Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

vierka0
12. únor 2011
alukard77
12. únor 2011

@vierka0 @stardust @zuzanazuzana hlavne, aby ti nasi chlapi "muzneli" priamo umerne s nami, aby boli vzdy muznejsi, ako mi zenstejsie 😀

zuzanazuzana
12. únor 2011

@alukard77 a ty sa snazis kolko otehotniet?

stardust
12. únor 2011
https://www.youtube.com/watch?v=0XaEEt0LauQ


https://www.youtube.com/watch?v=zqqSTyuaI10

no neviem, ci je lepsie byt zenskejsia alebo chlap muznejsi 😀 Viac kg, viac autority 😀

alukard77
12. únor 2011

@zuzanazuzana my sme sa do nedavna az tak nesnazili, nechavali sme to na nahodu, chceme sa najprv prestahovat, chceme byt na poriadku, kym budeme mat baby, takze tak naozaj sa snazime este len par tyzdnov 🙂

alukard77
12. únor 2011

@stardust mna volali mama kami a to mi este rebra vtedy trcali 😀 teraz je to uz trefnejsie 😀

zuzanazuzana
12. únor 2011

@alukard77 a to si zober, ze ked som mala pred rokmi 70 kil, tak vsetcia znami mi gratulovali , ze som tehotna!!!!!!

zuzanazuzana
12. únor 2011

@stardust no nasa dobra ruzickova....ona bola super.....a ked schudla na 90 kil, tak to uz nebola vobec ona....aj ked sa na nej podpisala choroba

alukard77
12. únor 2011

@zuzanazuzana co si im na to povedala? dufam, ze si im poriadne dala 🙂

zuzanazuzana
12. únor 2011

a to si este zoberte, ze ked syn chodil na zakladnu skolu na prvy stupen a vtedy som mala ovela menej kil, tak sa mu deti smiali, ze som balon!!!!!!

stardust
12. únor 2011

@zuzanazuzana decka su krute...a podaktori dospeli tiez ☹
Ruzickova si spravila karieru aj s tymi kilami, kam sa na nu hrabu vselijake nudne a nezazivne uzovky!

zuzanazuzana
12. únor 2011

@alukard77 ja som im vzdy odpovedala, ze nie som tehotna, tak bolo trapne ticho....a potom uz debata od veci

stardust
12. únor 2011

uz som to tu spominala, ale ked som bola vo stvrtok prvy krat v zivote v Krabbelgruppe, tak sa tam na konci spievali piesne...jedna z nich bola o tolerancii, ze ludia su rozni...a to tam boli deti vo veku od nula do troch rokov...ani sa necudujem, ze su tu ludia o dost tolerantnejsi voci tym vycnievajucim ako u nas...

zuzanazuzana
12. únor 2011

@stardust samozrejme ze mat nadvahu zo zdravotneho hladiska nie moc dobre...ale byt stihly za kazdu cenu?....moja kamaratka na rovinu povie, ze sa poriadne nenaje, aby nepribrala....vacsinou iba kavu pije a fajci....a potom sa stazuje, ze ju kazdy den hlava boli, podrazdena je, vrieska po deckach....

zuzanazuzana
12. únor 2011

ja som tolko veci zazila.....napriklad dalsia kamaratka bola stihla, ved bola kedysi aj na miss trencin....a tak bola posadnuta stihlostou, ze ked otehotnela, tak nejedla atd....nakoniec prisla o dvojicky v 6.mesiaci, dalsie takisto....a ked bola tehotna 3x, tak mi sama povedala, ze uz v 8.mesiaci naschval skakala a tak, aby predcasne porodila, lebo viac pribrala.....pochopite?

stardust
12. únor 2011

@zuzanazuzana to je uz choroba v hlave...ja som mala spoluziacky na vyske, co tiez hladovali, aby nahodou nepribrali jedno deko, za cenu, ze boli v kuse unavene, zbite zivotom, nemali energiu na rozmyslanie...a vobec, nerada som bola v ich spolocnosti, lebo som sa bala, aby pri mne neodpadli a mne sa taaak nechcelo poskytovat prvu pomoc...

zuzanazuzana
12. únor 2011

@stardust no ani sa ti necudujem.......pomalicky idem do hajan....dobre sa mi s vami pisalo....prajem vam vsetkym dobru noc!!!

zdenush88
13. únor 2011

@vierka0 to druhe je Kik, sa mi zdá že to k nám prišlo z Rakúska... 😉 tam majú tiež také lichotívé číslovanie... 😀

elennka
13. únor 2011

Dobré ránko,tak včera v termálech bylo super.. Jen jsme od večera bez netu, asi nám vyhořel modem ☹ jsem na netu od segry..

zdenush88
13. únor 2011

@ohenavoda CA nemam nikde na blizku ale do Tesca chodievam rada nakupovat... 😉

zdenush88
13. únor 2011

@zuzanazuzana ani ja nemam chut nakupovat..som si povedala, ze az ked schudnem...a namiesto schudnutia som otehotnela. takze teraz sa tesim ze najdem aspon nieco.. 😉

zdenush88
13. únor 2011

@adinkag pozeram ze mas terim koncom maja, take májovčiatko bude fajné... 😉 my sme tiež chceli take jarné, letné dieťatko a podarilo sa, sme veľmi rady.. 🙂 hadam nam to už rýchlo zbehne.... 😉

adinkag
13. únor 2011

@zdenush88 veru uz sa nam to blizi 😀 😀

stardust
13. únor 2011

@zdenush88 ja som po porode odmietala kupovat nove veci, ved, ze ked budem dojcit, pojdu tie kila zazracne dole...hops, asi som vtedy uverila dalsej fame 🙄 . Vy ste si dopredu planovali, do akeho rocneho obdobia privediete potomka? My nie, ale vyslo nam to perfektne, mame pokryte vsetky rocne obdobia v rodine. Manzel na jar, starsi syn v lete, ja v jeseni a najmladsi v zime 🙂

adinkag
13. únor 2011

@stardust to u u nas je su vseci bud februarovi a alebo majovy🙂)

vierka0
13. únor 2011

@stardust my by sme chceli zimne babatko 🙂 pod stromcek 🙂 ale vlastne mi to je jedno, len asi by som nechcela rodit v lete 🙂

zuzanazuzana
13. únor 2011

@stardust ja som vzdy strasne chcela, aby sa babo narodilo vo februari alebo aby bolo v znameni vodnara....moj priatel je a to su velmi dobri ludia

zuzanazuzana
13. únor 2011

@vierka0 ja som mala syna v auguste a boli strasne horucavy....bolo to otras....a teraz mi to tiez nejako vychadza.....6.10.....takze cee leto s tymi kilami, hihi

vierka0
13. únor 2011

@zuzanazuzana no prave preto by som asi nechcela rodit v lete 🙂 moj synovec sa narodil v juni, pamatam si ako sa chudacik trapil v tych horucavach, uz aj kojenie bolo narocne a cely sa potil..

zuzanazuzana
13. únor 2011

@vierka0 a ked sme boli pri mori, tak strasne vela ludi byvalo s takymi malinkymi na plazi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru