Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

eyael
25. srp 2011

@rebelie - jj, řešila, už při prvním dítěti. Budou ti stačit normální tvé kalhotky, balvněné, mě v nich nakonec bylo líp, byly mi příjemnější. Jen je třeba si hodně často měnit vložku - což asi budeš dělat i tak 😉 a počítat s tím, že se nemusí vždycky krev úplně vyprat. Takže mít třeba dvoje-troje na období těsně po porodu a počítat s tím, že je třeba vyhodíš, stejně, jako bys vyhodila jednorázovky. Mudrům je to šumafuk jaký spoďáry budeš mít 😉 🙂

vierka0
26. srp 2011

@eyael ja tiez nakupujem z bonprixu, vyhoda je, ze tam dokonca nakupujes o cislo mensie veci ako bezne nosis 😀 aj teraz som si tam nakupila tehu veci 🙂

vierka0
26. srp 2011

@finezuza mne zacalo brusko rast az v piatom mesiaci, vahovo som na tom momentalne tak ako som bola na zaciatku tehotenstva, pritom som vobec nevracala, vobec mi nebolo zle a stravujem sa normalne, tak ako predtym 🙂

eyael
26. srp 2011

@vierka0 - no zrovna bonprix mě zklamal, nemají tam mojí megavelikost, všechno na těhule-oteklý nitě. Nechápu, jak někdo může mít v těhu velikost 36 nebo 38?! 😕

libka1
26. srp 2011

@finezuza tak ja som donedavna nepriberala vobec a za posledny mesiac prask 4 kg 😕 nezmenila som stravu ani nic, skor asi zacinam zadrzivat vodu, mozno aj vdaka tym horucavam co su vonku... takze suma sumarum mam k dnesnemu dnu oproti vychodzej vahe +3 kg, kedze na zaciatku som schudla 😉
@darinkazv nebud bordova, urcite su aj take co su na tom horsie, ja sa staviam na vahu len z povinnosti, vazim sa doma na digitalnej a diktujem doma rano nalacno navazenu vahu, oni maju tu predpotopnu vahu, ze pomaly ani neviem kde ukazuje ta rucicka 😀 ale velice sa vzdy rozkyve ked na nu vyleziem a dlho jej trva kym zastane 😀

@rebelie kludne si ich po bokoch trochu nastrihni a mas po probleme, mne sa natrhli same 😀 ved aj tak su jednorazove a nikto ti ich okukavat nebude 😀

vierka0
26. srp 2011

@eyael som prekvapena, ja nosim take 48, a v bonprix nakupujem vrchy 44/46 a nohavice 48 a su mi dobre..zase az taka megavelkosti neni si, lebo to potom aj ja som 🙂

libka1
26. srp 2011

@eyael ja ma normalne plavky co som mala pred tehu, este minulu sobotu mi boli ok na kupku, mam tankini a hodlam si ich obliect aj tuto sobotu na kupko 😀 velkostne sa pohybujem kdesi na 48, niekedy mi je dobra 50, niekedy vleziem aj do 46, zalezi od znacky, ale to skor zriedkvao 😉

eyael
26. srp 2011

@vierka0 - tak to mě překvapuje, protože na webu neměli od těhu plavek žádnou velikost větší než tuším 42. Jinak já mám stejné velikosti jak ty 😉 😅

libka1
26. srp 2011

@eyael mam presne tieto, velkost 48 http://www.neckermann.sk/sk/nm2/sport/sportove_...
nosila som ich este pred tehu a teraz pekne rastu s bruskom a vyzeraju dobre, co ma dost prekvapuje 😉

vierka0
26. srp 2011

@eyael ja som si nakupila toto (ale na slovenskom portali)
http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=111725
http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.779... - toto je super 🙂
potom ten tehotensky pas, sveter, a este viacej veci, niektore mi boli velke tak som vratila, ale este sa chystam objednat podprsenku na kojenie aj nejake saty (chystame na sa na svadbu)

vierka0
26. srp 2011

@eyael ach, dokelu, teraz citam, ze ty hladas plavky 🙂 slepa som 🙂 no veru, asi by som si vybrala tankini, trosku vacsiu velkost, alebo sa tusim daju kupit aj kombinacie, ze vrch plaviek ina velkost ako spodok..sak dvojdielne nechces ?? tam brusko nemusis vopchat, proste trci 🙂

eyael
26. srp 2011

@vierka0 - jj, hledám plavky, ideálně tankiny, dvojdílné jsem neuvažovala, protože nevím, jak do nich půjde bříško - mám jizvu po císaři, tak mě tlačí cokoli co je nízko a přes bříško zas vše netěhu 😠 tak jsem hledala primárně těhu tankiny...
jdu se podívat na ty odkazy cos poslala...

libka1
26. srp 2011

@vierka0 mam presne tie dziny co si na ne pridala link 😉 som s nimi spokojna 😉

eyael
26. srp 2011

@vierka0 - tak jsem si objednala ty béžové tankiny, cos poslala odkaz. Vůbec si tedy nejsem jistá velikostí, ať jsem se měřila jak chtěla stejně nevím, tak uvidíme co přijde. Bohužel to bude těsně před dovolenou 😕 , v sobotu letíme, tak doufám, že mi padnou, jinak nemám v čem do bazénu 😨 netěhu plavky co mám tak jsou jednodílné a bříško se mi do nich bohužel už nevejde 😒 jsou taky vel. 44 ☹

rebelie
27. srp 2011

@eyael Hm, to mě taky napadlo a je to záložní řešení, jen mi přijde, že ty síťované asi přeci jen lépe dýchají... No, včera jsem pověřila kamarádku lékarnici, ať omrkne, jaká je nabídka a jaké lze objednat největší velikosti... Sama není žádný cvalík a říkala, že by pro sebe asi brala XL, takže celkem chápala, že já řeším, co koupit...
@libka1 No nastřihnout to asi jde, ale co když mě budou tlačit i přes břicho? Jestli neseženu nějaký velký jednorázovky, tak si prostě asi vezmu nějaký starší svoje kalhotky, a pak je prostě vyhodím...

stardust
27. srp 2011

@rebelie sestricka musela hladat, ale napokon nasli v nemocke tie sietkovane gatky aj pre mna (ku koncu teh. som mala velkost 54)

rebelie
27. srp 2011

@stardust Tak super - já doufám, že kamarádka v té lékárně taky něco objeví, případně doobjedná a já si nějaké radši pořídím + vezmu pro jistotu nějaké starší bavlněné kalhotky a nějak to snad půjde...

lennetfrigg
27. srp 2011

Ahoj holky, nakoukla jsem k Vám náhodou, jelikož jsem taky xxl těhulka i maminka. A nějak je na diskuzích mrtvo. Ale koukala jsem, že řešíte kalhotky do porodnice, ja si koupila tady ty:
http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/kalhotky-fixacn...
Jsou opravdu veliké, mám opravdu značnou nadváhu a vlezu do nich. Běžně v lékarně jsem je ale u nás nesehnala ani na objednávku. Možná spíš ve zdravotních potřebách. Ja si je objednala, sice škoda, že dá člověk za poštovné, ale přišly během 4 dnů.

lennetfrigg
27. srp 2011

Jsou na obvod 100-160 cm. Sice píšou, že jsou na inkontinenční vložky, ale myslím, že je to jedno. 😀

rebelie
28. srp 2011

@lennetfrigg Díky za tip - zaúkoluji kamarádku z lékárny, ať to zařídí...

zdenush88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stardust
29. srp 2011

@zdenush88 ahoj kocikova maniacka 😀 😀 Gratulujem k tvojmu prirastku 🙂

zdenush88
29. srp 2011

@stardust Ahoooj dakujeeem... 😉 😉 tak už sa z malej vytešujem a popritom by bodlo aj schudnut... heh.. 😉 😖

stardust
29. srp 2011

@zdenush88 neboj, schudnes...

zitaje
29. srp 2011

Baby ja ked som rodila, tak sme chodili prve dni bez nohaviciek len s vlozkou medzi nohami (co pri mojich stehnach nebol vobec problem 🤐 ) a potom som mala obycajne bavlnene gatky a podla mna to uplne staci. Bez nohaviciek sa lepsie hoji nastrih - teda ak sa mu nevyhnete.
Ja som mala problem skor zohnat nocne kosele na kojenie - cize take, ktore sa rozopinaju dost hlboko, nie len dva gombiky, ale zas doma to uz bolo jedno.

peta_petruska
29. srp 2011

Ahojte 🙂 Dlho som nic nenapisala, lebo maly sa vypytal na svet o 3 tyzdne skor. Takze ja to mam za sebou a vam drzim palce 🙂

vierka0
31. srp 2011

@zdenush88 jeeej, to uz mate mesiac a pol ?? blahozelaaaam ! 😉

zdenush88
31. srp 2011

@vierka0 už pomaly aj 2 mesiace 😉 buduci tyzden utorok .... 😉

mima1983
31. srp 2011

Takze babulky, prvý mesiac nevyšlo... dostala som vcera menzes :-/ ale tak neberiem to zatial nejako tragicky, predsa sme len začali, a ani nepočíali plodne ci neplodne dni.... teraz v septembri si tu uz vypocítam a uvidíme a mozem ist zase kupovat Femibion, este tri tabl.a spapaneeee

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru