• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

10. března 2017 
@arlene kopance? tie zatial neviem, ale som v 19tt a uz zacinam citit pohyby..je to ako take vibrovanie vo vnutri, akoby tam rybicka chvostom vrtela :slight_smile: podla dr. je normalne citit pohyby tak v 20tt takze sme v norme :slight_smile:
3. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlene no, nemozes mat vsetko :grinning: takmer vzdy sa najde aspon jedna osoba s blbymi kecmi...
3. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skendy ja momentalne v 28 tyzdni nemam na bruchu ani stipku sadla a to som zacinala tehu s vyssou vahou ako ty :wink: ale moc nepriberam, vlastne momentalne som presne na tej vahe ako na zaciatku tehu, kedze som zo zaciatku chudla... teraz sa to posledne 2 tyzdne rozbehlo a nabrala som cosi, tak som sa dostala na vychodziu vahu, a to sa neobmedzujem, nevravim ze sa prezieram, ale dam si na co mam chut :wink:
a na kopance uz speky nemaju absolutne ziadny dosah, ved kope znutra babo a nie zvonka :slight_smile: moj kope o dusu, a citim to az velmi niekedy :slight_smile:
3. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlene Manžel stím problém nemá :grinning: naopak mám pocit ,že nic takovýho u mě neřeší! :wink: v praze www.gynporscan.cz - na mě teda žádný řeči neměla a pokud vím tak sestřičku měla taky baculku! :sunglasses: Pořád bere nové pacientky.

@vierka0 no doufám ,že bude vše v poho a už se na to moc těším!!! :wink:
3. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libka1 tak to je super!Doufám ,že to tak budu mít taky! :wink: držím palečky aby to tak šlo i dál a byli jste v pořádku a moc děkuju za podporu!!!
3. srp 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skendy Juu, díky za odkaz - hned na to juknu. Možná by nebylo od věci změnít lékařku ...když o tom tak přemýšlím :slight_smile:
3. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvej lekarky hubovala jej sestra na moje priberanie, u druhej nekecal nikto, ale zlizla som si to v porodnici :rolling_eyes:
3. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust V porodnici by mi uz asi bolo jedno co kto hovorí, musia ta odrodit a hotovo :slight_smile:)
3. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skendy tam jsem objednaná na 3D UTZ, tak už se těším
3. srp 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 dva tyzdne pred porodom som musela ist lezat do nemocky kvoli podozreniu na tehotensku otravu a tam si ma teda poriadne podal primar, dietologicka poradkyna (nic mi neporadila, lutujem, ze jej za tie blbe kecy platila moja poistovna) a zvysok lekarov, ktori museli verit primarovej neomylnosti.
3. srp 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust Tak to bolo urcite velmi neprijemne.... :-/ debili
3. srp 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elischka :slight_smile: paní doktorka je hodná a můžu říct ,že já jsem 100% spokojená a navím vím moc dobře ,že je i kvalitní lékařka a obornice na UTZ!!! :slight_smile:
@arlene pokud potřebuješ změnit ,zkus to .Samozřejmě každý s ní může mít jiný zážitek a pocit ,ale já jsem spokojená!!!
3. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skendy no kopance ani pohyby este necitim. Skor nejake bublinky a tak. A citit by si ich mala ak si prvorodicka, tak vraj az v 20 tt. Neboj, vsetky na to cakame :slight_smile: :wink: a aj ty sa dockas :slight_smile: a bud rada, ze manzel ma snahu, tomu mojmu to musim pripominat a vyhrazat sa, ze ho bude male volat ujo Stano :grinning:
3. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mima1983 ked som sa vratila domov z tej nemocky, zacala som si kupovat kolaciky a majonezove salatiky, ktore som si cely cas odopierala :dizzy_face: Kaslat na celu zdravu vyzivu! Asi to nebude nahoda, ze sme z rodiny pribrali v tehotenstve len my dve, ja a babka.
3. srp 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby je tu aj taka co mava zvyseny tlak? teda neviem aky je uz vysoky, ale ja idealny 120/80 nemam (TO ALE NEMA SKORO NIKDO), mávam tak 130(135)/90, niekedy takmer idealny....vy ste na tom ako?
samozrejme ked mam ist do nemocnice aj na obycajne vysetrenie, tak mam urcite tlak vo výšinách :grinning:
3. srp 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 ja som pred tehotenstvom mala skor nizsi ako vysoky..sa to pohybovalo tak okolo 110/70 do 120/80, vyssi som nezvykla mat..no a teraz mam vyssi, 130/90 som mala naposledy na poradni..tehotenstvo tlak zvysuje..
3. srp 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skendy ahoj, ja som sice tehotenstvo zacala s 88 kg, ale to nie je daleko od 95 kg...teraz vazim 95kg a dufam, ze viac neporastiem...brusko som na sebe dlho dlho nevidela, az okolo 25.tyzdna trosku vykuklo a teraz uz je take akurat pekne tehotenske....tieto fotky su z 26.tyzdna...
3. srp 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msekys sak ty sem ani nepatris :grinning:
3. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vierka0 no neviem neviem, ved rodit budem uz mozno ako trojciferna :(
3. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msekys Len my sme takmer trojciferne a este nie sme ani tehotneee :slight_smile:
3. srp 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@msekys taky si myslím ,že sem nepatříš! :wink: Máš krásné bříško a moc ti to sluší! :slight_smile:
3. srp 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte dievcence, prikladam moje brusko, fotacik trosku pokazeny, ale podstatne je vidiet :slight_smile: samozrejme vaha ide stale hore zo 65 som sa uz vysplhala na 98 :( aj stitnu mam zvacsenu a doki povedal zevraj to je sama voda lebo ja sa teda neprezieram a ze to po porode pojde vsetko dolu v co pevne dufam, lebo sa citim ako vorvan vyvrhnuty na brehu mora :(
3. srp 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riave s pociatocnou vahou 65 sem tiez nepatrís, ale ok, vyhadzovat ta nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. srp 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Inak zaujimave je, ze niektorá priberie 25kg a viac niekedy, a niektoré 10kg a dost..... od coho to závisí??? pocitam ze len od stravy nie, lebo sak asi ziadna sa nejako brutalne neprecpáva... či?
3. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mna dolahol teda v tehotenstve strasny hlad...ked som nejedla bolo mi katastrofalne, ked som jedla, nebolo mi az tak zle. Snazila som sa jest zdravo, t.j. vysoky podiel ovocia, zeleniny, a blablabla a az po navrate z nemocky som si dopriala aj tie majonezove salatiky, nech sa nemusim s nikym hadat o svojom jedalnicku. A v mojom pripade nepomahali ziadne rady z internetu o uprave strave, rozlozeni si jedal na mensie porcie, pojedanie tych hluz, co pouzivaju cinania vo svojej kuchyni atd. atd.
3. srp 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a zvykne sa vela kg nabrat aj ukladanim vody v tele....to je ked priberies aj pat kg od poslednej poradne :confounded:
3. srp 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ahaaaa, tak voda (svina!!! :slight_smile:))) , to som nevedela....
Ozaj, baby, aj studujete nejake knihy o tehotenstve? Ja mam doma zatial jednu, ktoru som dostala od kamosiek k svadbe, samozrejme som ju tak narychlo uz preluskala, ale inak nemam ziadnu...... ale asi si jednu este kupim ale to az ked budem riadna tehulka :wink:
3. srp 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 podla mna je voda este ten lepsi pripad :dizzy_face:
3. srp 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj kočky tak prikladám dnes fotené bruško :slight_smile: 36 tt
3. srp 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edita84 to už máš tuším "za pár" :slight_smile:
3. srp 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek