• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

10. března 2017 
Zdravím všechny nové i stávající těhulky v diskuzi! Nějak to tu nestíhám vůbec číst, natož psát. Užívejte si krásného počasí, my jsme s malým venku skoro pořád a je to paráda (a váha díky tomu taky už pár dní nestoupá :wink: )!!!
2. bře 2012 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Nebojkaj sa, vsetko je v poriadku, mame velke bruska, ale babatko ma dost miesta. Ja zajtra zacinam 18tt, ale este som nepribrala, malinke necitim zatial.. ale verim ze vsetko je ok, tak ako u teba :slight_smile:
2. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočeny vidím že tu píšete ako o život :o)
super baby ja som pribrala už 1,5kg a pondelok ideme do poradne a už teraz mám mindráky :frowning2:
dúfam že som nepribrala zas :frowning2:
lebo neviem ako bude vyzerať neskor :angry:
baby držte sa :slight_smile:
2. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se mezi vás přidat? Když tahle diskuze začínala, tak jsem sem chodila, ale po porodu už nějak nebyl čas a ted když jsem zase těhu, bych se ráda zase zapojila :slight_smile: I když teda u mě už to není o XXL, ale o třech a více X. Při prvním těhu jsem začínala na 97kg, přibrala jsem 16kg, takže jsem rodila se 113kg. Myslela jsem si, že horší to být nemůže, ale ouha :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes mi bylo potvrzeno těhotenství a moje výchozí váha je opravdu úúúžasných 106kg. Opravdu se hodně bojím toho, že budu rodit se 120kg, že porod neudýchám, že nepřežiju bolesti zad, těhu cukrovky atd. U prvního jsem byla taky machna, ale nějak jsem si to nepřipouštěla. Ted teda hrozně plaším, protože vím, do čeho jdu. Už jen vidina toho, že v posledním trimestru běhám každou hodinu na záchod, mě děsí. No, slovo běhám je trošku utopie, trvalo mi deset minut, než jsem se vyvalila z postele. Potřebuji trošku uklidnit...
2. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskachrumka pred poradnou treba co najmenej pit...jeden pohar vody, hned je 0,2 kg viac na vahe :grinning: :grinning:
Ja som raz pred poradnou spucovala cely zlty melon, ten mi spravil hadam aj plus dve kila, o dva tyzdne som vazila na poradni tak isto...taka vysusena sestricka hovori, ze aspon som nepribrala, ja na to, ze hej, ze to bolo tym melonom.
2. bře 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko holky..chytá mě depka...koukala jsem na sebe do zrcadla....bříško mi příjde spíš jen jak špek...a prcka necítím....mám strach,aby bylo vše ok....
3. bře 2012 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek07 neboj sa bude vsetko ok, ja som do tohto tyzdna, cize do 23tt, som citila iba sem tam malilinke šimorenie.. až tento tyzden, sem-tam mini kopanček... ono to príde, ale tiez som uz bola neštastna :slight_smile:
3. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 jsem pořád vyklepaná..o jedno mimi jsem přišla a asi dokud nebudu drobka držet v náručí,tak se budu strachovat asi pořád
3. bře 2012 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ja sa na poradni nevazim, sestricka sa vzdy opyta na vahu, a kedze ju mam doma, tak jej poviem, ale to vacsina zien, len tie co nemaju doma vahu sa u nej odvazia...
3. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzik24 ahoj,ale neboooj, ja teraz prezivam moje prve tehotenstvo a zacinala som na vahe 103kg, teraz v 23tt mam 108-109 .-/ coz ma teda netesí, ale nepomozem si, papat mi chutí, ani raz mi nebolo zle, ziadne nevolnosti, ziadne zvracanie, nic..... takze ma sa co ukladat.... a teraz straaasne frčim na zmrzline, takze sa asi nemam co cudovat, i ked sa snazim davat si bacha, hlavne vecer, ale niekedy to proste nejde zastavit :grinning:
Tiez mam strach kolko budem mat pred porodom :-/ ale zatial sa citim dobre, ano, sem tam bolesti krizov atd, ale to je normalne....a to mam termin 2.jul takze budem rada ked budem dovtedy ako tak fučať :slight_smile:
Chudnut budem potom, po porode, teraz urcite nie :slight_smile:
3. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek07 tak to verim, to je normalne, ja som sa neskutocne bala cely prvy trimester, a to cakam prvé, a nikdy som chvalabohu nepotratila ani nic... a cely 1.trimester som sa aj bala ist na wc, ci si nenajdem krv.... ale treba aj vela pozitivne mysliet a to som sa snazila... nemysliet na to zle, aj ked viem ze nie vzdy je to take jednoduche :-/ alel pozitivna energia a myslenie robí vela, ver mi.... ja si hovorim ze budem stresovat az keby k niecomu doslo, ale preco predcasne, a tym stresovat aj babatko... to nema vyznam :slight_smile:
Takze hlavu hore, musis si hovorit ze teraz to dobre dopadne a vytesovat sa z kazdeho dna... ved tie tyzdne neskutocne letia, mne 1.trimester strasne rychlo presiel a teraz som uz v 6.mesiaci a neviem ani ako :slight_smile:
Tak drzim palceky, urcite to teraz dotiahnete do uspesneho konca!!! :slight_smile:
3. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 snažím se myslet pozitivně..snažím se to brát aj tak,že co se má stát,se stane.. ale občas to nejde :slight_smile: no já jsem 5.měsíc..15.jdu na utz,tak se zas na chvilku uklidním :grinning:
3. bře 2012 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amadeuska tak to sme na tom tak rovnako, ja som zacinala s takou istou vahou aj vysku mam taku...a veru do tohto tyzdna - 23tt, som citila len šimranie sem-tam, od tohto tyzdna aj sem-tam milinke kopančeky .) tak dufam ze sme postupili uz o level vyssie :slight_smile: hlavne ze sa mimi sem -tam hlasi, to ma tesi a ukludnuje :slight_smile:
3. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek07 podla mna to sme uz za vodou... je fakt, ze stat sa moze cokolvek a hocikedy, to ano.... ale ja verim ze to dotiahneme do uspesneho konca! :slight_smile: Musiiiime!!! :slight_smile: ja idem presne 15.3. na 3D/4D, tak sa nevieeem dockat! :slight_smile:
3. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte těhulky :slight_smile:
My dneska slavíme narozeniny od Matyáška, už je mu 6 let. Strašně to letí, připadá mi, že se před nedávnem narodil.
S tím strachem to je u mě tak, že u prvního jsem se nebála skoro vůbec, nic jsem si nepřipouštěla, ale teď jsme měli problémy kvůli genetiky a to jsem si docela protrpěla a i když je snad všechno v pořádku pořád se bojím.
3. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Zuziku já měla při porodu 136 kg a můžu říct, že jsem se cítila v pohodě, nic mi nechybělo :grinning:
3. bře 2012 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holyk děkuji moc za uklidnění:slight_smile: Dneska už se cítím mnohem líp, včera jsem holt měla krizi. Asi to bylo hlavně tou únavou. A jsem moc ráda, že je tady tahle diskuse a že se můžeme podpořit, my co jsme na tom stejně:wink:

A rozhodně všem všechno dobře dopadne!!! :slight_smile:
3. bře 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , můžu se k Vám taky přidat ? Těhu jsem začínala s počáteční váhou 107 kg, které jsem nabrala hlavně kvůli mé práci :( jsem zdravotní sestra, směnnost a nepravidelný režim mě dávali pěkně zabrat :confounded: . Pracovala jsem na JIPce a jakmile jsem po dlouhém snažení zjistila, že jsem těhotná, šla jsem na neschopenku ...Režim se upravil a já bez jakýchkoli nevolností zhubla 7 kilo :grinning: . Dneska jsme začali 30 tt a vážím 105... Vždycky jsem si myslela, že až otěhotním, tak neprojdu dveřma, ale zatím je to ok :slight_smile: Bříško mám už pěkné, ale pěkně kulaté, žádný špek a jsem na něj hrdá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrap86 ahojky..myslím,že budu mluvit za všechny,když řeknu,že tě tu uvítáme :D ale já jsem se sem vetřela nedávno :grinning:

@mima1983 no já doufám.... :slight_smile:
3. bře 2012 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :slight_smile:

aj ja by som sa rada pridala :slight_smile: po troch rokoch snazenia sa nam konecne podarilo otehotniet, este som len v siestom tyzdni, ale dufam ze vsetko pojde ok :dizzy_face:

minuly rok som schudla 20 kil ale aj tak mam na sebe este 96/168cm takze to je moja pociatocna vaha, dufam ze to nepojde moc hore, aj ked clovek nikdy nevie :confounded: :slight_smile: nerada by som vsetko pribrala naspat, ale tak hlavne nech je babo zdrave :dizzy_face:
3. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mima1983 ja som sa vzdala dobrovolne vahy...naco sa budem stresovat nad kazdym kilogramom? Ked sa mi zmeni hmotnost, pocitim to na obleceni.
3. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vítám všechny holky ! @petrap86
@andulqa Jsem ráda, že jsem nejsem sama a pak se nám po těhu určitě společnýma silama podaří se vrátit min. na váhu před těhu (u mě 99, ale chtěla bych 90) nyní 110.
3. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju moc za uklidnění, jako já ani mám důvod k reálné panice, protože ani při prvním těhu jsem nebyla laňka, ale baňka, ale pořád jsem si myslela, že zhubnu po porodu. Ale pak se k tomu přidalo spoustu stresových faktorů, hned po porodu mi umřela babička, s čímž jsem se dodnes nesmířila, že malou ani neviděla a pořád slyším její hlas v telefonu. Takže po porodu spíš než radost, jsem prožívala depky, pořád jsem jen brečela a jedla :frowning2: Pak se to sice zlepšilo, depky přešly, ale kila zůstala. Mám problémy se štítnou žlázou, takže hubnutí je ovlivněno možná i tím. Ale prostě jsem si říkala, že při druhém těhu budu hubenější. Nepovedlo se. Jediný, co mě trošku těší, je fakt, že mi dr. nikdy nic na váhu neřekl a když mi měřil před porodem pánev, tak mi řekl, že takovýhle rozměry ještě neviděl, že bych mohla rodit i sedmikilový mimčo bez nejmenšího problému. Je pravda, že porod byl pohoda, za tři hodinky bylo po všem, nejhorší bolesti cca hodinu a půl :slight_smile: Tak doufám, že i při tomhle těhotenství to půjde takhle snadno :slight_smile: Uvidíme. snažím se se moc nepřejídat, tak snad to bude dobrý, no :slight_smile:
3. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulqa ahoooj, no gratulujeeem, pamatam si ta z inej temy, ked sme sa este snazili :slight_smile: no tesim sa s tebou, a hlavne teraz tie kila neries! to budeme riesit potom :slight_smile:
4. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Bože a ja že som sama, Ja som v 17tt a mám už 109, bože ako sa to len na mňa lepí. Nechápem to. Začala som na 104kg. Doktor ma upozornoval že si mam váhu strážiť. Keby to šlo??? Strašne mi v noci trpnu ruky a bolia ma zápestia, koli opuchom na nohách a tlaku som doma už niečo okolo mesiaca a samozrejme lieky na tlak a magnézium s tým súvisia...Strašne sa bojím že to nedonosím pri tomto tempe priberania:( Dalšia vec čoho sa obávam je ten test na cukrovku......Pri prvom dieťatku som rodila cca90kg a už vtedy mi ju vyvolavali koli opuchom a tlaku 2 týždne pred TP. Fakt sa bojím čo bude dalej.
4. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust ja to mam tak zo stolicou , Mavam strašnu zapchu a to aj niekolko dní nejdem na velku a hned ta vaha ide hore, začnem sa dopovať kyslým mliekom a po par dnoch trošku :slight_smile:))klesnem na váhe:slight_smile:)) sa znovuzrodím
4. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina2012 no sam aurčo nejsi..já jsem teď na 97kg a leze pořád nahoru...kde jsou ty časy,kdy jsem měla 65 kg :grinning: no sedavé zaměstnání a moje mlsnost udělaly svoje ...deptá mě,že necítím prďouse...příjde mi,že břicho je jen špek :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2012 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima1983 dakujeem :dizzy_face: a z akej temy? :slight_smile: ja som tu strasne malinko prispievala, som potom presla na uplne ine forum, nejako si neviem vybavit, hanbim sa :pensive: :slight_smile:

@zuzik24 my mame skoro rovnako termin, mne vychadza na 31.10.2012 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inak babule, kde kupujete tehu oblecenie? este to je sice skoro riesit u mna, len je mi jasne ze to take jednoduche nebude asi :grinning: hlavne nohavic sa bojim :pensive: :slight_smile:
4. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina2012 a kolko merias? Inak, to aj ja zboznujem tie hlasky, strazte si vahu...v tehotenstve no ako?!
@luciasek07 spek, nespek, zasobaren potravy...ked sa sadi na poliach stale viac repky olejnej, aby sa spracovala do E10 benzinov a podobnych veci, co chvila si budu moct normalne jedlo dovolit len bohati...ti chudobni budu odkazani na svoje zasoby z lepsich casov, ktorych my mame nastastie dost :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stardust no to je fakt :grinning: to,co sním,mi nikdo nevezme :grinning:

děvčátka jaké máte plány na dnešek..u nás docela slušně..jedeme ke tchýňce na kafe a pak mi prý manžílek jede koupit boty :grinning: tak mrkneme do baby centra :grinning: kamarádka psala,že tam mají slevy na body I love Dad :grinning:
4. bře 2012 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek