Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martinex
27. únor 2011

@stardust hej len "t" ale som zvyknuta na tt 😀 este mi to tehotenstvo bude aj chybat 😀

stardust
27. únor 2011

@martinex nebodaj ste sa teraz dostali do svungu, ze by ste chceli aj tretie babo 😀 Pomocnicka u zubara bola tiez v takom stave, obe babatka boli bezproblemove a z toho tretieho sa vyklul hotovy cert, ako hovorila...nevyspate noci.
@elennka pochval sa, kam sa chystas na dovolenku? Do Egypta alebo do Tuniska?
@zuzanazuzana na tie trhy si pamatam. My sme na ne chodili pesibusom 🙂 . Preco chodite az tak daleko na plavaren, do Uherskeho Brodu? Trencianske kupalisko alebo Zelena voda nestaci?

elennka
27. únor 2011

@stardust já a dovolenka.. nikam, budu doma... o dovolence v zahraničí si můžeme nechat zdát.. O víkendu budeme udit masíčko a přijede nám návštěva 😀

martinex
27. únor 2011

@stardust neblazni,dve stacia..resp.keby to tehu pre mna nebolo jak za trest tak aj tretie-ale to by ho musel niekto iny vynosit 😅

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust tak to kupanie som myslela cez zimu, uhersky brod je od nas iba 50 km, ovela blizsie ako senec....cez leto sme chodievali na zelenu vodu, ale posledne roky je tam voda hnus....a na kupalisko do tn chodievame sem tam, ale uz bude nove od leta na ostrove, stare sa rusi

stardust
27. únor 2011

@martinex hehe, mna by tretie tehotenstvo asi namieste porazilo.
@zuzanazuzana to sa vam oplati, cestovat tak daleko na plavaren alebo je tamojsia plavaren niecim exkluzivna? Ved tu trenciansku plavaren len nedavno dostavali a uz sa ide burat? Kde bude stat ta nova plavaren na Ostrove? Zrusia tie detske ihriska s betonovou husenicovu a dopravne ihrisko, ci tie zostanu zachovane?

zuzanazuzana
27. únor 2011

@martinex moja neterka bude mat v maji 2 roky a neviem si predstavit, ze k tomu male babatko ako mas ty alebo stardust.....to vas obdivujem.....aj ked je pravda, ze clovek si na to casom zvykne a zvladne vsetko.....to uz by hadam bolo lepsie mat dvojicky, hihi

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana blaznis?! Lepsie sa pocuva stereo deti v nasom vekovom rozdieli ako stereo produkovane dvojickami.

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust tak sme si tak zvykli, tam su tobogany, aj tepla voda.....ved tam len cez zimu....a na ostrove uz nic neexistuje, uz tam stoji nova plavka....bude mi smutno za nasou starou, od maleho decka som tam chodila...a tato nova vyzera byt mensia, nevymysleli to moc dobre...a to nam este pred tyzdnom zatvorili krytu plavku, lebo tam bol dlh na elektrike...dobre, ze?

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust hihi, ja som si len tak pomyslela, ze lepsie mat dvojicky....mna stale este strasia, ze mozu byt dve, ale hadam by to uz bolo vidno!!!!.....zajtra uvidime

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana to je smutne, ze tam uz nic nestoji, tak ako kedysi. Ked tam raz pridem, asi mi to tam bude pripadat velmi cudzo. Len aby ti nenasli na ultrazvuku trojicky, nebodaj stvorcata 😀 😀 😀

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust je to veru smutne...neviem,ci vies kde stali kasarne...... smerom do mesta, tak tam postavili velke nakupne centrum a uplne byva prazdne, vacsinou butiky odisli, vysoke najomne
a nesranduj s tymi trojickami.....ja som to cele roky pocuvala, ze nech sa pripravim, ze to mozem kludne cakat

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana mi bolo aj smutno za starymi kasarnami, ked ich zburali a na ich mieste postavili tie Masarycky. Tie som este zazila cerstvo postavene, odvtedy som v TN nebola.

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust jedine co tam funguje je billa....a teba to ani do tn netaha?...to kolko mas km do tn?

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana myslis tu, co je pri Kubrej? Ani nie, ked som bola tehotna, nemala som dva krat chut cestovat niekam. Teraz zase nie su rodicia s nami celkom zadobre, takze ma tam zatial nic netaha. Ani nas pes uz nezije...

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust nie nie, tu pri kubrej nie....billa je v masaryckach a ta jedina tam funguje, nejake dva bary a hotovo

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana aha, a oproti ODA je este stale ta vykopana jama alebo ju uz zasypali?

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust no este stale je vykopana a aj rybnicek vravel, ze sa to bude riesit medzi prvymi vecami....neviem neviem, zevraj tam boli aj nejake bagre, ze uz sa zacne nieco, ale asi nic

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana hotove kocurkovo. Rybnickov volebny program: zasypat jamu atd.

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust no uvidime ako sa to bude u nas vyvijat.....no uz 3x behom hodiny som sa bola rozpravat so zachodom...zaujimave, mne byva zle vecer, nie rano

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana no zle ti moze byt cely den, nie iba rano. Ked inak nepojde, zvola Rybnicek vsetkych trencianskych chlapov a vlastnorucne lopatami zahrabu tu jamu.

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust myslis, ze nas riso bude manualne pracovat? ....no uvidime

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana on je manazer 😀 robit pojdete vy 😎

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust on byva vedla nas, tak ja budem mat protekciu a budem riadit pracu robotnikov

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana on byva v panelaku?

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust no byvali rodicia a pocula som, ze sa ma sa vratit a mama ma ist inde......

stardust
27. únor 2011

@zuzanazuzana aj sa s Rybnickovcami poznas osobne alebo len prefrcite okolo seba?

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust nepozname, iba s jeho bratom.....ten je kamarat s mojim ex.....ale pred dvoma rokmi sme chodili na ich chatku do kubrej....

zuzanazuzana
27. únor 2011

@stardust no idem do hajan, prajem ti dobru noc

martinex
28. únor 2011

@zuzanazuzana nemyslim si ze dvojicky su vacsia vyhra...predsa len Dado sa uz sam naje,nemusim ho kojit,sam sa zahra.. a tak v pohode popri nom zvladam Adama..dnes som dokonca stihla uz umyt kupelku,wcko a zaluzie v spalni 😀
@stardust ja som muzovi povedala,ze ak zistim ze som zase tehu ze sa rozvadzam 😀 idem to preto poistit hned ako sa bude dat nejakym vnutromaternicovym telieskom alebo inou dlhodobou HAK 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru