Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
19. srp 2010

macalc-jo perega jsou výborný.jen tenhle typ pdvozku není pro mě.jinak bych ho za čas brala všema deseti. 😀

holky-já tam právě měla fotky,co se týká miminek.co by se mi líbilo na mimi atak-mají to i ostatní snažilky.myslíte že to je tím,že by se mohlo přidat jen 6 fotek.já chtěla asi 12.zkusím zítra dalších 6 a uvidím,jestli zmiznou. 😉

lji
20. srp 2010

@evuse jemine bambulátka aké krásne kukadlá 😀

@tetamon furt nic 😠 už som zmierená že pôjdem asi v normálnom termíne o 9dní 😠

baby ale mám to ja šťastie že už mi to konečne končí,lebo sa mi zase pohla váha 😠 mrcha jedna. ale tak stále som kilo menej ako počiatočná váha ale nerada by som sa chválila s touto tak by sa mohla do pôrodu už ukludniť 😠

@martasl ešte nič??

pet.s
20. srp 2010

@zuzkaaaa - kdysi jsem měla stejný problém..rozbil se mi hluboký kočárek-malému bylo asi půl roku. nepůjčili nám nic. A to do toho ještě přišli povodně a oni to nestihli opravit do 30 dnů. Takže jsem koupila nový kočárek. Naštětsí mi pka kvůli nedodržení 30 denní lhůty vrátili peníze, ale pěkně mě naštvali.To jsme si ho jako měsíc měla nosit v ruce?
To samé se zimníma botama mojí dcery. Koupili jsme je a do 14 dnů rozbitý zip u kozaček. Reklamace 30 dní.Stejně jsme ji musela koupit jiné, protože byl leden a mrzlo. Po 30 dnech nám je vrátili. Opravené a hned se rozbil u druhé boty. Takže už byl skoro březen a my m+li dvoje kozačky. V té době byla v pubertě, takže příští rok je stejně už nosit nemohla.Nohla ji rostla jak z vody. jedny boty skoro 2000. Pěkně mě naštvali.

byggyt
20. srp 2010

Maci myslíš ten sunárek drink medovka a hruška?

byggyt
20. srp 2010

Inak s tými reklamáciami je to otrasné, spomínam si že raz kamoška mala problém s čižmamy a to išla už 3 x do tej predajne tak som sa nasrala išla som s ňou spomenula som im že keď to urýchlene nevybavia existuje aj taká vec ako súdna žaloba 😠 no a do týždňa mala reklamáciu našťastie vybavenú 😀 😀 😀

hanula83
20. srp 2010

Holky, tak to my bysme se bez ohrádky asi zbláznili... Ela a Aňa jsou v ní pečené vařené, dokážou si v ní hrát samy celé hodiny... Já tam občas vlezu a hraju si s nima nebo se něco učíme... ale já na ohrádku nedám dopustit 🙂))... snad to nezakřiknu.

@tetamon Jo, holky když se jim chce spát a třeba je všude klid, tak dokážou usnout jakkoliv. Třeba si hrajou a vykládají si a najednou ticho. Jdu se podívat a obě přesně v té "hrací" poloze usnou... 😉... A jasně, že je narovnám. Právě kdybych je tak nechala, tak by byl jistě řev, až by se vzbudily...

@macalc A jak vám spí malá? To se jí nechce? 🙂)

Holky a máme první zub - konečně 🙂))... u Elenky.

hanula83
20. srp 2010

@pocahontas35 Děkujem 🙂... To už možná budou zuby... Já taky čekám zuby už od 3 měsíců, protože holky od té doby strašně slintaly... ale to není nic oproti tomu, jak Elenka slintá teď, když už má špičku zubu venku... úplně jí to teče jakoby se napila vody a plivala to ven... omlouvám se za popis.

@evuse Evi, malý je rozkošný 🙂... a teda hledím, že už tak krásně drží hlavičku 🙂

hanula83
20. srp 2010

@martasl Marti, to nevím, proč ti to smazali... to musel být nějaký omyl. Zkus dát znovu a uvidíš... a kdyžtak písni adminovi.

martasl
20. srp 2010

ahoj holky.tak na neurologii výsledky CT a EEG dopadly dobře.udělala mi obstřik šíje a trapezu.budu chodit na rehabilitace,buď jen krční páteře nebo až po bedra.záleží,jestli budu těhu.zatím ms nikde,ale cítím,že ji dnes dostanu.pobolívá mě břicho a píchá a pobolívá tam jak jsou vaječníky.

hanul-tak Elence gratulace k zoubku.jo holt to budeš mít ve dvojím provedení,tak snad to nebudou holky tak prožívat. 😅

iji-tak kdy teda??te´d je na rození docela fajn počasí.ani velký vedra ani zima-prostě akorát.tak šup šup,ať je malá venku. 😀 myslím na tebe 😉

lji
20. srp 2010

marti kedy netusím. dnes si ma tam chceli nechať 😝 písala som to aj na fb. ale ja sa nedám. len pre tlak ktorý mne u doktorov vždy úžasne vyletí tam ja ležať nebudem 🙄 🙄 keby s ním mam stale problem nič nepoviem,ale nie že mávam niekedy až nízky doma... 🙄 ale mám prísť už v stredu a že začneme už riešiť čo a ako 😨

martasl
20. srp 2010

Iji,neboj dočkáš se.Malá čeká na neděli-děti narozený v neděli mají šťastný život.tak ji to dopřej. 😀

macalc
20. srp 2010

@byggyt ano moja to je dobra veec

hanula Gratuljuem k zubku a teraz to pojde zaradom ako u nas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mal nam zaspava dost tazko aky spachtos bola tak teraz pred spanim pol hodinu este robi vsetko mozne a az potom zaspi vo velkej posteli a potom ju prekladame do postielky ale teraz na zaspala v postielke tkze uvidime dokedy vydrzi

martasl
21. srp 2010

ahoj 🙂
holky ms stále nikde.test negativní,ale ještě je možná brzo.při minulým těhu mi doktor na utz řekl,že jsem asi otěhotněla později.pokud teda mívám ovulaci později,až po tom 20 dnu,tak je ještě brzo.pokud to do pondělí nedostanu,tak ještě testnu,abych věděla,jestli si mám nechat ukončit neschopenku.jinak nevím,co si o tom mám myslet. .co myslíte vy??mám ještě naději,že bych byla těhu? já tak chcíííííí,prosíííím 😅 😉

macalc-třeba už v té postýlce zůstane 😉

Iji-zítra to bude,uvidíš 🙂 🙂 pořád na tebe myslím,jestli jsi ještě 2v1 😀

pocahontas35
21. srp 2010

Ahojte,
Marti, urcite tu sanca je a mozno si aj ... velmi ti to prajem, a myslim, ze vsetky tu ... 🙂

martasl
21. srp 2010

pocahontas díky.ztím se ms pořád neobjevila,tak uvidím.třeba bylo ještě opravdu na test brzo.

macalc
21. srp 2010

@martasl moja treba menej mysliet na ms a uz sa urcite nedostavi asponty 9 mesiacov zo srdca ti to prajem mojka

martasl
21. srp 2010

macalc díky-kéž bys měla pravdu. 🙂

tetamon
21. srp 2010

@martasl to zni super, to by byla skvela zprava 🙂 Ja bych si myslela, ze bych si pockala, a pak ev. zkusila po tlf domluvit s gyn., jestli ma cenu prijit na krevni testy. Ono to je podle krve poznat driv nez z moci, ne? Abys vedela najisto. Jejky, to by bylo krasne 🙂

zuzkaaaa
21. srp 2010

baby ja len na rýchlo...
marti držíííím všetky palce 😉
dnes sme kúpili kočík tento : http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/26202
skúšali sme aj tento ale bol veľmi nestabilný http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2780...
a pri tom našom sá zdvihnúť aj pri nožičkách keby zaspala

lji
22. srp 2010

@martasl ešte som kinderko 😒 a ani sa jej asi ešte nechce ísť... 😒

ale to je jedno, nech si tam ešte oddýchne kolko chce, len aby si aj ty mohla takto hovoriť o 9mesiacov 😎 silno ti držím päste, ani si nevieš predstaviť ako moc 😉

@zuzkaaaa aký milený kočík. a ten čo je v reklamácii ti ešte nedali či ako je to s ním? asi som stratila niť.

zuzkaaaa
22. srp 2010

@lji ešte sa stále neozvali čo a ako....

byggyt
22. srp 2010

Ahojte 🙂 , ja už mám malú odsťahovanú u mami, tak dúfam že tam bude všetko ok. Inak ten kočík čo sme kúpili je velmi dobrý, mala som ho kúpiť už dávno 😠 . Ešte dnes ideme nakupovať drogériu a zajtra môžem baliť kufre.

@zuzkaaaa pekný je ten váš kočík
@martasl držím palce 🙂 🙂 🙂

martasl
22. srp 2010

holky ms nikde 😅 😉 začínám si dávat velký šance.doufám,že to zítra vyjde.no já jak jsem byla na preventivce,9.8.tak mi bral krev na prolaktin a hcg a to hcg bylo nula.ale je možný,že jsem čerstvo otěhotněla,vycházelo by to tak na tu mou opožděnou ovuli.toho 8.8 a 8.8 jsem zapoměla dělat ovu testy.no zítra se uvidí.mám děsně citlivý bradavky a pořád bych spala.já si ty těhu příznaky snad vsugeruju.taky mám pocit,že na včerejším těhu testu je hoooodně slabej duch,jen nevím,jestli jsem si ho tam očima nevypálila 😅 😀 .

zuzi-ten kočárek je hezkej,vypadá,že bude krásně lehoučkej,mám pravdu??no halvně,aby vydržel a byli jste s ním spokojení. 😉

Iji-tak jsem si myslela a tipovala,že dnes to bude.no a ono nic.ale tak tenhle týden,jo(teda příští)?? 😀 😀 😀

jinak holky všem moooc děkuju za držení palečku.zítra dám vědět.pochybuju,že budu moct usnout tak kdybych nemphla,tak dám hned vědět.

dobi382
22. srp 2010

ahojte baby ja som vazila nez som ostala tehotna 55kg teraz mam 65 a nejako sa snazim pribrat a nemozem ,lebo na poslednej poradni som mala 65 a 7.9.2010 idem do poradne stale sa len vazim a vazim!!!a le moze to bit aj vahou je taka dost cudna😀

lji
22. srp 2010

@dobi382 a o čo ti ide? 😀

lena13
22. srp 2010

@dobi382 dobi ja js vazila 70kg 177cm a v den porodu 98 kg 😅 ,nakonec js to shodila za 2 roky 😅 😵 ,ale v tehu js mela porad sileny hlad a zizen,vypila js i 5 l vody denne.manzel rikal,ze js se aspon jednou najedla 😀

macalc
22. srp 2010

@martasl silno drzim palce aby to uz konecne vyslo 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka kocik je krasny aj ja cem len nech sa predam ten nas

byggyt tak uz mas skoro pobalene?? a uz tak caka vytuzena dovolenka len aby ste z nej neprislii domov o 1 viac 🙂 🙂 🙂 🙂 ja by som uz aj druhe prijala len este musim cakat aspon rok koli cisarskemu

Emka nam uz 3 vecer zaspava v postielke konecne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ze sa aj tatino umudril a by mala nespala medzi nami

tetamon
22. srp 2010

@lji takze ani nedelnatko? 🙂 Na co to tipujes? 😉 Bude to krasavice, dava si na cas, asi si zadelava na krasu, se u nas rika 😉

martasl: jaj, devce zlaty, ja snad budu mit nervy misto tebe 😀 Kdyz jsem delala test sobe, tak jsem pocitala s tim, ez tam nic nebude, tak jsem si ani ty "cekaci" nervy neuzila, tak si to snad odziju s tebou 😀

simisimca
22. srp 2010

Ahojte...len tak narychlo... 🙂

Martiiiiiiiiiiiiiii desne ti drzim vsetky prsty aj na nohach.... 😉 😉 😉

pet.s
22. srp 2010

Ahojky holky, hlásím se po nadupaném víkendu.Využila jsem víkendu před koncem prázdnin (děi nebyly doma), tak jsem v sobotu předělávala starší dceři pokoj. V neděli byla na chatě a s mámou a se ségřinou rodinou na výletě v Prachovkách. Teprve ted jsme se sešli všichni doma. Děti se vykoupaly, nacpaly pupíky, zacpaly záchod 😀 a ted spokjeně vrní každý u svého PC. 😀 Rodinná idyla. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru