Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

adinkag
4. dub 2011

@stardust ved ano to je pravda,co nove inak ako sa mas?

stardust
4. dub 2011

@adinkag dobre, dik, akurat sa rozculujem nad vizualnymi zmenami firefoxu, adobe a menstruacnych vloziek...nech vylepsuju zdrojovy kod a funkcie, nie furt len ten vzhlad.

zuzanazuzana
4. dub 2011

@adinkag tak mam sa ovela lepsie, uz nevraciam...len sem tam, ked nieco nesadne......babo rastie, vo stvrtok som bola na prvej poradni....prve geneticke krvne testy su ok, lebo ma strasili, ze aj kvoli veku mozu vyskocit......vcera som trosku spinila, aj dnes, tak cusim v posteli a zase nic nerobim......a ty? tieto posledne tyzdne pojdu pomalicky, vsak?....ale aj tak to mas za par...hihi

flagicka
5. dub 2011

@zuzanazuzana to najdeš neboj 🙂 budeš chodit někam cvičit já od 20tt ano zaprvé jsem doma tak,abych něco aspon dělala 🙂 a bolejí mě záda tak sand i to pomůže to cvičení 🙂

flagicka
5. dub 2011

@zuzanazuzana dej jsem také nějaké fotečky jak ti roste bříško 🙂

flagicka
5. dub 2011

Dneska doporadny na 11.30h už se těším zítra jsem dám nový obrázek miminka,budou mi dneska brát krev.......

chirabell
5. dub 2011

@mata71 do genetiky nerozumiem, to co si napisala, ze chybne plodiky, neznie moc nadejne....ako bolo dobre kedysi zenam, neriesili tolko veci co my dnes, lebo vela o tom nevedeli. Ja som toho prikladom, moje mamka mala 39,5 ked som sa narodila, mala rh- a ja rh+ navyse mala slabu cuktovku a vysoky tlak uz aj pred porodom...a hoci jej radili lekari ist na interupciu neposluchla ich a dnes som tu zdrava a nic mi nie je 🙂 a este v jednom sa mylilim cely cas az do porodu som mala byt chlapec :D
nepoznam tvoju situaciu detailne a to tu napisane naozaj neznie velmi dobre, ale nadej vzdy ostava... tak v kazdom pripade drzim palceky, aby si tu situaciu zvladla co najpokojnejsie 🙂

mata71
5. dub 2011

@chirabell 😉 😉 dakujem,,no priznaky mam skoro ako tvoja mamina 😉 😉 ...a na "chlapca" si sa vydarila 😀 ano ako pišeš nadej je vždy tak si ma navnadila že poriešime čo to z manželom,,,skusime zajst aj za inou diabetologočkov,,vdaka na genetike zisti ake znaky nesie plodik,vajičko a spermia,,,,mne poslali potratene dvojičky na zistovanie,vyvojovo mali viac chromozomu,,,taakže je velikansky 99% predpoklad velkeho poškodenia deti po narodeni,preto ich telo vypudilo samo...ja vytvaram protolatky proti mužovym spermiam a ničim ich,,,telo ich považuje za bakterie,,,,,mala som oslabenu imunitu tak teraz mam až velmi silnu,,,,pa

chirabell
5. dub 2011

@mata71 drzim palceky, jeden lekar svet nerobi, mozno iny bude mat viac modernych informacii a najde riesenie situacie aj pre vas 🙂 a ak som ta trochu povzbudila, som rada 🙂

zdenush88
5. dub 2011

@adinkag tak daj potom vediet 🙂 🙂 🙂 🙂

zdenush88
5. dub 2011

@zuzanazuzana možno aj skôr ako o mesiac.. 🙂 🙂 🙂 teda ja som bola prekvapena, myslela som si ze zacnem citit az tak okolo 20tt a vidis.... 🙂 🙂 🙂

zuzanazuzana
5. dub 2011

@flagicka no mne cvicit asi nehrozi....som na rizikovom, krvacala som, este beriem stale hormony na udrzanie tehotenstva....a uz dva dni si utieram troska krv, tak sa aj celkom bojim

zuzanazuzana
5. dub 2011

@zdenush88 tak zevraj u viacrodiciek je to skor o dva tyzdne....tak sa naozaj cochvila mozem tesit

zuzanazuzana
5. dub 2011

@chirabell ahoj....ty s tvojou vahou si medzi nami stihla....ja ked som mala 80 kil , tak som sa celkom dobre citila.....pripadala som si skoro ako stihla.....hihi....teraz mam o 14 kil viac

adinkag
5. dub 2011

@zuzanazuzana no ja sa citim jak balon 🙂 malinke rozdava pekne kopance a hlavne v noci 😵 😵 ked ja chcem buvat rano mam oci jak vevericka malinke ale chvalabohu uz od piatku si konecne hodim nejaky relax 😎 😎

chirabell
5. dub 2011

@zuzanazuzana no hej, ale pred pol rokom som mala o 15 kg menej, tak ja to na sebe citim, ale nejak neriesim 😀

zuzanazuzana
5. dub 2011

@adinkag to ti verim, ze sa tesis na matersku....tie posledne tyzdne budu hroza co si ja pamatam so synom.....tak co budeme sa gulat

adinkag
5. dub 2011

@zdenush88 nevoj dam vediet aj ja som zvedava 😀

zuzanazuzana
5. dub 2011

@chirabell to ti verim....aj ja som minuly rok pribrala 10 kil po hormonoch....a ostatne kila som nabrala rokmi, tak som si zvykala

adinkag
5. dub 2011

@zuzanazuzana no to hej 😵 uz teraz mam dost unava neskutocna a neni sa kedy poriadne vyspat hehe bude urcite po ockovi aj ten stale vymysla 😵 😵

zuzanazuzana
5. dub 2011

@adinkag no ja kebyze teraz chodim do prace, tak neviem neviem....ja stale spim a uz ked rano vstavam som unavena....hihi....a to je super, ze budete mat dievcatko, aj my by sme chceli, ale zase v prvom rade cakame , ze bude vsetko ok

flagicka
6. dub 2011

@zuzanazuzana jéé aha tak si radši dojdi k dr.at si v pořádku 🙂 a drž se!!!!to bude dobrý uvidíš 🙂

zdenush88
6. dub 2011

@chirabell
@zuzanazuzana
..... no baby ja som bola ako decko strašne chudá... pribrala som ako 15 ročná enormne - na 70 kíl z 58.... potoms om sa pohybovala okolo 75kíl.... o dva roky na Cypre skoro na 90 za 4 mesiace!!!! 😠 😠 😠 😠 a po škole som schudla z 90 na 75 ale ako som začala podnikať - stresy, nepravidelná strava , vysadenie antikoncepcie a šup mala som hneď naspäť 90 plus dáke kilá navyše... teraz už mám 100 a to som si hovorila, že to v ŽIVOTE nechcem mať... heh.... 😠 😠 😠 hádam po pôrode to pôjde ľahšie dole,alebo čo.... 😒

chirabell
6. dub 2011

@zdenush88
@zuzanazuzana
tak ono je to aj o tom, akeho ma clovek partnera po svojom boku, ja mam papkaca, ktory je navyse vyborny kuchar a gurman...aj ked nechcem, je tak chutne, ze aspon hlt dva si musim dat, co mi chute narobi...teda...pred tehu...teraz dako prave chut na jedlo nemam, takze jem z rozumu, aby fazulke nic nechybalo 🙂 No a on prave nema rad vychrdle zeny, ze to nie je za co chytit. Hoci som tie kila pribrala pri nom, ani raz mi nedal pocitit, ze by som bola prenho menej pritazliva a teraz v tehu dokonca mi zakazuje riesit tieto veci, ak nahodou ja s tym pridem. A mam pravdu, dolezite je aby sme sa my citili dobre, pritazlivo pra nasich muzov a v pohode, aby aj babatka sa narodili v pohode...a po tehu sa uvidi...ale zas, laska nie je len o krase....vidim to aj na mojich znamych, zena pribrala po 2 detoch mozno 30 kil, muz je na pohlad polovica z nej, ale lubi ju tak, ze tu vahu vobec neriesia..a tak by to malo byt 🙂

vierka0
6. dub 2011

@iwusskaa ahoj Iwisskaa, ako sa vam dari s tehotenstvom? vyslo to ten mesiac ? slubila si, ze sa ozves 🙂

wirflik
6. dub 2011

@vladkas Ahojky,já měla 2x po sobě na kontrole tlak 140/90 a doktorka mi napsala prášky.Krásně se to srovnalo a i se cítím lépe 😉 Teď mám tlak v normě ,tak mi asi prášky vysadí a uvidí se.

simasara
6. dub 2011

@zdenush88 Ahojda, prosím kdy jsi měla pohyby miminka???

susanq
6. dub 2011

@wirflik: tak kazdy doktor ma asi iny standard, ja mam od zaciatku tehu na poradni a u internistky tlak 130/140 na 95, ale doma priam ukazkovy... 120/79... pravdepodobne trpim syndromom bieleho plasta :D akurat vcera mi lekarka povedala, ze ked mi doma stupne tlak horny nad 140 a dolny nad 85, mam si dat tabletku, co mi predpisala, inak nie. Ale uz ma pomaly pripravila na cisara, ze holt to tak asi dopadne, lebo ze ten tlak byva dost problem...

zdenush88
6. dub 2011

@chirabell no ja mám takého partnera ktorému moje kilá navyše vôbec nevadia, nikdy mi ich nevyčítal ani nič, práveže mi stále dáva najavo že sa mu páčim a som pre neho príťažlivá... 🙂 ja keby som chudla, chudnem len kvôli sebe, a svojmu pocitu samej zo seba... 🙂 takže po pôrode ked sa pustím do boja to bude kvôli mne a možno kvôli malej aby sa za maminku nehanbila.. 😉
@simasara v 16tt som zacítila prvé bublinkovanie a potom postupne kopančeky... 🙂 🙂

eviss
6. dub 2011

Holky ja bych mohla jist na tuny gumove bonbony :(((..To je strasny..Uz mate taky nejaky chute?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru