musim byt taka pripravena, ze ked si kychnem, tak maly bude na svete 😀 😅

Zelam vam vsetkym krasny den !!!

lji
1. črc 2010

mirun ja ta na fb nemám ale aj tieto dve fotky sú nááádherné 🙂 🙂 🙂

erika držím päste aby si to ešte vydržala.... skutočne ti nezávidím v takomto teple 😒

Ja mám vziať bratove ďeťúrence na prázdniny tak som povedala že radšej teraz ako neskôr. musím sa vám priznať-keď budem mať byť znovu tehotná, musím mať najskôr riadnu kondičku!! veď ja hyniem keď mám kráčať viac ako pol hoďku na slnku. chuďák pes, vela so mnou nenachodí ked sa len tak tackám 😖 a to mám teda pred sebou ešte kus cesty kým budem mať právo povedať - už nech je to tu.... 😠

Ale viete čo ma žerie najviac? že nemám poriadnej roboty doma... to čo by som aj chcela robiť tak na to potrebujem vždy pomoc niekoho druhého aby som sa "nenamáhala". a ak by som to aj spravila sama tak by som dostala tak vyhubované od manžela a maminy že by som mala výčitky najbližší týždeň... 🙄

martasl
1. črc 2010

eri-s tím kýchnutím,to je dobrý-kdyby to bylo tak jednoduchý,že?ale neboj,dočkáš se.chápu,že to vedro je děsný.já měla mladší holku začátkem srpna,parna jako prase a doma 2,5 letou holku.prostě děs běs.takže jsem hodně zapojovala babičky a mladší sourozence a posílala je s holkou ven.nebo prostě jen tak šla k babičkám na návštěvu.ale měla jsem tu výhodu,že jsme všichni bydleli v jednom paneláku 🙂

Iji-tak se na ty Mirunčiny fotky koukni přez někoho,kdo ji má v přátelích.určitě ji tam bude mít Adrianka,já ji mám taky.najdeš si ji v jeho přátelích.já tak koukám na fotky starší holky,přez kamarádku moji,ta má jinou kamarádku a ta má naši Kaču v přátelích.jinak bych se na fotky vlastního děcka nedostala.mazec,co?? 😲 😲 😅
A máš odkaz na fb,kde máme koníkovský stránky.jsme tam holky z téhle diskuze a máme tam víc fotek.hodím ti odkaz:
http://www.facebook.com/group.php?gid=478005680...

martasl
1. črc 2010

Miru-tak jsem koukla na zbytek fotek na fb.máte krásný fotky-to všechno ten fotograf nebo jste ještě někoho měli?a máte nějaké video-určitě jo.co na tu všechnu parádu říkala Lilinka.asi pak byla dost uýnavená,ne?je vidět,že jste si to krásně užili. 😀

lji
1. črc 2010

no len ja nemám nikoho z vás v priateloch 😅

martasl
1. črc 2010

Tak mi pošli žádost a já si tě přidám 😀 http://www.facebook.com/profile.php?id=10000069...
nebo pod jakým jménem-přezdívkou tě mám vyhledat?

andilek1
1. črc 2010

Ahojda baculky moje....tak se hlasim mezi vas....jsem podruhe tehotna a pri prvnim tehu sjem ztloustla 40kilo...ano,.a jedla jsem normalne....kazdy me nadaval no ale to asi znate...ted zatim nic moc nepribiram...ale jeste neni konec,ze..,§?!?jiank uprimne pisu mam kolem 123kilo pri 173cm...takze hruza bez....U prvniho sjem zacinala na 90 a skoncila na 130,,,,ted mam pri 9tt tech 123,,budu doufat,ze nebriberu zase tolik....ale porad mam pocit,ze to bylo z tech vitaminu tehotenskych,,ale nevim...jiank se lecim taky se stitnou zlazou....ale pry ji ma vporadku kdyz beru leky...tak asi zeru jako hornik..nevim...

lji
1. črc 2010

tak už aj ja môžem!!!! bola si nááádherná nevesta mirun!!! úplne že úžasná... však to bolo krásne byť takou princeznou??? fakt že deň D ... 🙂

andilek ahoj a vitaj. myslím že u nás "väčších" báb už potom váha nejde až tak moc hore takže si uži tehotenstvo 😉 ja mám podobnú váhu na akú si ty pribrala a len v kútiku duše dúfam že posledné dva mesiace nepriberiem najviac 😝 zatial som stále také 3kg dole oproti začiatku tehu. a "žerieš jak horník" ? 😅 alebo ani nie?

martasl
1. črc 2010

andilku-to může být tou štítnou žlázou ikdyž bereš léky.váhu neřeš,až po porodu.hlavně že jsi těhu a je vše ok.já mám taky přez 100,no slyším to doma pořád.hlavně že mám už 3-4 roky orbitrek. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru