Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

cbabu
27. zář 2011

váhu absolutně neřeším nad sto jsem začínala a co tak přiberu no, přece nebudu v těhu hubnout, nepřežírám se ale a i se nemíním nijak omezovat.

lenkalienka25
27. zář 2011

@anien no ved ja tak isto,niekedy mam strach ci sa maly hybe,ale hadam je vsetko ok,ozvi srdiecka su v poriadku,len je to taky blby pocit

lenkalienka25
27. zář 2011

@zitaje no asi to tak je,tak uz len musim vydrzat do konca,uz nemam vela🙂dakujem

zuzanazuzana
1. říj 2011

ahojte......len vam chcem napisat, ze uz sa mi narodila dcerka sabinka, 2910g a 48cm......

basimka
1. říj 2011

@zuzanazuzana gratulujem k princeznej

cbabu
1. říj 2011

@zuzanazuzana moooc gartuluji a malinká a´t krásně roste a dělá jen radost!!!!

cbabu
1. říj 2011

@lenkalienka25 ještě chvilku a mímo bude s tebou se máš!!! 😵

lenkalienka25
1. říj 2011

@cbabu no uz sa na to velmi tesim🙂

lenkalienka25
1. říj 2011

@cbabu a ty tiez uz nemas dlho,kedy to cakas?

cbabu
1. říj 2011

my ještě tři měsíce a už se nemužu dočkat až budu mít toho broučka v rukách =o)

cbabu
1. říj 2011

@lenkalienka25 no máme dle dr na genetice termín 4/1 ale on sito určil tak jaxi divně 😠 dle mého počítání a dle mojí dr to bud ezřejmě ještě letos 😎

lenkalienka25
1. říj 2011

@cbabu mozno dostanete vianocny,alebo silvestrovsky darcek 😉

cbabu
1. říj 2011

@lenkalienka25 věřím že se to přehoupne už rychle, dyť už do teď to uběhlo neskutečně 😲

cbabu
1. říj 2011

@lenkalienka25 já jsem to manželovi říkala taky, a včera jsem se bavila s tchýní a říkám já už to vidím jak na vánoce rodíme 😀 nevím prostě mám takové tušení

lenkalienka25
1. říj 2011

@cbabu no veru ide to rychlo,neskutocne....

cbabu
1. říj 2011

@lenkalienka25 jj no ale už aby to bylo jinak budu mimi muset převlíkat dvacetkrát denně aby jsme unosili hadříky co budem mít, pořád nakupuju až je to hrozně, a nějak se mi nechcou nakupovat ty větší velikosti ale na ty broučky 62 velikóst 😀

lenkalienka25
1. říj 2011

@cbabu no ja mam toho tiez dost nakupene,ale terraz ma to akosi preslo,lebo uz nevladzem chodit po obchodoch,takze som spokojna🙂

cbabu
1. říj 2011

@lenkalienka25 jééé no už abych taky byla v této fázi 😀 co čekáte?? Nebo chcete překvápko??? My zřejmě chlapečka já říkám na 99% protože já ani manža jsme pindíka neviděli 😒

lenkalienka25
1. říj 2011

@cbabu mi budeme mat maleho Miska🙂bude sa volat po ocinkovi🙂

cbabu
1. říj 2011

tak hlavně ať jste v pořádku a zdravoučcí, měj se krásně a vše ať dopadne dobře!!!! Hodně štěstí 😵

lenkalienka25
1. říj 2011

@cbabu dakujem a napodobne vsetko dobre prajem🙂

cherry1981
2. říj 2011

Ahojte tak aj ja patrim, medzi tie xxl, aj ked nie vzdy som patrila. pri prvom tehu a druhom som mala 60kg pri mojej vyske 165. Len po druhom porobe co je uz davno som raz schudla potom pribrala a uz viac neschudla a teraz pri mojej vyske vazim 75kg. Bojim sa aby som nepribrala moc a nesla rodit ak vsetko bude v poriadku ako 100kg. 😀

basimka
2. říj 2011

@cherry1981 ved ty nie si xxl ,mat tvoju vahu tak skacem od radosti.

mima1983
2. říj 2011

@cherry1981 tiez si myslim ze mas od XXL hodne daleko... 🙂

cherry1981
2. říj 2011

@basimka hihi no tak to som teda keby si ma videla nazivo tak stihla niesom a ani tak akurat 😀 ked nosim oblecenie 46 je podla mna doooooooost vela.

cherry1981
2. říj 2011

@mima1983 No baby tak ste ma potesili 😀 len inak vyzeram nazivo 😀

basimka
2. říj 2011

@cherry1981 tak ak sa citis ze si xxl tak ta pekne vitam v klube,ja mam alebo som mala velkost 50 tak neviem kto je xxl??? 🙂

cherry1981
2. říj 2011

@basimka No ja sa tak aj citim ale my to aj vela ludi hovori 😕 Ale tak teda budem pri Vas XL 😀 A dakujem za privitanie 😉

basimka
2. říj 2011

@cherry1981 v porovnani somnou si len obycajne L 🙂 🙂 to ako ze ti niekto povie ze si velka ? nechapem mne to nikto nehovory,a keby aj tak nech sa kazdy pozre najprv na seba 🙂 preco by si mala mat problem ved mas uz dve deticky a cakas 3tie tak vobec nie si velka

cherry1981
2. říj 2011

@basimka Ja som pri prvom aj pri druhom vazila 60 kg. a pri kazdom som pribrala 20kg 😔 Potom sa mi po malom podarilo schudnut na moju vahu, ale zase som pribrala a uz mam vahu75 kg dakedy v zime 78 uz roky.
Jasne ze maju narazky, lebo nikdy som nebyvala takato, takze u nas narazky su, ale ja ich uz berem jednym uchom dnu a druhym von 😔 Len nemam rada, ked sa niekto obuva do mm, ze ci mu to nevadi, to mi raz velmi ublizilo, ale kaslem na takych ludi. Aj moj syncek je ttrosku pevnejsi, a neznasam ked sa donho niekto obuva ze to si po mame taky tlsty 😔 ☹ , ale to je uz o inom, a takych ludi uz ignorujem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru