• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

4. července 2017 
@stardust máš odkazy v IP :grinning:
já si jdu se svým plavacím kruhem zaplavat do vany :grinning:D :wink: :grinning: :grinning:
5. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elennka niekde sa vludila chybicka, nejde mi otvorit ani jeden odkaz.
5. srp 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://elennka1.rajce.idnes.cz/

zkus takto, je to posledních 8 přidaných albíček
5. srp 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo potom přes FB, tam jsem odkazy zkoušela a měly by jet.. ono to někdy zlobí :frowning2:
5. srp 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta_petruska dakujem petuska, potesila si ma :slight_smile:
6. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash hned na zaciatku slo dole okolo 6 kg, prestali mi chutit jogurty a sladkosti a bola som hladna v pravidelnych intervaloch...
no a ta pravidelna strava mi zostala
teraz uz ale zjem takmer ckolvek a vaha aj tak stoji
myslim si, ze to zena nevie ovplynit - nie je to dietou a u tych, co priberaju vela to tiez nie je vzdy tym, ze sa prejedaju
proste treba sa na to vykaslat a robit vsetko preto, aby sme babatkam dodali vsetko, co potrebuje a ostatne sa bude riesit, ked uz nebudu uradovat hormony :slight_smile:
6. srp 2011 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peta_petruska Téééda. 6 kg! Tak to je super. No já přibrala už před otěhotněním a teď mám navíc cca 1,5 kg. Přitom fakt nemám ani žádné chutě a ani zrovna extra moc nejím. Prostě jsem takové děvče "krev a mlíko" jak se říká :grinning:
6. srp 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash :slight_smile: ved to potom pojde zase prec..., kto vie, mozno zacnem priberat, ked budem kojit...
6. srp 2011 ve 13:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže já nikdy nebyla žádné vyžle. Teda jednou se mi podařilo zhubnout tak, že už si všichni mysleli, že jsem vážně nemocná, lezly mi ven klíční kosti a uvažovala jsem o plastice prsou - protože jsem žádné už neměla :grinning: No, ale po letech jsem zase zbaculatěla. S chlapama to nejde. Člověk vaří, ochutnává... a je to :frowning2:
6. srp 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta_petruska netreba sa spoliehat na tie kecy typu: ked budes dojcit, pojdu kila supom dole, lebo sa vzdy najde par jedincov, u ktorych to ale vobec neplati.

Nechapem, co to mam za blbe hormony, ze nech robim, co robim, s vahou nadol nijak nepohnem...pritom som mala vzdy normalnu postavu, BMI okolo 22-23, aj som vedela ako chudnut (a pred tehotenstvom mi to islo).
7. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetky zienky pripajam sa aj ja xxxl velkosti a co je horsie som tehotna a som po Styridsiatke a neviem co s tym ako sa mam zachovat dve deti dospele studujuce a jeden 5rocny certik a co dalej neviem ako sa mam rozhodnut je tu nejaka maminka ,ktora rodila po styridsiatke ,alebo je tehotna a caka dietatko na bududci rok okolo marca? dakujemmmm :wink:
7. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzelik ahooj no ja sice este 40 nemam:slight_smile: ale som tehotna a cakam babo vo februari:slight_smile:
7. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam 41rokov som na vazkach a velkych :unamused:
7. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzelik tak ja tiez nemam po styridsiatke, ale nemam k nej ani daleko :wink: tiez som na tom dost podobne...jedno dieta dospele, a druhe 5 rocne :slight_smile: a v novembri tretie...a tesime sa vsetci
7. srp 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoooj no pre mna by to bolo stvrte :zipper_mouth:
7. srp 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no ved ja prave ratam s presnym opakom... :slight_smile:
7. srp 2011 v 16:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzelik to bude maly milacik rodiny :slight_smile:
A 41? ved to je len cislo, podstatne je, ako sa citis a ten vek je podla mna uplne v pohode...
7. srp 2011 v 16:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta_petruska prajem ti, nech ti to vyjde :slight_smile:
7. srp 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, môžem sa pridať? :wink:
7. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anzelik asi si viem predstavit co prezivas...v tomto sa neda radit...ty sama prides nato ake je najlepsie riesenie
7. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinkazv a si naozaj xxl?
7. srp 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust tomu ver. ale však to vidno aj na profilovke :grinning:
7. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinkazv ani nie :slight_smile: Kolko vazis?
7. srp 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinkazv co ten smutna smajlik? Ved este nemas ani metrak :slight_smile:
7. srp 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nic se mě nechce, zítra vstávat do práce a hned řešit problémy, co vznikly o dovolené...
drahouškovi jsem odpoledne dobarvila vlasy.. víceméně melír...
a teď bych se měla jít ukulturnit já..
a udělat pořádek ve fotkách, co jsem nafotila na dovči a nějak se mě do toho nechce..
7. srp 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinkazv co já bych dala za 98 :slight_smile:)) jsem na tom hůře...
7. srp 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no, ale mala som pred mesiacom ešte 102kg. a ešte v tej dobe si svokor robil srandu bez toho, aby tušil, koľko vážim, že po 100ke berú občiansky alebo že po 100ke sa už zabíjačka chystá. :frowning2: ja som pred prvým tehu mala 85kg, pribrala som 4kg a moja malá vážila pri narodení 4020g a deň po pôrode som mala 80kg, čiže ešte menej, než pred tehu. no pribrala som potom. keď mala dcérka 2,5 roka, schudla som za 3,5 mesiaca 16kg a udržala som si to rok. potom prišli stresy a ja v stresoch pchám do seba :frowning2: a to ma už od začiatku tehu pérovala doktorka za to, že som tučná. čo mi povie teraz, keď sa mi podarí otehotnieť. ak sa mi to vôbec kvôli takej nadváhe podarí :frowning2:
7. srp 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elennka no len ja ich mám pri výške 165cm :frowning2:
7. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám při 176 cm/115 kg... a skoro všechno na břiše :frowning2:
7. srp 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek