Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
25. únor 2009

caute baby, zdravim po dnesnej stahovacke...
padam na papulu a to nic nenosim, samozrejme.... a zajtra zase.

mirun to musi byt otrava.... mna to caka od buduceho tyzdna kazdu stredu. to som netusila, ze ked miminko spi, ze sa to nenacita. no, tak to ho musim zobudit, kym pojdeme..... budem mu klopat na brucho.

marian to sa ti to povie, ked uz mas baby u seba. vcera som to hovorila manzelovi, ze budem asi rodit opita, lebo poldecak po tolkych rokoch musi urobit svoje, a on mi to dokonca odsuhlasil. tak sa chudak boji... viac nez ja. tak som mu povedala, ze ak si to praje, ja sa kludne strieskam po dobraz bozi, lne neviem, co na to v nemocnici.. hahahaha, by mi maleho hned zobrala socialka...

mirunda
25. únor 2009

jaber, dohlížení dá někdy víc zabrat než samotný stěhování.. 😉 Otrava to je, ale co se dá dělat.. snažila jsem se mimčo vzbudit, ale nestačilo to, ale jakmile jsme přijeli domu, tak začalo řádit..mrška jedna 🙂 Zítra ho začnu budit už v autě cestou, abych měla jistotu 😀

Marian, zatím o tom jen mluvíme, ale nikdy neříkám nikdy 😀 Samozřejmě taky budu radši, když to příroda zařídí sama, když to spolu zvládáme už 3/4 roku, tak těch pár dní není nic.. 😉 Ale já už se tak hrozně moc těšíííím, že nevím, jak dlouho to ještě vydržííím 😀 😀

zuzkaaaa
25. únor 2009

ahojte babaenky, jabera ty máš albumík a mne ho nechce otvoriť 😠 som zvedavá a len jedn fotku mi otvorí, to len mne robí? vidím, že si už 36 týždeň už sa to pomaly blíži, mirunda stavím sa, že tento víkend porodíš, bosorka som čo? 😀

adelinka
25. únor 2009

ahojky..tak ja mela rozletane..servis a ceka me technicka na aute 😝
vecer juknu 😀

jabera
25. únor 2009

ahojte, nestiham... spala som jak dudek a balime. zuzi, pokusala som sa pridat fotky a nejde mi to... nechapem....

mirunda
26. únor 2009

Zuzi, jestli to vyjde a o víkendu opravdu porodím, pošlu ti čokoládu!!! 😀

jabera
26. únor 2009

mirun drzim ti palec!!!! este v sobotu vecer tu budem, potom dlhsie nie, budem bez netu. keby si bola este cela, skus sem napisat v sobotu podvecer, dobre? nech viem..... budem na teba mysliet... si taka moja predzvest, ze aj mna to caka..... hlavne bud na ich drza, ak by boli oni k tebe, su tam pre teba. ale verim, ze bude vsetko ok. ak to na mna nepride kym dostahujeme, bude to len dokaz, ze maly este nechce von.... papa, zatial

adelinka
26. únor 2009

bre ranko 😀
u nas noc nic moc..petan je nemocny a tak musim k dr.ma hrozny kasel asi na pruduskach ☹ to ma vlezene

kackabrcka
26. únor 2009

ahojte kocky 🙂

evuse vravela mi kamoska co ma mesacne ze syncek jej tiez nespava v postielke tak kupovali kolisku lebo tu je to moda.. no my sme kolisku tiez dostali, nadsena som nebola ale uz to vidim ako prakticku ved ked pristavim kolisku aj s drobcom rano tatinkovi pri postel a ja si pohajkam 😀

marianeta
26. únor 2009

🙂

Adel tak mas starosti vyse hlavy co?

Jaber nic sa neboj ja som trpela v bolestiach tyzden kym sa narodil.Lezala som na rizikovom tyzden pred porodom od piatku.V nedelu som zacala mat bolesti take stahy a tvrdnutie brucha,a nikto so mnou nic nerobil, vraj sa neotvaram...TAk potom necudo ,ze som mala vodu zelenu a maaly mal nejaku infekciu.

Mirun mozu to byt hodiny ,ale aj tyzden kym to pride, ale prajem nech cim skor 😉

Jaber a nemas moc velke tie fotky ?lebo max. velkost moze byt tusim 700kb.

zuzkaaaa
26. únor 2009

ahojte babenky, mirunda ako si dopadla u lekara? jabera hlaavne sa nenamahaj aby sa ti nic nestalo pri stahovani,
adelinka chuda malicke dufam, ze sa cim skor vylieci
kackabrcka myslim, ze je to dobra vec keby ze mam miesto kde ulozit tak aj ja si urcite kupim kolisku

zuzkaaaa
26. únor 2009
kackabrcka
26. únor 2009

zuzkaaaa no ja som ju nechcela ale dosla som zo SR a bola tu.. ale ako vravim taticek si bude miminka cez vikednik uzivat tiez, nakolko je koliska na kolieskach 😀

zuzkaaaa
26. únor 2009

jeej jabera uz mas fotecky, supeeer 😉

jabera
26. únor 2009

marian no tak to si ma vobec nepotesila.... ja radsej citam o takych velice rychlych, max. 3 hodinovych porodoch od prvej kontrakcie.

adel boooooze, chudak... a chudak aj ty, teda... nejak su teraz dost chore deticky, co pocuvam. tak sa drzte.

zuzi, pozeram, ze navody na urychlene porody? hned omrknem....

neviem co bolo tomu albumu.... nakoniec som ho cely zrusila a znovu vsetky fotky nahrala... zacinam mat pocit, ze albu, bol prazdny od sameho zaciatku............ podotykam,ze ho mam od zaciatku tehotenstva skoro... fakt neviem, ci bolo tie fotky niekedy vidno.

mirunda
26. únor 2009

Jaberko, pokud budu v sobotu ještě doma, tak určitě napíšu..já myslím, že to bude dobrý, nebojím se ničeho 😝 Ale nesmím číst takové zkušenosti, jako píše např. Marian, to mi nahání trošku strach 🙂

Zuzi, u dr. bylo všechno v pořádku, srdíčko miminka taky v pořádku, ale bohužel se prý ještě mezi nás nechystá.. v sobotu jdu znova na monitor, teď už budem chodit každý druhý den.. :( Tak to se mi moc nechce, ale co se dá dělat..

Adel, držim pěstičky, aby se Peťa co nejdřív uzdravil!!!!

jabera
26. únor 2009

mirun pred chvilou si hovorim: no, tak mirunda uz rodi... urcite... a hen! ty takto... leniva je ta tvoja Lilianka.

mirunda
26. únor 2009

jj, přítel říká, že je vidět už teď, že je po něm - že prý má na všechno dost času a nikam nespěchá 😀 😀

zuzkaaaa
26. únor 2009

jabera tie kočíky sú super 😉

jabera
26. únor 2009

jeeeej, ty si to uz videla? som rad, ze sa ti lubia. nazivo su este krajsie.....prave som to dokoncila a chcela som sem napisat, ze som ten album zalozila. mne sa hrozne pacia....

zuzkaaaa
26. únor 2009

ja všetko vidím 😀 som zvedavá veľmi rada pozerám albumíky!

marianeta
27. únor 2009

Ahojky.

Jaber kde je take muzeum kocikov?
Inac ten zeleny s okienkami ,tak v takom niecom podobnom som sa aj ja vozila ibaze bol biely 😀

zuzkaaaa
27. únor 2009

ahojte babenky...
co nove? ja som mala otrasnu noc, strasne ma boleli nohy 😠 ledva som nieco spala

jabera
27. únor 2009

ahojte holky.
zuzka, chapem... a caka ta takych noci este par... ja som si vcera zas trosku pogrckala, uz sa bojim jest, mozno konecne schudnem. 5x si rozmyslim, kym do niecoho zahryznem. uz som aj dobre nervozna zo stahovania. ale uz finisujeme.

marian to muzeum je v nemecku. je to najvacsia a najstarsia zbierka v europe...

marianeta
27. únor 2009

Zuzi treba muza prinutit nech masiruje 😀 .Aj ten moj musel ked som bola tehu.

marianeta
27. únor 2009

Aha Jaber tak tam sa nechystam 😀 .Ja ze niekde tu na SK.

zuzkaaaa
27. únor 2009

jabera tak to ti vobec nezavidim, marianeta tak to mas pravdu 😀

zuzkaaaa
27. únor 2009

jabera a este priberas? ci uz ani nie?

jabera
27. únor 2009

priberam.... preco by som nemala? hahhahaha ked zerem, tak priberam. v stredu mam poradnu, tak uvidim, ci mi to vracanie, ktore sa stupnuje a tato stahovacka, nahodou nepomohli. lebo som v jednom kole, vzdy si trosku sadnem,alebo lahnem,ale tusim som sa nehybala tolko za posledneho pol roka, ako tento tyzden....

zuzkaaaa
27. únor 2009

aj ja mam poradnu buduci tyzden vo stvrtok ale podla mna teraz nic nebudu robit , max mi zoberu krv, ja by som bola najradsej keby mi vzdy robili aj sono 😀 ale na tych fotkach nie su vidiet tie kilecka vobec 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru