• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

13. září 2017 
@mima1983 Ale já tu fotku nikde nevidím :confused:
Jinak s kily navíc se teď rozhodně netrap! Když budeš jíst rozumně, tak příliš nepřibereš :wink: Hlavně mít dostatek vitamínků a všech potřebných živin pro miminko :wink:
25. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ani ja som nevidela :slight_smile: kuk jej album a uvidis :wink:
25. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ojika mojenko, v mojich albumoch alebo ked si das Fotoblogy, aj tam by sa mal ukazat..
Skus takto: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/mima1983/album/ze-by/
26. říj 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 - po mě to chce taky registraci - asi proto, že jde o slovenského koně :wink:
26. říj 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 - tak ne, stačí se přihlásit svým loginem i na slovenského koně :wink:
26. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 Aha, ono jde o registraci na slovenského koníka. Ve finále jsem se přihlásila svým nickem z českého koníka a pohoda :wink: Je to tam!!!!! Gratuluji. Hodně odpočívej, šetři se...
26. říj 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj těhulky, jsem potřetí těhotná a nikdo kromě tatínka to neví...Při prvním jsem měla 129 a přibrala 10kg, při druhém 96 a přibrala jsem 6, ale syn se narodil a měl 4,85kg, těď mám 80 a žádné přibírání nebude....Postupně jsem to shodila pohybem, ale mám alergii a astma tak je to složíté.Děti mají 12 a 15 a mě vstávají vlasy už teď hrůzou na hlavě co tomu řeknou.
26. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ojika dakujem krasne :slight_smile: vsetky ste tu strasne zlaté :slight_smile: snazim sa, teraz ma chytá nadcha, cize to ma moc netesí ale drzim sa... vela vitaminkujem, tak snad sa to nezhorší.....
26. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 nezhorsi, nebojkaj.. ste na to dvaja :wink: tak hlavne vela zdravicka.. a potom sem hod foto prcka
26. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 Tak to gratuluji :slight_smile: a přeji aby okolí mělo jen kladné reakce :slight_smile:
27. říj 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 budou nadšené.o)
27. říj 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 Mě na nádku platí jen Herpesan, to je bylinkový krém s bylinkami a včelím voskem a mateří kašičkou, nebo Vectavir a B komplex, doktorka říkala tak 6 tbl.denně,mimi to prý neublíží :slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě pomohl hodně preventan quattro a čaj med citron klasika když rum nemůžu :grinning:
27. říj 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jaka byla vase vaha pred otehu? ja s toho mam depku:(
27. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melindus vidis to, drzela jsem palce a gfratuluju k princezne, jmeno uz mate?
27. říj 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka 75 kg, pred druhym tehotenstvom 109 kg plus minus...cisla si uz radsej ani nedrzim v hlave :cry: :cry: :cry:
27. říj 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust tak to jsme na tom podobne, jak se k tobe chovali v poradne? moje doktorka teda nerekla vubec nic, naopak rikala ze je to super otehotnet brzo po vyndani teliska, ale ten pocit co mam ja az si budu muset stoupnout na vahu..jeste ze je i sestra silna:D
27. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka v starej poradni do mna stale rypala jedna vysusena dazdovka na pozicii zdravotnej sestry, ci mi prilis vela chuti, na druhej poradni mi nikto nekomentoval vahu, az primar v nemocnici :confounded: a potom ma deptal cely personal, lebo pan boh primar bol rozhnevany...
27. říj 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no to se mam asi na co tesit..mam tu smuluze mi neni ani blbe, takze ani nezhubnu:D ne, dulezite je aby bylo vse ok, jak si na tom ted po porodu? a co tlak v tehu?
27. říj 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka mne bolo aj blbo, pocas celej doby oboch tehotenstiev, ale nebavilo ma furt zvracat (a potom platit stovky eur za opravu zubov) t, tak som si pomahala medikamentozne. Dufam, ze budes mat stastie na dobry personal. Tlak mi trochu stupol ku koncu, ale nebolo to az take dramaticke...okolo 140 na 90. Uverila som reciam, ze pri dojceni schudnem, stal sa pravy opak, co bola predtym voda, sa zaplnilo tukom :angry: Ale teraz mi skoncila materska, som znova v strese a zistila som, ze su mi volnejsie nohavice...tak hadam dam tie kila niekedy dole.
27. říj 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stardust ja taky u kojeni neshodila vubec nic a to jsem kojila pres rok, snazim se jist zdrave a casto, jenze proste ty majonezove chlebicky, ktere normalne nejim..oo muj boze...jinak diky, snad ano, nastesti budu rodit ve velke porodnici tak pochybuju ze tam budu jedina tlusta. Kolik si pribrala pri druhem tehu? pisou ze cca 7 kilo by se melo, ale podle me to bude tak 12
27. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka okolo trinast...kaslem na cele tabulky, hlavne, ze su moje deti zdrave.
27. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stardust no ja si taky rikam ze pribrat 7 kilo je pomalu nemozne, ale necham se prekvapit:slight_smile: diky:slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka podla mna si telo vypyta, co potrebuje a kto vie lepsie, co telo a plod potrebuju? Matka, nie nejake statisticky spravovane data.
27. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust presne tak:slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka ahojki, vobec nemusis mat depku, lebo potom by sme ju asi mali mat vsetky ktore sme nad XL.... ja som sa akurat tento tyzden dozvedela ze som tehu .-) a moja vaha je dnes 98kg - 99kg.... takze asi tak, tiez nemam z toho zrovna uuuuzasny pocit, ale pred dvomi tyzdnami som zacala dukanovu dietu - a pri nej som pekne schudla zo 105kg na 99kg, no ale teraz ju uz samozrejme nedodrziavam, ale snazim sa stravovat zdravo..... takze vobec nemaj stresy.... apropo, je to moje prve tehu :slight_smile:
28. říj 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Ďakujeme pekne :slight_smile: ! ešte nabudúci týždeň ideme do BA na ultrazvuk a dúfame že aj tam nám povedia to isté že je všetko v poriadku!!!!!!
28. říj 2011 v 10:58  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust - vyusušená žížala jako zdrav. sestra :grinning: jsi mě pobavila :grinning: mě zas v poradně vydeptává jedna sestra, která brblala, když jsem jeden čas nepřibírala :sweat_smile: teď mám navrchu 8kg a ještě není konec, i když tedy mám dietu kvůli cukrovce, ale stejně po pár dekách jdou kila nahoru. Ale každej si může trhnout nohou, nechávám to plynout přirozeně - snažím se nepřejídat (ono to stejně nejde, když mimčo tlačí na žaludek a vnitřnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) jím vitamíny a co nejvíc vyváženě a uvidíme po porodu a kojení.
29. říj 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? ve středu mě čeká náš první ultrazvuk, kde nám doufám potvrdí, že je miminko tam kde má :slight_smile: jsem po IVF :slight_smile: a moje váha je krásných 97kg :slight_smile: :slight_smile: doma mám už devítiletou cácorku :slight_smile:
29. říj 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 drzim palce:slight_smile:
30. říj 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek