• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

20. října 2017 
@zuzanazuzana he, ja sa tiez niekedy pytam, kde chce zubar vrtat, ked uz mam vsetky zuby ovrtane :grinning: Prednedavnom som si este nechala spravit tri korunky. :rolling_eyes:
21. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ja radsej tieto vseliake injekcie a podobne odmietam
21. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust tak zuby mas ako auto...aj o to sa treba starat...a ide to do penazi!!!!!
21. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana ja som mala odjakziva kazive zuby. Ale je pravda, odkedy mi jeden arabsky zubar v Trencine vysvetlil, ako sa mam spravne starat o zuby, uz mam tych kazov o dost menej.
21. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana no ja mam iba 2 blomby inak vsetko v pohode :slight_smile: som pocula ze este pocas dojcenia odchadzaju zuby ale neviem co je na tom pravda
21. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinkag papat normalne a umyvat zuby :slight_smile:
21. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ved to robim aj terazz :slight_smile:))
21. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no a ten byva v nasom dome, hihi...on je naozaj dobry!!!! ja mam zuby po mame, hrozi my aj paradentoza...a fakt sa o ne staram!!!!
21. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinkag no to viem, lebo ja som kojila 3 tyzdne...ved potom das vediet ci je to pravda!!!!
21. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana neboj dam ,inak neveite v ktorom tyzdni ma poslu aby som si sla riesit porodnicu??
21. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana to ti verim...nikdy som nechapala, preco do mna hucia nasi zubari, ze si neumyvam zuby, ked som si ich pravidelne umyvala..Vola sa Mehdi Morouhar ci tak nejak, ze? Az on mi vysvetlil, ako si mam svoje zuby spravne cistit.
21. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinkag v DE sa chodime predstavovat do nemocnice v 34.tyzdni.
21. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no ak to bude aj nas tak tak ma to caka o 2 tyzdne :sunglasses:
21. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinkag to ako myslis, ze riesit porodnicu?
21. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no vola sa mehdi foroughar...tak nejak...sa tu smejem, lebo priatel mi to diktoval a stale som sa mylila....no zuby su taka vizitka
21. bře 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana ah, aj tak vsetci vyslovujeme zle jeho meno, nie to este spravne napisat :grinning:
21. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust tak hlavne,ze vieme o koho sa jedna....on mi vzdy pomohol, ked moja zubarka neordinovala
21. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana pocuj, ty byvas v nejakom dobrom VIP panelaku: kontakty na Rybnicka, zubara...kto tam este taky znamy byva?
21. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust jasnacka!!!!!! asi nepoznas hokejistov lubo sekeras a milan bartovic...tak aj ti su z tohto domu
21. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana hej porodnicu myslim :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust : ja zas nemôžem veľa jesť a sladké nemôžem vôbec...- od sladkého mi je na vracanie a stúpa mi kyselina... :sweat_smile: takže má to aj výhodu, lebo sa aspoň nedávkujem cukrom...:grinning:... prestalo mi chutiť mäso, čo predtým som si nevedela obed bez mäsa predstaviť.... ale za to mi začali chutiť rôzne zeleninové šaláty, to je irónia, nakoniec sa dám na zdravú výživu, keď si to moje bábo a telo žiada :grinning: pri prvom tehotenstve som pribrala 16 kg a 15kg som stratila po pôrode, čo bolo super... ale za tie roky som nabrala dalších šesť, takže sa dokimu ani nečudujem, keď mi oznámil, že je tam sadielko :wink: ... a na to, že sa stravujem striedmo, som už znova pribrala 1 kg od 7 tt, a teraz som začala 10tt.
22. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinkag a preco si musis vybavovat porodnicu? nerozumiem...ved ked zacnu bolesti proste idem do nemocnice a hotovo!!!! alebo je to tym, ze ked si z blavy a je tam viac nemocnic, tak musis dopredu nahlasit do ktorej pojdes?
23. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana to je predsa bezne...ist sa prihlasit do nemocnice, spravia s tebou pohovor o tvojej anamneze, priebehu tehotenstva, vyslovis si svoje specialne zelania (napr. chcem rodit v stojke odchylena od zvislice o tridsadva stupnov, prajem si v pripade potreby PDA) a ked sa tam dovalis s porodnymi bolestami, resp. v bezvedomi, uz maju o tebe dokumentaciu a nemusis nic riesit.
23. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..tak a nase babatko uz nie je..cez vikend sme o neho prisli :unamused: no dufam, ze surodenec bude cim skor..
23. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 : to ma mrzí... :cry: želám Vám nech sa čím skôr zadarí a nech prebieha potom
celé tehot. v pohode... drž sa...
23. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enrikad nuz, uz som okej..cez vikend som si aj poplakala, ale zivot ide dalej :slight_smile: zistila som, ze je to celkom bezne, takze snazim sa to tak aj brat..
23. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka0 : to je dobre... :wink: drž sa...
23. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no to teda pocujem 1x...ja si uz nepamatam ako to bolo pri synovi....tak ja si dokazem nadiktovat vselijake poziadavky, len kto to bude platit,hm?
23. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana ved prave preto ze je ich tu viac,a ja chcem ist do tej ktora nepatri pod moj obvod ,preto som sa pytala:slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanazuzana nadiktovat si mozes, co len chces :slight_smile: PDA preplaca poistovna, polohy este spoplatnene nie su :grinning: Ja som lutovala, ze som si nezaplatila nadstandard, jednotku izbu, lebo spolubyvajuca straaaaaasne chrapala :confounded: . No ale tak to chodi pri zgrlosoch ako som ja.
23. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek